2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

selam arkadaşlar merhaba kısa bir aradan sonra ben geldim yine :muzz: :muzz: :muzz:

hamilellerimiz çoğalmış tebrik ederim :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Ağustos , 2011, 12:44:32
selam arkadaşlar merhaba kısa bir aradan sonra ben geldim yine :muzz: :muzz: :muzz:

as cnm hg diycem ama gittin galiba bi denk gelemedik  :cildir: listemiz gittikce cogaliyo masallah  :nazar: :nazar: sen nasilsin bulantilarin vardi nasil oldun  :igrenc:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Ağustos , 2011, 13:31:25
Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Ağustos , 2011, 12:44:32

as cnm hg diycem ama gittin galiba bi denk gelemedik  :cildir: listemiz gittikce cogaliyo masallah  :nazar: :nazar: sen nasilsin bulantilarin vardi nasil oldun  :igrenc:

merhaba canım evet denk gelemedik kayınvalidem geldi ben yemek için mutfaktayım o da ortalığı silip süpürüyor ondan..sende çıkmışsın sanırım.bulantılar devam cnm.şimdi acıktım yemeğin pişmesini bekliyrum. :hungry:
sende kaldımı hala bulantı nede olsa büyüdünüz siz artık :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar:

bihterp3416

slm kızlar nasılsınız ben doktora gittim kesemizi gördük ama küçücüktü doktor haftaya bir daha çağırdı ama kaç haftalık olduğunu demedi.. bişey soracam benim hiç mide bulantım falan yok göğüslerim felaket ağrıyor şişmişler şimdiden :)bide kasrık ağrım oluyor o kadar ha tabii belalı mantar hastalığım var  :BangHead: :violent1: :caca:  adet olacakmışım gbi ağrım var normal mi ya

gökkusağı

meraba cnm kesenizi görmüşsünüz hayırlıolsun  :flowers: :nazar: inş en kısa zamanda kalbinide duyarsın  :amin: bendede hiç yok belirti yaa unutuorum hamile olduğumu bazen bel ağrısı aynen bendede var bnde kalp atışlarını duymayı bekliorum elim yüreğimde dua ediorum inş bi sorun yooktur  :amin: :y25:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm kizlar bugün görümcem ayagindan ameliyat oldu bizde ziyaretine gittik yolda giderken cok sallandim ondan mi bilmem wc gittim k.rengi akintim gelmis silerkende geldi panik oldum yasadiklarim aklima geldi eve nasil geldim anlatamam doktora gitcektik kapandi.evde hemen yattim angelsound bebegimin kalp atisini dinledik azcik rahatladim.ins bisey olmaz.dua edin bizim icin  :amin:  :crybaby2:

KONYALI

Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Ağustos , 2011, 19:24:02
Slm kizlar bugün görümcem ayagindan ameliyat oldu bizde ziyaretine gittik yolda giderken cok sallandim ondan mi bilmem wc gittim k.rengi akintim gelmis silerkende geldi panik oldum yasadiklarim aklima geldi eve nasil geldim anlatamam doktora gitcektik kapandi.evde hemen yattim angelsound bebegimin kalp atisini dinledik azcik rahatladim.ins bisey olmaz.dua edin bizim icin  :amin:  :crybaby2:

cnm korkma ama ıhmal etme yarın gıt doktora...bu gece hareket etme yat...hatta eger telle arama sansın varsa ara doktorunu...
benımde aynısı oldu...tamda 12.haftamda proluton depot iğne ve progestan vermişti...ayrıca endol fitil kullanmıstım ama benım kan
gelmıstı..leke değil...ama şimdi kızımla 35.haftamızdayız..allahın izniyle bişi olmaz meleğine korkma

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KONYALI - 22 Ağustos , 2011, 19:35:21
Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Ağustos , 2011, 19:24:02

cnm korkma ama ıhmal etme yarın gıt doktora...bu gece hareket etme yat...hatta eger telle arama sansın varsa ara doktorunu...
benımde aynısı oldu...tamda 12.haftamda proluton depot iğne ve progestan vermişti...ayrıca endol fitil kullanmıstım ama benım kan
gelmıstı..leke değil...ama şimdi kızımla 35.haftamızdayız..allahın izniyle bişi olmaz meleğine korkma
yarin sabah hemen gitcem ins kötü bisey deildir  :amin: :amin: :amin: :y25: eve geldim hemen uzandim ayagima yastik koydum simdi hic bisey yok sükür  :amin: :amin:

banu_fth

ay canım benim geçmiş olsun .. yoktur bişi rahat ol tatlım .. iyiki almışsın o aleti bak için rahatladı en azından bıraz .. kalp atışı varmış işte tatlım yoktur bişeyi merak etme .. belki yoruldun normal dir inşallah tatlım ..
haber ver yarın bize de ..  :flowers: :opucuk: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 22 Ağustos , 2011, 20:32:52
ay canım benim geçmiş olsun .. yoktur bişi rahat ol tatlım .. iyiki almışsın o aleti bak için rahatladı en azından bıraz .. kalp atışı varmış işte tatlım yoktur bişeyi merak etme .. belki yoruldun normal dir inşallah tatlım ..
haber ver yarın bize de ..  :flowers: :opucuk: :nazar:

saol cnm evet iyiki aldim arada bakiyom ins kalbi hic durmaz benimlen atar  :amin: :amin: :amin: yarin gidim doktora haber ederim dua edin bizim icin  :amin: :amin:

__nil__

bihtercim kasık ağrılarının olmaması çok normal.bulantılar içinde fazla sabırsızlanma benim 7.haftadan sonra başladı bulantılar hiçte güzel bişi değil :igrenc:
kadriyecim gebeliğinerken dönemlerinde belirti olmayabiliyor bazeen.ama sonra sırasıyla oluyor hepsi merak etme canım bebeğin güzelce oluşsun yeter

gülümm canım hiç endişelenme sen.kan gelmemiş sonuçta.kalbide atıyormuş çok şükür.yarında doktoruna gider görürsün meleğini rahatlarsın annesi.üzülme sen streste etkiler bebeğini.dinlen güzelce.moralini yüksek tut.doktordan gelince de buraya yaz merak ederiz..buarada angelsound işte şimdi gerçekten işe yaramış oldu ne güzel ya gelsin 10.hafta hemen bende alıcam

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Ağustos , 2011, 20:59:37
bihtercim kasık ağrılarının olmaması çok normal.bulantılar içinde fazla sabırsızlanma benim 7.haftadan sonra başladı bulantılar hiçte güzel bişi değil :igrenc:
kadriyecim gebeliğinerken dönemlerinde belirti olmayabiliyor bazeen.ama sonra sırasıyla oluyor hepsi merak etme canım bebeğin güzelce oluşsun yeter

gülümm canım hiç endişelenme sen.kan gelmemiş sonuçta.kalbide atıyormuş çok şükür.yarında doktoruna gider görürsün meleğini rahatlarsın annesi.üzülme sen streste etkiler bebeğini.dinlen güzelce.moralini yüksek tut.doktordan gelince de buraya yaz merak ederiz..buarada angelsound işte şimdi gerçekten işe yaramış oldu ne güzel ya gelsin 10.hafta hemen bende alıcam

amin cnm inş bi sorun olmasın o ii olsunda başka bişi istemiorum  :amin: :amin: :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Off uyuyamiyorum  :sad1: hem düsünmekten hemde mide bulantisinda  :crybaby2: esimde gececi demin yere yigildim kustum rahatladim  :igrenc: Allahim ins hersey yolunda gider  :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Ağustos , 2011, 01:12:59
Off uyuyamiyorum  :sad1: hem düsünmekten hemde mide bulantisinda  :crybaby2: esimde gececi demin yere yigildim kustum rahatladim  :igrenc: Allahim ins hersey yolunda gider  :amin:
ne oldu canim neyi dusunuyosun gecmis olsun tatlim ya bebegin iyi olsunda katlancan artik napalim

]

kelebegimm

canim simdi okudum yazdiklarini lekemi geldi yine ama kalbi atiyo demissin ins. onemli bise deildir pis kan vardi belki icerde onu disari atmisdir dierleri gibimiki ayni

]