29 Mart , 2024, 02:41:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tekrarlayan düşükler ve hocaların okuduğu dualar....

Başlatan fikru, 06 Temmuz , 2011, 13:35:33

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fikru - 07 Temmuz , 2011, 20:56:56
gülüm bunu çoğu hoca yazıyoo bence bi hoca bul o yazsın bende öyle yapıcam ama yapamazsan sübyan duasının hangi dualardan oluştuğu internette yazıyor onların tek tek arapça halini netten bulup bir araya getirebilirsin o sana kalmış ben gidip yazdırmayı düşünüyorum hamile kalınca... ;)
canim ben Almanyada yasiyorum nerden bulcam yazdircam hocayi  :-\ daha yeni türkiyeden geldim bilsem yazdirirdim ben arapca yazmasini bilmiom.bugün nettede denedim olmadi kopyala yapistir yapiyom arapca terse dönüyo  :dontknow:
:nazar: :nazar:

fikru

:):):)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fikru - 07 Temmuz , 2011, 21:29:58
türkiyede akraban yok mu?
var cnm ananemler var ama o da nasil göndercek bu ayin sonunda annem türkiye gelcek ozman ona derim  :dontknow: yada burda bi hoca bulup yazdircam arapca bilen var burda

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِي

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

اَلْحَمْدُ ِللهِ رَبِّ العَالَمِينَ () الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ () مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ () إيَّاكَ نَعْبُدُ وإيَّاكَ نَسْتَعِينُ () اِهْدِنَا الصِّراطَ الْمُسْتَقِيمَ () صِرَاطَ الَّذِينَ أنْعَمْتَ عَلَيْهِمْ غَيْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَيْهِمْ وَلاَ الضَّالِّيِنَ.()

اَللهُ لآ اِلَهَ اِلاَّ هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ لاَ تَاْخُذُهُ سِنَةٌ وَلاَ نَوْمٌ لَهُ مَا فِي السَّمَوَاتِ وَمَا فِي اْلاَرْضِ مَنْ ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِنْدَهُ اِلاَّ بِاِذْنِهِ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ اَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِنْ عِلْمِهِ اِلاَّ بِمَا شَآءَ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَوَاتِ وَاْلاَرْضَ وَلاَ يَؤُدُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ (255)

قُلْ هُوَ اللهُ اَحَدٌ (1) اَللهُ الصَّمَدُ (2) لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ (3) وَلَمْ يَكُنْ لَهُ كُُفُواً اَحَدٌ (4)

قُلْ اَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ (1) مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ (2) وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ اِذَا وَقَبَ (3) وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ (4) وَمِنْ شَرَّ حَاسِدٍ اِذَا حَسَدَ (5)

قُلْ اَعُوذُ بِرَبِّ النَّاسِ (1) مَلِكِ النَّاسِ (2) اِلَهِ النَّاسِ (3) مِنْ شَرِّ الْوَسْوَاسِ الْخَنَّاسِ (4) الَّذِي يُوَسْوِسُ صُدُورِ النَّاسِ (5) مِنَ الْجِنَّةِ وَالنَّاسِ (6)

وَإِن يَكَادُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَيُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَيَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ

وَمَا هُوَ إِلَّا ذِكْرٌ لِّلْعَالَمِينَ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hepsini topladim bi araya tam kagida cikartcaktimki yazicimin boyasimi donmus ne silik cikariyo kac saat ugrastim  :sad1: olmazsa yenisini alip yapcam

fikru

bence orda arapça b ilen birisi varsa ona yazdır eşinde araştırsın vardır elbet.. yoksada annen mektup gibi bişeyle yollayamazmı ölede olur bi dene...

:):):)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fikru - 08 Temmuz , 2011, 14:19:11
bence orda arapça b ilen birisi varsa ona yazdır eşinde araştırsın vardır elbet.. yoksada annen mektup gibi bişeyle yollayamazmı ölede olur bi dene...
burda arapca bilen var cnm

suzannn

nihalgüler

kardeşler bende de varmış ilk çocuğumdan daha yeni hamileyken karın ağrısı vardı.ümmü sübyan için yazılan dua var ve ondan yazdırdım.çok şükür işe yaradı.daha sonra  2 defa düşük yaptım.tekrar hamile kalınca yazdırdım ve allaha şükür sağlıklı bi kızım oldu.hoca bana kesin işe yarar çocuğun kurtulur diye bişey söylemedi, bunun sadece allahtan istemek için bi dua olduğunu herşeyin allahtan geldiğini bunu yazdırdın diye kesin olacak vs. gibi birşey söylemedi.önemli olan para tuzağı kuranlara düşmeyin.benim yazdırdığım hoca para falan istemedi ben imkanım dahilinde gönlümden geçeni verdim.

MMustafa

nihalgüler

Sayın Ömer Akkaya siz sanırım bu muska işini ticarete dökmüşsünüz.İletilerinizden anladığım bu.Tabi olabilir Allah yolunuzu açık etsin ama yine söylüyorum Allah razı olsun bana muska yazan hocadan hiçbir talepte bulunmadı ama her emeğin karşılığı olduğunu düşündüğüm için ben gönlümden geçen miktarı bıraktım.Yardım bekleyenler gönül rahatlığıyla 05054946388 nolu hattı arayıp yardım alabilirler.Ben bu numaradan ulaştım...Şifa Allah'tandır...