2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ağustos , 2011, 19:07:01
fıstıklar sayfanız hayırlı olsun dolsun tassın hamislerle.nasılsınız bakalım  :opucuk:

amin cnm benim evet yarın doğum günüm benim kuzum bir ay önceden haber verdi annesine aşırı derecede çekiyor cnm pasta şimdi alırsak yarınki yenmez o yüzden sıkıyorum dişimi yarın akşam inş yiyecem
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 11 Ağustos , 2011, 19:12:40
fıstıklar sayfanız hayırlı olsun dolsun tassın hamislerle.nasılsınız bakalım  :opucuk:

amin cnm benim evet yarın doğum günüm benim kuzum bir ay önceden haber verdi annesine aşırı derecede çekiyor cnm pasta şimdi alırsak yarınki yenmez o yüzden sıkıyorum dişimi yarın akşam inş yiyecem
:opucuk: afiyet bal şeker olsun fıstığıma.küçük birsey alda ye bari canım.bak benimde canım çekti bende yarın aldırayım barim.ayy ilk 4 ayy birsey yiyemiedim aşermedim ama canım hersey istiyor artık.herseyi yiyorum

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ağustos , 2011, 19:14:35
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 11 Ağustos , 2011, 19:12:40

:opucuk: afiyet bal şeker olsun fıstığıma.küçük birsey alda ye bari canım.bak benimde canım çekti bende yarın aldırayım barim.ayy ilk 4 ayy birsey yiyemiedim aşermedim ama canım hersey istiyor artık.herseyi yiyorum

cnm bende ilk başlarda istemedim ama şimdi iştahım açılıyor sürekli rüyamda yemek görüyorum ben ya  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: hangi birini alıp yişyecem sen de yarın al ye benim doğum günümü kutla  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 11 Ağustos , 2011, 19:16:44
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ağustos , 2011, 19:14:35

cnm bende ilk başlarda istemedim ama şimdi iştahım açılıyor sürekli rüyamda yemek görüyorum ben ya  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: hangi birini alıp yişyecem sen de yarın al ye benim doğum günümü kutla  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
iyi iste tatlım ne güzel hep böyle ol.masallah sana bak bulantısız hamislik geçiriyorsun.tamam canım yerim sonra seni kutlarım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

banu_fth

hayırlı olsun sayfanız güzel annişler  :love9:  :flowers: :flowers: :flowers:

hayırlısıyla sağlıkla alalım kucağımıza canımız yavrularımızı  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Ağustos , 2011, 20:06:32

hayırlısıyla sağlıkla alalım kucağımıza canımız yavrularımızı  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
saol cnm amin insallah  :amin: :amin: :amin: önce sizi menzun edelim sonra sira bize gelsin  :k06: :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Ağustos , 2011, 20:39:34
Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Ağustos , 2011, 20:06:32

saol cnm amin insallah  :amin: :amin: :amin: önce sizi menzun edelim sonra sira bize gelsin  :k06: :k06:

:k06: :k06:  inşallah canım .. sağlıkla zamanında gelsin yavrularımız .. sabır bizim işimiz artık anne oluyoruz  :love9: :love9: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

hayırlı olsun sayfanız inş birgün bende buralarda sohbet ederim

ayysnn

sayfanız hayırlı listeniz kabarık olsun kıslarrrrrrrrr  :toothy10:
Allah tüm bebek isteyenlere bu güzl duyguyu yaşatsın inş. :amin: :amin:

yasmin24

sayfanız hayırlı olsun kızlar inşallah sağ salim alırsınız meleklerinizi kucaklarınıza inş cananla bende sizlere katılırız  :amin: :amin: :amin:

__nil__

teşekkür ederiz arkadaşlar inş sizlerde gelirsiniz hep birlikte bebeklerimizden sohbet ederiz :amin:

fatoş2009

arkadaşlar benim de adetimde 3 güngeciktim ama test yapmaya korkuyorum 2 yıllık evliyim eğer hamileysem 2. yılımızn hediyesi olacak bizeçok istiyorum sizce test  yapmalı mıyım?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Ağustos , 2011, 11:12:03
hayırlı olsun sayfanız inş birgün bende buralarda sohbet ederim
saol cnm gel tabi gel alis simdiden sayfana  :k06: insallah sira sende bize katilcan  :amin: :amin: zaten simdilik 3kisiyiz cogalmamiz lazim  :muzz: :muzz: :muzz: