2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 27 Nisan , 2012, 19:43:46
maşallah liste baya azalmış bebekler büyüsün birazda diğer sayfada sohbet ederiz.doğum yapacaklara da şimdiden allah yardımcısı olsun sağlıkla doğsun bebişler.
nillll sen nerelerdesin
oyyyy kıyamam senin mucizen bu şirine mi  :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:

sweetrose25

gülüm22  :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
ab126370    :nazar: :binkybaby: Efe Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
azelia          :nazar: :binkybaby:  Metehan Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
__nil__        :nazar: :binkybaby:   Duru Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
yağmurnisa :nazar: :binkybaby: Mevlüt yiğitBebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
elifyusufduru  :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima      :nazar: :binkybaby: Muhammed Turab Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
dem_mu       :nazar: :binkybaby: Miraç Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
fatoş2009    :nazar: :binkybaby: Hayrunnisa Bebek Anneninin Kollarında   :binkybaby:     
mercimeğim  :nazar: :binkybaby:  Nilda Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:     
qonca           :nazar: :binkybaby: ERKEK   :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:    :binkybaby:    Asel Ebrar Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
rusta     
        :nazar: :binkybaby: Sadettin Enes Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
pertelote :nazar: :binkybaby:  Muhammed Enes Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
nilüferelif       :nazar: :binkybaby: Tunahan Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
celly              :nazar: :binkybaby:
HATDEV         :nazar: _______16 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve    :nazar: _______21 Mayıs___      :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
sweetrose    :nazar: _______25 Mayıs___     :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar: :binkybaby:
zeki mertte annesinin kollarında olcak inş :amin:   :binkybaby:
ahmet fatma  :nazar:_______31 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: KIZ  :binkybaby:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@Melek Yüzlüm@

uzun zamandır buraya kimse birşey yazmamış nerdesiniz kızlar  :occasion14:

cirakmerve

kızlar ben yarın (yani doğum günümde) oğlumu kucağıma alıcam. dualarınızı eksik etmeyin.

lagrima

walla benim sıpayla ugraşmaktan giremiyorummmm

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: cirakmerve - 14 Mayıs , 2012, 20:18:59
kızlar ben yarın (yani doğum günümde) oğlumu kucağıma alıcam. dualarınızı eksik etmeyin.

Çok sevindim çok güzell dualarım seninle inşallah sorunsuz bir şekilde alırsın kucagına :amin: bu arada doğum gününü de kutlarım böyle bir hediyen geliyor çok güzelll

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: lagrima - 14 Mayıs , 2012, 20:44:01
walla benim sıpayla ugraşmaktan giremiyorummmm

bende mi sonra öle olucam şimdilik rahat rahat girebiliyorum :)

sweetrose25

kızlar bende 15 mayısta doğum yaptım haber veremedim normal doğum oldu

HAYATIMIN ANLAMIYLA

mavişim80

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN CANIM..         

sweetrose25

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 05 Haziran , 2012, 12:35:34
   ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN CANIM..         

Allah razı olsun canım:)

HAYATIMIN ANLAMIYLA

sweetrose25

gülüm22  :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
ab126370    :nazar: :binkybaby: Efe Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
azelia          :nazar: :binkybaby:  Metehan Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
__nil__        :nazar: :binkybaby:   Duru Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
yağmurnisa :nazar: :binkybaby: Mevlüt yiğitBebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
elifyusufduru  :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima      :nazar: :binkybaby: Muhammed Turab Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
dem_mu       :nazar: :binkybaby: Miraç Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
fatoş2009    :nazar: :binkybaby: Hayrunnisa Bebek Anneninin Kollarında   :binkybaby:     
mercimeğim  :nazar: :binkybaby:  Nilda Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:     
qonca           :nazar: :binkybaby: ERKEK   :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:    :binkybaby:    Asel Ebrar Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
rusta     
        :nazar: :binkybaby: Sadettin Enes Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
pertelote :nazar: :binkybaby:  Muhammed Enes Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
nilüferelif       :nazar: :binkybaby: Tunahan Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
celly              :nazar: :binkybaby:
HATDEV         :nazar:  :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve    :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
sweetrose    :nazar:  :binkybaby: Kubilay Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
bebeğimbenim :nazar: :binkybaby:
zeki mertte annesinin kollarında    :binkybaby:
ahmet fatma  :nazar:  :binkybaby: KIZ  :binkybaby:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

sweetrose25

sayfamızdakı bebişlerımız şükür geldıler sayfamız artık kapandı sanırım Rabbım sağlıklı bı şekılde büyütmeyı nasıp eder ınş butun bebişlerımızı :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 10 Haziran , 2012, 22:42:41
sayfamızdakı bebişlerımız şükür geldıler sayfamız artık kapandı sanırım Rabbım sağlıklı bı şekılde büyütmeyı nasıp eder ınş butun bebişlerımızı :amin:
amin cnm insallah  :amin: :amin: :nazar: :nazar: ama yeni sayfamiza ugrayalim arada birbirimizden haberimiz olsun  :love7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

azelia