2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 18 Ağustos , 2011, 21:26:03
öyle mi dersin ?
olabilir bekleyip görcen  :k06: :k06: kendini az tanitirmisin  :dontknow: kac senedir evlisin kac yasindasin kac senedir bebek istiodun  :k06:
:nazar: :nazar:

gökkusağı

güüüüüüüüüülll naaptın cnm gittinmi dr a akşamdan beri sende aklım anca geldim eve  ne dedi dr  ??? ???
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ağustos , 2011, 20:11:51
Slm kizlar biz geldik  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
bebegimi gördüm cok sükür büyümüs kocaman olmus kalbi pit pit atiyodu  :love9: :nazar: :nazar:
haftamiza uygun gidiyoz dedi 12.haftaliksin dedi bebegim 11cm olmus daha 2hafta önce minnacikti ne cabuk büyümüs sasirdim  :love7: bide kipirtiyodu cok güzeldi ben sirami saldim sira sizde kizlar  :occasion14:

canım benim çok sevindim 12.haftdasın madem bebeğinde iyi daha ne olsun şimdi sıra hamileliğin keyfini çıkarmada...darısı başımıza çok öptüm canımm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 19 Ağustos , 2011, 00:12:34
güüüüüüüüüülll naaptın cnm gittinmi dr a akşamdan beri sende aklım anca geldim eve  ne dedi dr  ??? ???
gittim cnm sayfaya bak yazmistim cepten girdim ugrasamiyom :D

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 19 Ağustos , 2011, 00:28:19
bebegimi gördüm cok sükür büyümüs kocaman olmus kalbi pit pit atiyodu  :love9: :nazar: :nazar:
haftamiza uygun gidiyoz dedi 12.haftaliksin dedi bebegim 11cm olmus daha 2hafta önce minnacikti ne cabuk büyümüs sasirdim  :love7: bide kipirtiyodu cok güzeldi ben sirami saldim sira sizde kizlar  :occasion14:

canım benim çok sevindim 12.haftdasın madem bebeğinde iyi daha ne olsun şimdi sıra hamileliğin keyfini çıkarmada...darısı başımıza çok öptüm canımm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Allaha sükür yüküm birazda olsa hafifledi.sira sizde insallah cnm

Balböceği

Gulummmmmmmmmmm cok sevindim masallahh masallah   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

o heyecanlari bilirimmmm ben ilk kalbinin atisini duydugumda aglamistimm  :y25: :y25: :y25:

Rabbim herkese yasatsin bu duyguyuuu  :amin: :amin: :amin: insallah kucagindada goruruz canimm..  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Aminn cnm.insallah  :amin: gercekten cok güzel duygular hic biseye benzemio Rabbik sirada bekleyen arkadaslarada nasip etsin

azelia

Kızlar hepinize günaydın... Yeni gelenlere de kocaman bi hoşgeldinnnn...

Gülcüm dün akşam evde internet bozuktu özellikle uğraştım girip sana sormak için durumu ama olmadı, sabaha kısmetmiş... Okudum yazdıklarını ve çoook sevindim... Darısı başıma bugün de benim:) bakalım bizimki de büyümüş müüüü:) Çok heyecanlıyım, 3 saat kaldı...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 19 Ağustos , 2011, 09:24:32

Gülcüm dün akşam evde internet bozuktu özellikle uğraştım girip sana sormak için durumu ama olmadı, sabaha kısmetmiş... Okudum yazdıklarını ve çoook sevindim... Darısı başıma bugün de benim:) bakalım bizimki de büyümüş müüüü:) Çok heyecanlıyım, 3 saat kaldı...
olsun cnm bende merak ettim seni aksam gelcem demistin neysem  :opucuk: simdi sende sira güzel haberlerini bekliyoruz  :muzz: :muzz: :muzz:

azelia

Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Ağustos , 2011, 12:02:56

olsun cnm bende merak ettim seni aksam gelcem demistin neysem  :opucuk: simdi sende sira güzel haberlerini bekliyoruz  :muzz: :muzz: :muzz:
gittim doktoraaaaaaaa... bizim ufaklık önde gidiyomuş canım çok mutluyummmmmm:))) yani 10 hafta 5 günlük diil de 11 in de biraz üstünde gibiymiş:) haftaya ikili test var, randevu almam gerekiyo... herşey incelenecek... detaylı ultrason yaniiii :hello2: :muzz:

gökkusağı

kızlar gözünüz aydın çok sevindim darısı başımıza inş çok sevindim herşeyin yolunda olmasına  :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 19 Ağustos , 2011, 13:48:27
Alıntı yapılan: gulum22 - 19 Ağustos , 2011, 12:02:56

gittim doktoraaaaaaaa... bizim ufaklık önde gidiyomuş canım çok mutluyummmmmm:))) yani 10 hafta 5 günlük diil de 11 in de biraz üstünde gibiymiş:) haftaya ikili test var, randevu almam gerekiyo... herşey incelenecek... detaylı ultrason yaniiii :hello2: :muzz:
cok güzel cnm benimki gibi banada 12.haftadasin dedi bakalim hayirlisi olsun nasil büyümüs demi ben fotosunu koycan becerebilsem kac cm olmus  :nazar: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 19 Ağustos , 2011, 13:53:23
kızlar gözünüz aydın çok sevindim darısı başımıza inş çok sevindim herşeyin yolunda olmasına  :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar:
saol cnm darisi senin basina sende git en kisa zamanda bebegini gör  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bebegime bakin teyzeleri ayaklari dikmis havaya oh keyif yapiyo sanki  :nazar: :nazar: :love7:

suzannn

maşallah gülüm allah nazarlardan korusun inşallah sağlıcakla kucağına aldığın günleride göstersin rabbim çok şeker görünüyor