2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm ne renk istiyon bide ne yazalim üstüne söle ben yapim sana hemen  :laughing7:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 11 Ağustos , 2011, 14:31:22
sayfanız hayırlı olsunnnnnnnnn :flowers:
saol cnm  :opucuk: sizi yakinda menzun etcemiz icin siraya dizildik  :k06: :k06:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Ağustos , 2011, 14:25:21
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: hg cnm  :opucuk: cetvelden sanada yapalim  :-*

cetvel çesitlerini görmem lazım ama ne modeller var elinizde :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Ezocan84

Ezocan84

yagmur nisacigim sana dedim ben, daha gecenlerde konustuk birsey demedin, 7 haftayi doldurmussun  :nazar:  :muzz:

ben kactim  :wave:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 11 Ağustos , 2011, 18:24:28
yagmur nisacigim sana dedim ben, daha gecenlerde konustuk birsey demedin, 7 haftayi doldurmussun  :nazar:  :muzz:

sende masallah baya ilerledin  :nazar: :nazar: dün bebeginlen yedinmi dogum günü pastasi  :k06: :k06:

bende ilk başta birşey anlamadım cnm 8.ci hafta olduk bile sanki bana zaman geçmiyor gibi

Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Ağustos , 2011, 18:34:01

sende masallah baya ilerledin  :nazar: :nazar: dün bebeginlen yedinmi dogum günü pastasi  :k06: :k06:

cnm pasta deme bana cnm pasta istiyor dünden beri yarın doğum günüm diye susuyorum  :k06: :k06: :k06:

KasrıCinan

fıstıklar sayfanız hayırlı olsun dolsun tassın hamislerle.nasılsınız bakalım  :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 11 Ağustos , 2011, 19:03:17
Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Ağustos , 2011, 18:34:01

cnm pasta deme bana cnm pasta istiyor dünden beri yarın doğum günüm diye susuyorum  :k06: :k06: :k06:
ahh benim bitanemin yarın doğum günümüüüü.ben sana pasta yaprım alırım bitanem gel sen.canım benim bebeği annesine en büyük hediye oldu değil mi.benim de ilk gebeliğimde öyleydi biliyormusun ben öğrendim ertesi gün doğum günümdü ikisini beraber kutlamıstık.insallah hep böyle iyi günler senin olur

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ