2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

fatoş2009

Alıntı yapılan: cirakmerve - 02 Nisan , 2012, 20:04:29
selam millet. ben foruma girmeyeli neler değişmiş buralarda kaç tane bebişimiz gelmiş. hepsi sağlıkla analı babalı büyüsünler inşallah. Ben de artık doğum iznine ayrıldım bol bol uğrarım heralde buralara.
neler değişmedi ki  doğumyapanlar doğuma yaklaşanlar falanfilan siznasılsınız  bakalım   oğluşunla

pertelote

slm ilkbahar anneleri. gül ve nil doğum yapınca pek takılan olmuyo artık sayfamızda. bizim de bugün konntrolümüz vardı. oğlumun kilosu ultrasona göre 3790. tabi bu da gerçekte 3.5 kiloya falan tekabül ediyo. drum önümüzdeki salı tekrar kontrole çağırdı tabi o güne kadar doğum yapmazsam. ayrıca hazırlıklı gel bebeğin kilosu 3.8- 4 falan olursa sezeryane alırım dedi. bu gidişle önümüzdeki hafta doğum gerçekleşecek galiba. bakalım hayırlısı olsun. Rabbim sağ salim bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: pertelote - 03 Nisan , 2012, 22:42:29
slm ilkbahar anneleri. gül ve nil doğum yapınca pek takılan olmuyo artık sayfamızda. bizim de bugün konntrolümüz vardı. oğlumun kilosu ultrasona göre 3790. tabi bu da gerçekte 3.5 kiloya falan tekabül ediyo. drum önümüzdeki salı tekrar kontrole çağırdı tabi o güne kadar doğum yapmazsam. ayrıca hazırlıklı gel bebeğin kilosu 3.8- 4 falan olursa sezeryane alırım dedi. bu gidişle önümüzdeki hafta doğum gerçekleşecek galiba. bakalım hayırlısı olsun. Rabbim sağ salim bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

İnşallah canım sağ sağlim alırsın kucagına

sabr

Merhabalar nasılsınız biz 15 günlük olduk. Bugün d vitamini başladıkç Cıbı cıbı yaptık Mışıl mışıl uyuyoruz :nazar:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: sabr - 04 Nisan , 2012, 13:57:39
Merhabalar nasılsınız biz 15 günlük olduk. Bugün d vitamini başladıkç Cıbı cıbı yaptık Mışıl mışıl uyuyoruz :nazar:

Allaha şükür iyiyiz siz nasılsınız nasıl bir duygu merak ediyorum annelik

MERCİMEĞİM

SELAM KIZLARRRRRRR.....
CUMARTESİ SABAH SEZERYAN OLCAM BENDEEEEEEEE
KIZIM 4KİLO OLMUŞŞŞ  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:MAŞALLAH ULTRASON 40+6 görünüyo bugün ama kızım gelmeye niyeti yokkk....benim de çatı çok geniş değilmiş...
cumartesi sabah gelicek inşallah hayırlısıyla kızım....İNŞALLAH ÇOOOK KOLAY, SAĞLIKLI GEÇER...MİNAK KIZIM ÇOOK SAĞLIKLI OLUR İNŞALLAH....
NOLUR BİZİM İÇİN DUA EDİN....FENA STRES YAPTIM....PANİK YAPTIM
ya rahat olcam zannediyordum...fena terliomm uyuyamıyorummm tırstım sanırım.....
NOLUR DUALARINIZI ESİRGEMEYİN BİZDEN..... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

MERCİMEĞİM

fatoşş senden önce doğuruomm sanırım....benim için dua edinnn....çok sağlıklı olsun kızım sarılık falan olmasın inşallah...bol bol sütüm olsun yarasın minnak kızıma...kolay bi dğum olur inşallah çok ağrım olmazda kimseye muhtaç olmam inşallah..kızıma kendim bakarım hep... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

sabr

Allah yardımcın olsun. Yavruna kavuşmana az kalmış.

sweetrose25

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 06 Nisan , 2012, 00:54:41
SELAM KIZLARRRRRRR.....
KIZIM 4KİLO OLMUŞŞŞ  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:MAŞALLAH ULTRASON 40+6 görünüyo bugün ama kızım gelmeye niyeti yokkk....benim de çatı çok geniş değilmiş...
cumartesi sabah gelicek inşallah hayırlısıyla kızım....İNŞALLAH ÇOOOK KOLAY, SAĞLIKLI GEÇER...MİNAK KIZIM ÇOOK SAĞLIKLI OLUR İNŞALLAH....
ya rahat olcam zannediyordum...fena terliomm uyuyamıyorummm tırstım sanırım.....
NOLUR DUALARINIZI ESİRGEMEYİN BİZDEN..... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

canım dualarımız senınle ınş sağ salım kızına kavuşursun bak korktugun başına geldı bakalım benım durumum nolacak normal dıyoruz ama sezaryan olursa hıç şaşırmıcam

HAYATIMIN ANLAMIYLA

sweetrose25

06 Nisan , 2012, 13:04:03 #3999 Son düzenlenme: 06 Nisan , 2012, 13:08:44 sweetrose25
gülüm22  :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
ab126370    :nazar: :binkybaby: Efe Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
azelia          :nazar: :binkybaby:  Metehan Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
__nil__        :nazar: :binkybaby:   Duru Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
yağmurnisa :nazar: :binkybaby: Mevlüt Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
elifyusufduru  :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima      :nazar: :binkybaby: Muhammed Turab Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
dem_mu       :nazar: :binkybaby: Miraç Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
fatoş2009    :nazar:_____13 Nisan____  :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_____14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca          :nazar: :binkybaby: ERKEK   :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_____18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_______16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_______21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_______25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar: :binkybaby:
zeki mertte annesinin kollarında olcak inş :amin:   :binkybaby:
ahmet fatma  :nazar:_______31 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: KIZ  :binkybaby:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 06 Nisan , 2012, 12:54:31
SELAM KIZLARRRRRRR.....

canım dualarımız senınle ınş sağ salım kızına kavuşursun bak korktugun başına geldı bakalım benım durumum nolacak normal dıyoruz ama sezaryan olursa hıç şaşırmıcam

teşekkürler arkadaşlar...ya ben dün geceden beri acaip stres yaptım şimdi epidural sezeryanla doğum  yapmış bikaç arkadaşla konuştum acaio rahatladım acaip güzel bişeymiş..şimdi yerinde olmak isterdik falan diyorlar...çok rahatlattılar ya...insan az çok bilsede duymak güzel oluyo...dularınızı eksik etmeyin.....
çook öpüyorum sizleri...inaşşalah hepimiz sağlıcakla alırız bebeklerimizi kucağımızaa..... :amin: :amin: :amin: :amin:

sweetrose25

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 06 Nisan , 2012, 13:10:46
Alıntı yapılan: sweetrose25 - 06 Nisan , 2012, 12:54:31
SELAM KIZLARRRRRRR.....

teşekkürler arkadaşlar...ya ben dün geceden beri acaip stres yaptım şimdi epidural sezeryanla doğum  yapmış bikaç arkadaşla konuştum acaio rahatladım acaip güzel bişeymiş..şimdi yerinde olmak isterdik falan diyorlar...çok rahatlattılar ya...insan az çok bilsede duymak güzel oluyo...dularınızı eksik etmeyin.....
çook öpüyorum sizleri...inaşşalah hepimiz sağlıcakla alırız bebeklerimizi kucağımızaa..... :amin: :amin: :amin: :amin:

amın canım ınş gunler geçmek bılmıyo ya artık dogumdan hemen sonra haberlerını verırsın bıze ınş :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

fatoş2009

SELAM KIZLARRRRRRR.....
canm hayırlıolur inşallah sendebir an öncekurtulursun valla benim bu son günlerim çok kötü geçio bende pazartesi gidicem dkra bakalım ne olacak tabi o güne kadar hastalanmazsam:)

azelia

Kızlar merhaba herkeseee... Oğlumla uğraşmaktan hiç giremiyorum foruma... sanırım hepimiz aynıyız...

MERCİMEĞİM Güldem de doğum yaptı, Nilda prenses de artık annesinin kollarında... Gözümüz aydın.. 4030 gr. 52 cm miş boyu... Sağlıklı her ikisi de maaşallah...

azelia

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 06 Nisan , 2012, 13:04:03
gülüm22  :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
ab126370    :nazar: :binkybaby: Efe Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
azelia          :nazar: :binkybaby:  Metehan Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
__nil__        :nazar: :binkybaby:   Duru Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
yağmurnisa :nazar: :binkybaby: Mevlüt Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
elifyusufduru  :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima      :nazar: :binkybaby: Muhammed Turab Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
dem_mu       :nazar: :binkybaby: Miraç Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
fatoş2009    :nazar:_____13 Nisan____  :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar: :binkybaby:  Nilda Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:     
qonca          :nazar: :binkybaby: ERKEK   :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_____18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_______16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_______21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_______25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar: :binkybaby:
zeki mertte annesinin kollarında olcak inş :amin:   :binkybaby:
ahmet fatma  :nazar:_______31 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: KIZ  :binkybaby: