2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

ayysnn

HAYIRLI OLSUN CANIM BNİM ALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN HAYIRLISI İLE  :amin: :amin:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 13 Ağustos , 2011, 12:47:43
test yaptım..... anne olacağım allahın izniyle:)

tebrik ederim cnm hayırlısıyla kucağına alırsın inş meleğini aramıza hoşgeldin
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aramiza katilan yeni arkadaslar hayirli olsun hosgeldiniz aramiza  :hello: :hello:
:nazar: :nazar:

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Ağustos , 2011, 19:43:29
aramiza katilan yeni arkadaslar hayirli olsun hosgeldiniz aramiza  :hello: :hello:

hoşgeldin cnm nasılsın

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 13 Ağustos , 2011, 19:44:38

hoşgeldin cnm nasılsın
hb cnm yeni gördüm yazdini kusura bakma  :opucuk: iyi cnm bugün alisveris yaptik esimlen  :muzz: :muzz: 
evdeyim simdilik sonra iftara görümceme gitcez sen naptin  :opucuk:

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Ağustos , 2011, 20:06:03
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 13 Ağustos , 2011, 19:44:38

hoşgeldin cnm nasılsın
hb cnm yeni gördüm yazdini kusura bakma  :opucuk: iyi cnm bugün alisveris yaptik esimlen  :muzz: :muzz: 
evdeyim simdilik sonra iftara görümceme gitcez sen naptin  :opucuk:

bende iyiyim cnm bol bol yatıyorum artık yatmakttan sıkıldım uyumaktan hiçbirşey yapamıyorum gezemiyorum doktor bana uzun yol yasak dedi bizde araba olunca gezebiliyoruz binde bir oda

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende hep evdeyim  :sad1: arabaylan cikiyoz bizde bazen kisa yürüyüs yapiyoz okadar napalim bu aylar gecsin bizde gezeriz yoksa
gittikce sisiyom  :suclu:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

niye buraya kimse ugramiyoo  :caca: :caca: kizlar  :director: :director: bugün angelsound aletini siparis verdim
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: hafta ici gelcek   :hieyt: bebegimin kalp atisini hergün evde dinlicem ins  :binkybaby: :love9: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Ağustos , 2011, 21:55:17
niye buraya kimse ugramiyoo  :caca: :caca: kizlar  :director: :director: bugün angelsound aletini siparis verdim
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: hafta ici gelcek   :hieyt: bebegimin kalp atisini hergün evde dinlicem ins  :binkybaby: :love9: :nazar:

hayırlısı olsun gülümm.dinle bakalım memnun kalırsan bende alıcam.bugün eşiin teyzesinin yazlığını agttik de yeni geldik ondan bakamadım  foruma

AyNi

geçen sene bu zaman bende hamileydim  :crybaby2: :crybaby2:

kızlar rabbim sağlıklı ve rahat bir hamilelik geçirmenizi, ardından da sağlıklı bir bebek doğurmanızı nasip etsin  :amin: :amin:

beklenen doğum tarihi 11 Mart olan varmı?  :suclu:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ağustos , 2011, 22:01:28
Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Ağustos , 2011, 21:55:17

hayırlısı olsun gülümm.dinle bakalım memnun kalırsan bende alıcam.bugün eşiin teyzesinin yazlığını agttik de yeni geldik ondan bakamadım  foruma
anladim cnm  :opucuk: bakalim ins cabuk gelir merak ediyom  :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 14 Ağustos , 2011, 22:04:44
geçen sene bu zaman bende hamileydim  :crybaby2: :crybaby2:

kızlar rabbim sağlıklı ve rahat bir hamilelik geçirmenizi, ardından da sağlıklı bir bebek doğurmanızı nasip etsin  :amin: :amin:

beklenen doğum tarihi 11 Mart olan varmı?  :suclu:
amin cnm saol benim 7 mart simdilik doktor kesin olarak ne diycek bakalim hayirlisi  :amin: :amin:

__nil__

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Ağustos , 2011, 19:04:54
kimse yokmuuuu gülüm angelsound geldimi
cnm hafta ortasi anca gelir bende sabirsizliklan bekliorum  :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°