2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

bihterp3416

ayyy gülüm ben bunu yerim yerim tam ısırmalık olmuş tacına bakar mısın ya kokoş hem de nasıl kokoş maşallah kırbinkere maşallah canım rabbim yavrunu sana bağışlasın

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 11 Nisan , 2012, 11:18:29
ayyy gülüm ben bunu yerim yerim tam ısırmalık olmuş tacına bakar mısın ya kokoş hem de nasıl kokoş maşallah kırbinkere maşallah canım rabbim yavrunu sana bağışlasın
saol cnm sende yakinda bebisine kavuscaksin cok az kaldi masallah  :nazar: :nazar: :opucuk: isirmalik olmaya basladi teyzesi  :hungry: :hungry: :hungry:
:nazar: :nazar:

cirakmerve

maşallah maşallah kızına. Şu gözlere bak hele:d yalnız bol bol oku üfle nazar değer bu kuzuya...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: cirakmerve - 11 Nisan , 2012, 22:40:12
maşallah maşallah kızına. Şu gözlere bak hele:d yalnız bol bol oku üfle nazar değer bu kuzuya...
bütün bebislerimizi Rabbim korusun  :amin: :amin: bu pazar dügünümüz var cok büyük kalabaliga gircez ilk defa korkuyom insallah iyi gecer sorun olmaz  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

senin nasil gidiyo cnm masallah az kaldi heyecan varmi  :k06: :k06: valla benden demesi uyu uyabildigin kadar  :sleepy1: uykusuzum hep ama kizima canim feda  :love8: inan uyuyorken özlüyom onu kalksada alsam kucagima diye  :k06: :k06: :k06:

cirakmerve

Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Nisan , 2012, 22:51:11
senin nasil gidiyo cnm masallah az kaldi heyecan varmi  :k06: :k06: valla benden demesi uyu uyabildigin kadar  :sleepy1: uykusuzum hep ama kizima canim feda  :love8: inan uyuyorken özlüyom onu kalksada alsam kucagima diye  :k06: :k06: :k06:
iyiyiz canım biz de sağol. uyku konusunda zaten tembelliğin gözüne gözüne vurdum. izne ayrıldığımdan beri abartıyorum uyuma işini:) az kaldı bizim de. her şeyimizi hazırladık bekliyoruz ne olur ne olmaz diye. normalde 40 gün var ama beni gören herkes 1-2 haftaya doğurursun sen diyo. haliyle biraz daha heyecan katıyo bu duruma. doktora son gittiğimde de bebeğin gelişimi 4 hafta ileriden gidiyordu. bakalım ne olacak. bizim bey her an sürprüz yapabilir yani...
kızın da inşallah en kısa zamanda düzene girer de rahat edersin inşallah. aman düğüne giderken de nazar boncuğunu ayırma yanından...

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Nisan , 2012, 12:20:15
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 11 Nisan , 2012, 11:18:29
saol cnm sende yakinda bebisine kavuscaksin cok az kaldi masallah  :nazar: :nazar: :opucuk: isirmalik olmaya basladi teyzesi  :hungry: :hungry: :hungry:
evet gülcüm ya çok az kaldı 6 gün falan kaldı ama bizim bebişin geleceği yok herhalde  :k06:

bihterp3416

12 Nisan , 2012, 11:28:12 #4027 Son düzenlenme: 12 Nisan , 2012, 11:32:49 bihterp3416
slm ilkbahar annişleri nasılsınız iyisiniz inşallah sıra ben de herhalde dün doktor kontrolum vardı kuzum  53 cm 3. 670 gram olmuş maşallah doğum haftasına girmişiz ben aslında sezeryan istiyordum ama ailem bırakmadı şimdilik normalı bekliyoruz içimde korku heyecan hepsi var bakalım ne olacak bana dua edin kızlar çok korkuyorum .. tüm hazırlıklarım bitti artık bebişi bekliyoruz kısmet ne zaman gelecek kızım  :dontknow:

fatoş2009

canm sıra bendeydi ama herkesbenigeçti  8 aylıkkenkızımbeniçok korkuttu  serumla durdurdular gelmesini şimdi de ogelmiyobakalım bakalım nezaman gelecek bendeağrı  sancıda yok bakalım  bu arada gülüm kızın çok tatlı rabbim nazarlardan korusun  annesi  bol bol oku  bu arada doğum yapanlar  sizde koysanıza  kuzucukları

pertelote

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 12 Nisan , 2012, 21:28:54
canm sıra bendeydi ama herkesbenigeçti  8 aylıkkenkızımbeniçok korkuttu  serumla durdurdular gelmesini şimdi de ogelmiyobakalım bakalım nezaman gelecek bendeağrı  sancıda yok bakalım  bu arada gülüm kızın çok tatlı rabbim nazarlardan korusun  annesi  bol bol oku  bu arada doğum yapanlar  sizde koysanıza  kuzucukları
zamanını bekliyodur annesi. bazıları aceleci olabiliyo. hem doğana kadar biraz daha kilo alır. ben de çok şükür salı günü doğum yaptım. inşallah senin bebeğin de hayırlısıyla gelir.

@Melek Yüzlüm@

kızlar nasılsınız bugün kontrolümüz vardı 33 haftamızdayız ultrasona girdik ve kilosunu öğrendik Allaha şükür herşey yolunda  kilosu 2200 müş birde bebeğim ters miş doktorda dedi belki sonrada döner nie öle dedi anlamadım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 13 Nisan , 2012, 13:33:42
kızlar nasılsınız bugün kontrolümüz vardı 33 haftamızdayız ultrasona girdik ve kilosunu öğrendik Allaha şükür herşey yolunda  kilosu 2200 müş birde bebeğim ters miş doktorda dedi belki sonrada döner nie öle dedi anlamadım
masallah bebisine  :nazar: :nazar: benim kizimda tersti kafasi yukardaydi poposu asagida döner belki dediler ama dönmedi o yüzden zorunlu sezeryan olmustum  :-\

@Melek Yüzlüm@

sağol canım seninde kızına maşallah gördüm fotosunu çok tatlı nazar değmesin :nazar: dönmezse sezeryan oluyor yani anladım şimdi

sweetrose25

13 Nisan , 2012, 16:42:12 #4033 Son düzenlenme: 13 Nisan , 2012, 16:45:34 sweetrose25
gülüm22  :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
ab126370    :nazar: :binkybaby: Efe Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
azelia          :nazar: :binkybaby:  Metehan Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
__nil__        :nazar: :binkybaby:   Duru Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
yağmurnisa :nazar: :binkybaby: Mevlüt Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
elifyusufduru  :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima      :nazar: :binkybaby: Muhammed Turab Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
dem_mu       :nazar: :binkybaby: Miraç Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
fatoş2009    :nazar:_____13 Nisan____  :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar: :binkybaby:  Nilda Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:     
qonca          :nazar: :binkybaby: ERKEK   :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_____18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_______16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_______21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_______25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar: :binkybaby:
zeki mertte annesinin kollarında olcak inş :amin:   :binkybaby:
ahmet fatma  :nazar:_______31 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: KIZ  :binkybaby:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

fatoş2009

Alıntı yapılan: pertelote - 12 Nisan , 2012, 23:17:59
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 12 Nisan , 2012, 21:28:54
zamanını bekliyodur annesi. bazıları aceleci olabiliyo. hem doğana kadar biraz daha kilo alır. ben de çok şükür salı günü doğum yaptım. inşallah senin bebeğin de hayırlısıyla gelir.
valla  bilmiyorum ama  bana çok sıkıntı veriyo
bi de  çok merak ediyorum nasıl bi kızım var