2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

sabr

Biz de bugün 25 günlük olduk. Sünneti için hala bekliyoruz. Annem koymadı. Annem bizden gider gitmez yaptıracağım ama. sarılığımız hala geçmedi. Gözlerinin içi sarı sarı. Ne yapacağımı şaşırdım. etrafımda şekerli su verin diyorlar annem biraz verdi ama vermek istemiyorum bende. Geçse de rahatlasak.

rusta

slm kızlar bnde giremiyorum ne zamndır foruma..uykusuzluk bi yana oğlumla daha fazla vakit geçiriyorum..bakıp çıkıyorum hemen..bizimde ismimiz sadettin enes kızlar..doğumu yaklaşan arkadaşlar allah bi avazda kurtarsın inş.hamişler sizde gülün dedği gibi bol bol uyuyun doğrusu uykusuz geceler sizi bekliyor..

nilüfer elif

KIZLAR DOĞUM YAPTIM BEN 10 GÜN OLDU OĞLUM KOLLARIMDA ÇOK ŞÜKÜR ADIDA TUNAHAN EVDE INTERNET YOKTU GIRIP HABER VERENMEDIM DARISI DİGER HAMİLELERİN BAŞINA İNŞALLAH:) :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

sweetrose25

Alıntı yapılan: nilüfer elif - 16 Nisan , 2012, 10:25:24
KIZLAR DOĞUM YAPTIM BEN 10 GÜN OLDU OĞLUM KOLLARIMDA ÇOK ŞÜKÜR ADIDA TUNAHAN EVDE INTERNET YOKTU GIRIP HABER VERENMEDIM DARISI DİGER HAMİLELERİN BAŞINA İNŞALLAH:) :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

hayırlı uğurlu olsun canım  gününden önce doğdu sanırım bu arada normalmi sezaryanmı oldun

HAYATIMIN ANLAMIYLA

sweetrose25

16 Nisan , 2012, 10:55:30 #4039 Son düzenlenme: 17 Nisan , 2012, 16:40:52 sweetrose25
gülüm22  :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
ab126370    :nazar: :binkybaby: Efe Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
azelia          :nazar: :binkybaby:  Metehan Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
__nil__        :nazar: :binkybaby:   Duru Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
yağmurnisa :nazar: :binkybaby: Mevlüt Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
elifyusufduru  :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima      :nazar: :binkybaby: Muhammed Turab Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
dem_mu       :nazar: :binkybaby: Miraç Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
fatoş2009    :nazar:_____13 Nisan____  :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar: :binkybaby:  Nilda Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:     
qonca           :nazar: :binkybaby: ERKEK   :binkybaby:
bihterp3416 :nazar: _____18 Nisan___     :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta             :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar: :binkybaby:  Muhammed Enes Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
nilüferelif       :nazar: :binkybaby: Tunahan Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
celly               :nazar: ______2 Mayıs____    :nazar: :binkybaby:
HATDEV         :nazar: _______16 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve    :nazar: _______21 Mayıs___      :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
sweetrose    :nazar: _______25 Mayıs___     :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar: :binkybaby:
zeki mertte annesinin kollarında olcak inş :amin:   :binkybaby:
ahmet fatma  :nazar:_______31 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: KIZ  :binkybaby:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@Melek Yüzlüm@

Çok güzel Allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun  :flowers:

qonca

mrb kızlar nasılsınz ??

bende doğum yaptım 31 mart ta

15 gün önceden oldu doğumum nts de sancım çıkınca hemen aldı doktorum

sezaryen doğum oldu

evde int. yok giremiyorum

allah herkese tattırsın bu duyguyu tarifi olmayacak kadr güzl bir duygu annelik

suzannn

Alıntı yapılan: qonca - 16 Nisan , 2012, 14:05:05
mrb kızlar nasılsınz ??

sezaryen doğum oldu

TEBRİK EDERİM CANIM GÖZÜNÜZ AYDIN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN SAĞLIKLICA İNŞALLAH

@Melek Yüzlüm@

mrb kızlar nasılsınz ??

sezaryen doğum oldu

Amin canım inşallah yakında bizde alırız kucağımıza doğum haberlerimizi veririz Allah analı babalı sağlıcakla büyütsün inşallah :nazar: :amin:

bihterp3416

Alıntı yapılan: rusta - 15 Nisan , 2012, 20:03:30
slm kızlar bnde giremiyorum ne zamndır foruma..uykusuzluk bi yana oğlumla daha fazla vakit geçiriyorum..bakıp çıkıyorum hemen..bizimde ismimiz sadettin enes kızlar..doğumu yaklaşan arkadaşlar allah bi avazda kurtarsın inş.hamişler sizde gülün dedği gibi bol bol uyuyun doğrusu uykusuz geceler sizi bekliyor..
slm canım iyisin inşş.. ay canım benim senle gün sayıyorduk sen bebişini aldın kucağına ben halen beklemedeyim rabbim bana da gösterir o günleri inşş ..

bihterp3416

hadi gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütsün  :amin: :amin:

bihterp3416

mrb kızlar nasılsınz ??

sezaryen doğum oldu

tebrik ederim canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün darısı bizlerin başına inşş :amin: :amin:

rusta

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 16 Nisan , 2012, 14:51:17
Alıntı yapılan: rusta - 15 Nisan , 2012, 20:03:30
slm canım iyisin inşş.. ay canım benim senle gün sayıyorduk sen bebişini aldın kucağına ben halen beklemedeyim rabbim bana da gösterir o günleri inşş ..
slm iyiyim canm çok şükür sen nasılsın?evet aynı gün diyoduk benm paşa erken geldi..sen normali bekliyosun galiba canm..allah yardımcın olsun inş..hayrlı doğumlar

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

16 Nisan , 2012, 20:29:31 #4048 Son düzenlenme: 16 Nisan , 2012, 20:31:02 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥
kızlar benim oğlumun adı mevlüt yiğit oldu burada hamileler bol bol uyuyun mümkünse uykusuz günler çok zor ama oğlum sağlıklı olsunda ben uykusuzluğa razıyım allahım bir avazda doğurmayı nasip etsin doğuran arkadaşlarda meleklerimizi sağlıklı sıhatli büyümeyi nasip etsin
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

cirakmerve

günaydın bahar anneleri nasılsınız? oğlumla bizi uyku tutmadı 2 saattir uyanığım:) oğluşum daha doğmadan uykusuz geceler yaşatmaya başladı. Annesini şimdiden alıştırıo galiba uykusuzluğa  :-*