2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

fatoş2009

Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Ağustos , 2011, 21:56:39
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 21 Ağustos , 2011, 18:13:12
Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Ağustos , 2011, 14:01:00
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 20 Ağustos , 2011, 22:47:59
kıslar bende bugün kuzumu gördüm kafası kolları vardı ben utrasonda güldüm  oda kıpır kıpır etti doktor kıpırdıor hareket etmeye başlamış dedi benim meleğim babasına çekmiş galiba çok güzel bir duyguydu allahım bana yaşattığı için bu duyguyu binlerce şükür olsun 15gün sonra tekrar gidecez kalp atışlarınıda gördüm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:allahım isteyen bütün kullarına yaşatsın bu duyguyu
cnm simdi gördüm cok sevindim senin adina  :muzz: :muzz: :muzz: masallah bebegine  :nazar: :love9: sende benim gibi 15günde bir gidiyon beklemesi zor oluyo ama zaman hemen geciyo  :k06:

evet cnm 15günde bir çağırıyor hergün çağırsa gidecem onu görmeye bambaşka duygu cnm manşallah cnm meleğin sana sımsıkı tutundu seni üzmedi allahım hepsine uzun ömürler nasip etsin
yakinda ayda bir gitcez onuda düsün annesi  :k06: benim evde angelsound var aklima düstükce günde bi kerede olsa dinliyom bebegimi rahatliyom  :love7: Allaha sükürler olsun masallah bu sefer bebegim beni hic üzmeedi üzmücekte ins  :amin: :amin: hepimiz ins sagliklan kucamiza alicaz  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:
gülüm sençok beklemişsin galiba inşallah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın

fatoş2009

fatoş2009

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Ağustos , 2011, 23:11:19
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 20 Ağustos , 2011, 22:47:59
kıslar bende bugün kuzumu gördüm kafası kolları vardı ben utrasonda güldüm  oda kıpır kıpır etti doktor kıpırdıor hareket etmeye başlamış dedi benim meleğim babasına çekmiş galiba çok güzel bir duyguydu allahım bana yaşattığı için bu duyguyu binlerce şükür olsun 15gün sonra tekrar gidecez kalp atışlarınıda gördüm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:allahım isteyen bütün kullarına yaşatsın bu duyguyu
ohhh annesine kıpırdanıyormuşda maşaallah kuzuna  :nazar: :nazar: başta 15 gün arayla görüyorsun sonra 1 aya çıkıyor ya zamn geçmiyor özlüyorsun ben çok özledim kızımı  :love9: :love9:
aminnn canım inş. isteyen herkese nasip etsin rabbim  :amin: :amin:
bende 5 eylülde kalp atışını dinlemeye gidicem allah nasip ederse de benim şu ara çok kalp çarpıntımvar yaaa anlamiyırum niyeee

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 21 Ağustos , 2011, 22:46:24
Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Ağustos , 2011, 21:56:39
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 21 Ağustos , 2011, 18:13:12
Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Ağustos , 2011, 14:01:00
cnm simdi gördüm cok sevindim senin adina  :muzz: :muzz: :muzz: masallah bebegine  :nazar: :love9: sende benim gibi 15günde bir gidiyon beklemesi zor oluyo ama zaman hemen geciyo  :k06:

evet cnm 15günde bir çağırıyor hergün çağırsa gidecem onu görmeye bambaşka duygu cnm manşallah cnm meleğin sana sımsıkı tutundu seni üzmedi allahım hepsine uzun ömürler nasip etsin
yakinda ayda bir gitcez onuda düsün annesi  :k06: benim evde angelsound var aklima düstükce günde bi kerede olsa dinliyom bebegimi rahatliyom  :love7: Allaha sükürler olsun masallah bu sefer bebegim beni hic üzmeedi üzmücekte ins  :amin: :amin: hepimiz ins sagliklan kucamiza alicaz  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:
gülüm sençok beklemişsin galiba inşallah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın
yok cnm aslinda hic beklemedim ama bekledimde karisik durum  :icon_scratch: iki düsükten sonra cok beklemisten beterim aslinda  :-\ ama bu bebegim kürtajdan 1ay sonra hic beklemeden geldi süpriz yapti annesine  :love3:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

21 Ağustos , 2011, 23:01:31 #379 Son düzenlenme: 21 Ağustos , 2011, 23:17:07 gulum22
  :love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________________11 Mart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_______________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???

Ezocan84

:nazar: :nazar: :nazar:

listeniz baya kabarmis canim ya, ama siralamayi tahmini dogum gününe göre ayarlasan daha iyi olmazmi, sanki biraz karisik gibi geldi bana  :suclu: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 21 Ağustos , 2011, 23:07:30
:nazar: :nazar: :nazar:

listeniz baya kabarmis canim ya, ama siralamayi tahmini dogum gününe göre ayarlasan daha iyi olmazmi, sanki biraz karisik gibi geldi bana  :suclu: :opucuk:
evet cnm bende farkettim  :suclu:  :laughing7: ama simdi herkes sölemedigi icin siraya koymadim herkes bi desin öyle bakalim suan liste basini ben cekiyom  :muzz: :muzz: :muzz:

Ezocan84

bu arada hangisi dogru 11 hafta 4 günlükmüsün, yoksa 12+ misin?

zaman nasil geciyor ya, vay be ücüncü ayini bitiriyorsun  :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Ağustos , 2011, 23:01:31
  :love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________________11 Mart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_______________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 21 Ağustos , 2011, 23:12:48
bu arada hangisi dogru 11 hafta 4 günlükmüsün, yoksa 12+ misin?

zaman nasil geciyor ya, vay be ücüncü ayini bitiriyorsun  :nazar:
normalde 11+4 ama doktorum 12 haftalik oluyo dedi  ::) evet valla zaman cok hizli geciyo  :love9:

dem_mu

slm kızlar bende aranıza yeni katıldım bende 6+3 haftalık hamileyim ;D

azelia

Alıntı yapılan: dem_mu - 22 Ağustos , 2011, 10:01:35
slm kızlar bende aranıza yeni katıldım bende 6+3 haftalık hamileyim ;D
hoşgeldin canım aramıza... Allah hepimizin ve tüm isteyenlerin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin... senin tahmini doğum tarihi ne zaman???

dem_mu

hoşbuldum sağol.amin cümlemizin allahın izniyle inşallah...internetten hesapladığımda 13 nisan veriyo  ;) ;D

azelia

Alıntı yapılan: dem_mu - 22 Ağustos , 2011, 10:14:52
hoşbuldum sağol.amin cümlemizin allahın izniyle inşallah...internetten hesapladığımda 13 nisan veriyo  ;) ;D
o zaman aramızda 1 ay var... Benim de 11 mart... Çok heyecanlı bi yola girdik, sonumuz hayır olsun inşallah:)))

dem_mu

çok sevindim hayırlı olsun inşallah allah kucağımızada almayı nasip eder  :occasion5:aynen bende çok heycanlıyım ya bide şimdi bu çarşamba kalp atışını duymaya gitcem bakalım duyabilcekmiyim inşallah merakla bekliyorum  :ehi: