2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

sweetrose25

gülüm22  :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
ab126370    :nazar: :binkybaby: Efe Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
azelia          :nazar: :binkybaby:  Metehan Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
__nil__        :nazar: :binkybaby:   Duru Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
yağmurnisa :nazar: :binkybaby: Mevlüt yiğitBebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
elifyusufduru  :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima      :nazar: :binkybaby: Muhammed Turab Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
dem_mu       :nazar: :binkybaby: Miraç Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
fatoş2009    :nazar: :binkybaby: Hayrunnisa Bebek Anneninin Kollarında   :binkybaby:     
mercimeğim  :nazar: :binkybaby:  Nilda Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:     
qonca           :nazar: :binkybaby: ERKEK   :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:    :binkybaby:    Asel Ebrar Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
rusta     
        :nazar: :binkybaby: Sadettin Enes Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
pertelote :nazar: :binkybaby:  Muhammed Enes Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
nilüferelif       :nazar: :binkybaby: Tunahan Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
celly               :nazar: ______2 Mayıs____    :nazar: :binkybaby:
HATDEV         :nazar: _______16 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve    :nazar: _______21 Mayıs___      :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
sweetrose    :nazar: _______25 Mayıs___     :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar: :binkybaby:
zeki mertte annesinin kollarında olcak inş :amin:   :binkybaby:
ahmet fatma  :nazar:_______31 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: KIZ  :binkybaby:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

sabr

Bebişler hep doğmuş :nazar: 5,6 bebiş kalmış darısı onlara

sabr

Bugün oğlumu aşıya götürdük. Önce kızımı da aldık biraz oynattık onu.Sonra yemeğe gittik.Sonra aşı oğlum çok ağlamadı :nazar: Ebesinin eli hafif zaten aşımı yapmıştı ruhum duymadı.Hemen kucağıma aldım.Sarılığı geçmemiş diye dr çağırdı ebe doktor baktı. Kan tahlili yaptırın dedi. Tamam dedik yaptırmamak üzere ayrıldık sağlık ocağından ;D.kızımdada böyleydi.zaten çok azaldı.Azalıp bitecek.canını acıtmaya gerek yok.Birde bebişlerimizin boy kilolarını yazdığımız sayfa var mı?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sabr - 24 Nisan , 2012, 20:41:55
Bugün oğlumu aşıya götürdük. Önce kızımı da aldık biraz oynattık onu.Sonra yemeğe gittik.Sonra aşı oğlum çok ağlamadı :nazar: Ebesinin eli hafif zaten aşımı yapmıştı ruhum duymadı.Hemen kucağıma aldım.Sarılığı geçmemiş diye dr çağırdı ebe doktor baktı. Kan tahlili yaptırın dedi. Tamam dedik yaptırmamak üzere ayrıldık sağlık ocağından ;D.kızımdada böyleydi.zaten çok azaldı.Azalıp bitecek.canını acıtmaya gerek yok.Birde bebişlerimizin boy kilolarını yazdığımız sayfa var mı?
bizde gecen hafta asimizi olduk bacaklarina vuruldu  ::) cok agladi kucagima aldim hemen sustu  :love8: kilosu 2aylikken tartilmisti 5kiloya yakin boyuda 52cm cikti  :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: sabr - 24 Nisan , 2012, 20:32:25
Bebişler hep doğmuş :nazar: 5,6 bebiş kalmış darısı onlara

Listede de en son ben varım evet epey azaldı maşallah  :nazar: :muzz: :muzz:

sweetrose25

evet canım az kaldı ikimizede inş hayırlısıyla doğum yaparız bizde :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 25 Nisan , 2012, 13:29:01
evet canım az kaldı ikimizede inş hayırlısıyla doğum yaparız bizde :amin: :amin:

İnşallah canım bizim şafaklarda çok azaldı Nisan da bitmek üzere artık  :love9: :love9:

nilüfer elif

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 16 Nisan , 2012, 10:52:03
Alıntı yapılan: nilüfer elif - 16 Nisan , 2012, 10:25:24
KIZLAR DOĞUM YAPTIM BEN 10 GÜN OLDU OĞLUM KOLLARIMDA ÇOK ŞÜKÜR ADIDA TUNAHAN EVDE INTERNET YOKTU GIRIP HABER VERENMEDIM DARISI DİGER HAMİLELERİN BAŞINA İNŞALLAH:) :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

hayırlı uğurlu olsun canım  gününden önce doğdu sanırım bu arada normalmi sezaryanmı oldun
ALLAH RAZI OLSUN CANIM EVET BİRAZ ERKEN DOĞDU OĞLUM SEZERYAN OLMAK ZORUNDA KALDIM.SUYUM GELDİ AMA BEBEK KAKASINI YAPINCA HEMEN ALMAK ZORUNDA KALDILAR
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

nilüfer elif

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 16 Nisan , 2012, 13:46:41
Alıntı yapılan: nilüfer elif - 16 Nisan , 2012, 10:25:24
KIZLAR DOĞUM YAPTIM BEN 10 GÜN OLDU OĞLUM KOLLARIMDA ÇOK ŞÜKÜR ADIDA TUNAHAN EVDE INTERNET YOKTU GIRIP HABER VERENMEDIM DARISI DİGER HAMİLELERİN BAŞINA İNŞALLAH:) :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Çok güzel Allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun  :flowers:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM BENİM DARISI BÜTÜN HAMİLELERİN BAŞINA İNŞALLAH:)
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

__nil__

maşallah liste baya azalmış bebekler büyüsün birazda diğer sayfada sohbet ederiz.doğum yapacaklara da şimdiden allah yardımcısı olsun sağlıkla doğsun bebişler.

@Melek Yüzlüm@

kızlar cuma günü kontrolüm vardı gittim iki kere nst çekildim doktor begenmedi benim yatışımı verdi 3 gün kontrolde idim bugün taburcu oldum günüm var daha çok sitresli idi  net olarak hiç birşeyde söylemiyorlardı bir 3 gün sonra daha doktora git dediler bakalım ne olucak dua edin  :amin:

HASRET!M S@N@

cnm inş birsey olmaz sen içini ferah tut rabbim zamanında doğmasını nasip etsin hayırlısıyla kucagına al inş

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 30 Nisan , 2012, 12:34:20
cnm inş birsey olmaz sen içini ferah tut rabbim zamanında doğmasını nasip etsin hayırlısıyla kucagına al inş

inş canım amin dediğin gibi olur hareketlerine dikkat et dediler bende sayıcam bakalım

HASRET!M S@N@

inş cnm allah yavrunu sana bagıslasın

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 30 Nisan , 2012, 12:46:29
inş cnm allah yavrunu sana bagıslasın

amin canım senide yavrularına bağışlasın inşallah :amin: :amin: :amin: