2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

fatoş2009

slm  güzel anneler ve anne adayları bu arada nilcim gözlerin aydın durumuz dünyaya gelmiş çokmutlu oldum bizde  bekl,iyoruz kızımla o günleri şu anlık herşey yolunda gibi görünüyo dkt en son 14 nisan dedi bişey olmazsa bakalım bizim kız yerinde durursa herkes yavaş yavaş alıo hediyelerini kucaklarına  bakalımsıradaki kim hasta olduğum için çok fazla giremiyorum nete yatmam gerekiyoarada bakıorumne var neyok diye kusura bakmayın

fatoş2009

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 21 Mart , 2012, 21:31:24
amin canlarım inş hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız
canm bebeğini aldınmı kucağına bilmiyorum ama şimdiden gözlerin aydın çok sevindimm,,,,,,,

fatoş2009

Alıntı yapılan: dem_mu - 23 Mart , 2012, 12:41:50
Slm kızlar dua edin bana bugün kontrole gittim Dr sezeryana alçak bugün haberiniz olsun ins bisey olmaz 3bucukta sezeryana giriyorum kib bol bol dua edin miracım için
canm   allah yardımcınn olsun bebeğinkollarındadır herhalde şimdi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm kızlar dua edin bana bugün kontrole gittim Dr sezeryana alçak bugün haberiniz olsun ins bisey olmaz 3bucukta sezeryana giriyorum kib bol bol dua edin miracım için
ay cok sasirdim cnm kac haftalikti ki erken deilmi  :icon_scratch: :icon_scratch: dualarimiz seninle cnm insallah sagsalim kavuscaksin bebisine  :amin: :amin: :nazar: :nazar: bize haber et  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

sabr

:muzz: 21 mart benimde bebişim doğdu arkadaşlar  :muzz: :muzz:

muhribe

Allah analı babalı büyütsün canım  :opucuk: :opucuk:

sweetrose25

26 Mart , 2012, 13:04:20 #3966 Son düzenlenme: 27 Mart , 2012, 08:59:38 sweetrose25
gülüm22  :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
ab126370    :nazar: :binkybaby: Efe Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
azelia          :nazar: :binkybaby:  Metehan Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
__nil__        :nazar: :binkybaby:   Duru Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
yağmurnisa :nazar: :binkybaby: Mevlüt Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
elifyusufduru  :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima      :nazar: :binkybaby: Muhammed Turab'da annesinin kollarında olcak inş :amin: :binkybaby:
dem_mu       :nazar: :binkybaby: Miraç Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
fatoş2009    :nazar:_____13 Nisan____  :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_____14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:_____17 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_____18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:_____18 Nisan___     :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_______16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_______21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_______25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar: :binkybaby:
zeki mertte annesinin kollarında olcak inş :amin:   :binkybaby:
ahmet fatma  :nazar:_______31 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: KIZ  :binkybaby:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

sweetrose25

canım inş miracını sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almışsındır :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

lagrima

selam kızlar nasılsınız dün sabah 4 de oğlum geldi ama kollarıma alamadım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  solunum problemi var ve yogun bakımda küvezde.ne olur dualarınızı esirgemeyin..

rusta

hayrlı olsun canm allah analı babalı büyütsün :amin: :amin: :amin: ..inşallah kucağına alırsın çabucak ...ne zaman çıkarmış küvözden?bide nasıl oldu canm daha vardı doğumuna normal doğum mu ,suyun mu geldi ne oldu?

rusta

slm kızlar nasılsınız?biz çok şükür iyiyiz oğlumla..listemiz de bebişlerle dolmaya başladı negüzel bizde alırız inş. kucaklarımıza..bu arada benm doğum 4 nisan sezeryan dedi doktor..hakkımızda hayrlsı inş. :amin:

lagrima

Alıntı yapılan: rusta - 26 Mart , 2012, 18:09:19
hayrlı olsun canm allah analı babalı büyütsün :amin: :amin: :amin: ..inşallah kucağına alırsın çabucak ...ne zaman çıkarmış küvözden?bide nasıl oldu canm daha vardı doğumuna normal doğum mu ,suyun mu geldi ne oldu?
sağol cnm erken değil 39 haftalıktı ama amniyon suyu burnundan kaçmış ciğerleri iltihaplanmış solunum problemi yasıyor ondan küvezde suan. 1 haftaya çıkabilirmiş doktorda tam bişi demiyor normal doğum. ultrasona gittim 5 cm açılmam vardı yatırdılar hemen

fatoş2009

merhaba kızlar anneler bebeklerini yavaş yavaş kucaklarına alıolar bizde kızmla haftaya çarşamba gibi kontrole gideceğiz bakalım dktr ne diyecek inşallah bisorun çıkmaz şimdilik düzeldik sayılırız ama arada çok kötü oluyorum

sweetrose25

Alıntı yapılan: lagrima - 26 Mart , 2012, 16:58:50
selam kızlar nasılsınız dün sabah 4 de oğlum geldi ama kollarıma alamadım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  solunum problemi var ve yogun bakımda küvezde.ne olur dualarınızı esirgemeyin..

çok geçmiş olsun canım inş sağlıklı ve hayırlı bir şekilde oğluşun kucağında olur dualarımız seninle ve bebeğinle :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

sweetrose25

Alıntı yapılan: rusta - 26 Mart , 2012, 19:06:35
slm kızlar nasılsınız?biz çok şükür iyiyiz oğlumla..listemiz de bebişlerle dolmaya başladı negüzel bizde alırız inş. kucaklarımıza..bu arada benm doğum 4 nisan sezeryan dedi doktor..hakkımızda hayrlsı inş. :amin:

canım seninde bişey kalmamış zaten bizim bebeklerin hepsi zamanından önce dünyaya gelmek için yarışıyorlar maşallah :k06: :k06: bakalım benim oğluşum ne zaman gelicek

HAYATIMIN ANLAMIYLA