2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

belkis_nur

neyse buraya sayfayi acim belki ugurlu gelirde buranin annesi olurum bari... :amin:     :love7:       :love9:     :love9:       

aydinays

:amin: :amin: :amin: :amin: inşallah canım. İsteyen bekleyen herkesin toplandığı bir sayfa olsun.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

belkis_nur

Alıntı yapılan: aydinays - 04 Temmuz , 2011, 21:44:00
:amin: :amin: :amin: :amin: inşallah canım. İsteyen bekleyen herkesin toplandığı bir sayfa olsun.
insallah canim .    :amin:    insallah sende saglikli bir sekilde bebegini  kucagina alirsin    :amin:     :opucuk:

azelia

ben kısmetse mart 2012 annesi olcam inşallahhhhhh...

belkis_nur

Alıntı yapılan: azelia - 04 Temmuz , 2011, 22:04:28
ben kısmetse mart 2012 annesi olcam inşallahhhhhh...
hos geldin sayfana o zaman canimmm   allah saglikli sihhatli bir sekilde kucaginada almayi nasip etsin canim    :amin:

ab126370

BENDE İNŞALLAH ALLAH KISMET EDERSE MART ANNESİ OLUCAMM

belkis_nur

Alıntı yapılan: ab126370 - 05 Temmuz , 2011, 14:59:10
BENDE İNŞALLAH ALLAH KISMET EDERSE MART ANNESİ OLUCAMM
ohh  massallah anneler  dolup tasar insallah    :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:      :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Shadowqueen

Taze annişler sayfanız hayırlı olsun, umarım hep güzel şeyler paylaşırsınız  :love9: :love9:

aydinays

Sayfanız hayırlı uğurlu olsun. İnşallah sayfanız dolar taşar. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

belkis_nur

sagolun kizlar insallah tez zamanda isteyen diyer arkadaslar ve ben ilkbahar anneleri oluruz insallah mart ayi olmadi adet oldum bugun  :'(   insallah nisan ayina bebegim gelirrrr     :amin: :amin: :amin:   

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: belkis_nur - 07 Temmuz , 2011, 22:31:42
sagolun kizlar insallah tez zamanda isteyen diyer arkadaslar ve ben ilkbahar anneleri oluruz insallah mart ayi olmadi adet oldum bugun  :'(   insallah nisan ayina bebegim gelirrrr     :amin: :amin: :amin:
CANIM SAYFANIZ HAYIRLI UGURLU OLSUN  :amin: :flowers:  RABBIM TEZ VAKITDE SANA VE DIGER ARKADAŞLARIMA NASİP ETSİN  :amin: :amin:

belkis_nur

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 07 Temmuz , 2011, 22:38:04
Alıntı yapılan: belkis_nur - 07 Temmuz , 2011, 22:31:42
CANIM SAYFANIZ HAYIRLI UGURLU OLSUN  :amin: :flowers:  RABBIM TEZ VAKITDE SANA VE DIGER ARKADAŞLARIMA NASİP ETSİN  :amin: :amin:
sagol canimmm    :amin: :amin: :amin:      :opucuk:

belkis_nur

naber ilkbahar anneleri .... hic ugramiyosunuz ... bu donemelrde belki bulanti falan ,pek giremiyosunuzdur    :opucuk:    allaha emanet olun     :hello: