2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

burcum

nilcim ALLAH sağlıkla ve sağlıkla yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım :amin: güzel haberlerinizi bekliyoruz

__nil__

Alıntı yapılan: burcum - 20 Mart , 2012, 22:52:42
nilcim ALLAH sağlıkla ve sağlıkla yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım :amin: güzel haberlerinizi bekliyoruz

çok sağol canım çok teşekkürler inş herşey yolunda gider bende sağlıkla haberlerimizi paylaşırız diye

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

slm kızlar nasılsınız biz geldik oğlumla  bende cuma günü doğuma girecem allahın izniyle büyük bir olasılık sezaryan olacam bende ne sancı ne başka bir şey var 36.haftalarda olan sancımda gitti doktor suni sancı verecem diyor olmazsa sezaryan ama ben suni sancı almak istemiyorum herkesde alma diyor cuma günü benim de oğlum kucağımda olacak inş bende heycandan uyayamıyorum birazda korkuyorum allahım inş sağlıkla meleğimi kucağıma alırım
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

sweetrose25

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 21 Mart , 2012, 11:16:11
slm kızlar nasılsınız biz geldik oğlumla  bende cuma günü doğuma girecem allahın izniyle büyük bir olasılık sezaryan olacam bende ne sancı ne başka bir şey var 36.haftalarda olan sancımda gitti doktor suni sancı verecem diyor olmazsa sezaryan ama ben suni sancı almak istemiyorum herkesde alma diyor cuma günü benim de oğlum kucağımda olacak inş bende heycandan uyayamıyorum birazda korkuyorum allahım inş sağlıkla meleğimi kucağıma alırım

canım inş  sende hayırlısıyla oğluşuna kavuşursun  :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 21 Mart , 2012, 11:16:11
canım sen de hayırlısıyla, en sağlıkla şekilde al inşallah bebişini kucağına...ne güzel ya sıra kızıma geliyo :muzz: :muzz: :muzz:

MERCİMEĞİM

KIZLAR NİLDEN HABER VAR MI? BAŞKA BİYERDE Mİ YAZIYO YOKSA

sweetrose25

yok canım ben diğer yerlerede baktım ama haber yok daha sanırım durusuna kavuştun nil :hello2: :hello2:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

nilcim kavustu kizlar duru kizina  :muzz: :occasion5: :occasion14: :hieyt: :hello2: saat 1gibi sezeryan olmus duru bebek 3600gr 51cm  :nazar: :nazar: hersey yolundaymis  :love9: dairisi sizin basinizaaaaaaaa  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :binkybaby: :binkybaby:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

amin canlarım inş hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

sweetrose25

şükürler olsun duru bebekte geldi darısı artık bizim başımıza :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

sweetrose25

22 Mart , 2012, 08:57:48 #3955 Son düzenlenme: 22 Mart , 2012, 08:59:20 sweetrose25
gülüm22  :nazar: :binkybaby: Ecrin Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
ab126370    :nazar: :binkybaby: Efe Bebek Annesinin Kollarında :binkybaby:
azelia          :nazar: :binkybaby:  Metehan Bebek Annesinin Kollarında  :binkybaby:
__nil__        :nazar: :binkybaby:   Duru Bebek Annesinin Kollarında   :binkybaby:
yağmurnisa :nazar:_____21 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MEVLÜT*
elifyusufduru  :nazar:____23 Mart____   :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
lagrima        :nazar: _____4 Nisan___ :nazar: :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *Muhammed Turab *
dem_mu       :nazar:_____5 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:_____13 Nisan___      :nazar: :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
mercimeğim  :nazar:_____14 Nisan___    :nazar: :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:  *NİLDA*   
qonca           :nazar:_____17 Nisan___    :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:_____18 Nisan___    :nazar: :binkybaby:    KIZ    :binkybaby:
rusta            :nazar:_____18 Nisan___     :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:________18 Nisan_____   :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______20 Nisan___      :nazar: :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______2 Mayıs____   :nazar: :binkybaby:
HATDEV        :nazar:_______16 Mayıs___    :nazar: :binkybaby:   ERKEK  :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:_______21 Mayıs___     :nazar: :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
sweetrose   :nazar:_______25 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *Kubilay*
bebeğimbenim :nazar: :binkybaby:
zeki mertte annesinin kollarında olcak inş :amin:   :binkybaby:
ahmet fatma  :nazar:_______31 Mayıs___    :nazar:  :binkybaby: KIZ  :binkybaby:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Mart , 2012, 21:25:51
nilcim kavustu kizlar duru kizina  :muzz: :occasion5: :occasion14: :hieyt: :hello2: saat 1gibi sezeryan olmus duru bebek 3600gr 51cm  :nazar: :nazar: hersey yolundaymis  :love9: dairisi sizin basinizaaaaaaaa  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :binkybaby: :binkybaby:

süper ya maşallah duruya da annesine de :nazar: :nazar: :nazar:...darısı başımıza inşallah  :amin: :amin: :amin: ayy çook güzel bişi yaaaaa... :occasion14: :occasion5: :muzz: :hello2:  Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah... ay hemen toparlansa da fotolarını koysa prensesin.... :love9:
sıradakiler hadi alın kucağınıza hayırlısıyla benim kızım sırasını bekliyo  :love7:

bihterp3416

AYYY İNANMIYORUM NİLCİM BEBEĞİNE KAVUŞMUŞ NE ZAMANDIR GİREMİYORUM YA.. ÇOK ÇOK SEVİNDİM RABBİM ACISINI GÖSTERMESİN DARISI BİZİM BAŞIMIZA İNŞŞŞ :amin: :amin: :amin:

dem_mu

Slm kızlar dua edin bana bugün kontrole gittim Dr sezeryana alçak bugün haberiniz olsun ins bisey olmaz 3bucukta sezeryana giriyorum kib bol bol dua edin miracım için

pertelote

Alıntı yapılan: dem_mu - 23 Mart , 2012, 12:41:50
Slm kızlar dua edin bana bugün kontrole gittim Dr sezeryana alçak bugün haberiniz olsun ins bisey olmaz 3bucukta sezeryana giriyorum kib bol bol dua edin miracım için
a.s. Allah yardımcınız olsun canım. Sağ salim bebeğini kucağına alırsın inşallah.