2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 18 Ağustos , 2011, 18:51:28
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 18 Ağustos , 2011, 18:47:48
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 18 Ağustos , 2011, 18:46:32
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 18 Ağustos , 2011, 18:43:12
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 18 Ağustos , 2011, 18:34:15
slm şekerlerim nasılsınız bakalım bugün
kuşuuuumm nasılsınn bende bugün girersin diye baktım durdum :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :binkybaby: nasıll

oy balım benim bende sana özelden yazacaktım şimdi nasılsın birtanem kadriyecim hayırlı olsun cnm allah tamamınaerdirsin
iyiym balımm kuranımı okudum bi gireyim dedm.sen iyimisin.kuzucum ne alemde.kontrol ne zaman

iyiyiz teyzesi dün bulantı yaptı biraz babayı üzmüştük oda bana karşılık verdi galiba üzme babamı diye benim paşam nasıl annesi ne kadarlık oldu
oy oy babasından olacak demekkiii :ehi: :ehi: arada bi olması iyi canım.uslu bebeğin var bak seni çok üzmüyor.bizim 5,ayımız bitiyor canım bu hafta.20 haftalığız.paşamız iyi depükleyip duruyor :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm kizlar biz geldik  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
bebegimi gördüm cok sükür büyümüs kocaman olmus kalbi pit pit atiyodu  :love9: :nazar: :nazar:
haftamiza uygun gidiyoz dedi 12.haftaliksin dedi bebegim 11cm olmus daha 2hafta önce minnacikti ne cabuk büyümüs sasirdim  :love7: bide kipirtiyodu cok güzeldi ben sirami saldim sira sizde kizlar  :occasion14:
:nazar: :nazar:

banu_fth

ay maşşallah gülcüm .. ben de o hafta gittiğimde çok şaşırmıştım .. resmen bebek olmuş bu diodum  :k06: içimde kıpır kıpır dı  :k06: çok güzel bir duygu .. pıt pıtlarını ilan etmen dileğiyle tatlım .. maşşallah .  :amin: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 18 Ağustos , 2011, 20:22:27
ay maşşallah gülcüm .. ben de o hafta gittiğimde çok şaşırmıştım .. resmen bebek olmuş bu diodum  :k06: içimde kıpır kıpır dı  :k06: çok güzel bir duygu .. pıt pıtlarını ilan etmen dileğiyle tatlım .. maşşallah .  :amin: :nazar: :nazar:
gercekten en hizli gelistigi haftalardayim masallah ayaklarini bile gördüm tepiniyodu sanki  :love7: :nazar: gercekten cok güzel duygu herkes yasar ins  :amin: :amin: bayramdan sonra artik sölerim yada sölemem karnim cikar anlarlar diyorum  :suclu: hayirlisi  :amin:

banu_fth

daha sölemedin miiiiiii  :k06: :k06: ben de beklemiştim gerçi  ::)  :k06: :k06:

iyi yapmışsın bekle bayram da çifte bayram yapsınlar sölersin ..  :love9: :love9:

evet yaa elleri kolları ayakları kıpır kıpır dı hiç unutmuyorum o görüntüyü yaaaaa süper di..

şimdi kordonu filan alıyo bacak arasına hanfendi .. görseydik kesin cinsiyeti kıyafet alcaz .. beşik alıcaz .. nevresim alıcam ..  :k06: söylüyorum ama inşallah bir dahaki kontrolde açar gösterir üzmez annesini merakta bırakmaz umarım ..  :k06: :k06:

inşallah isteyen herkes sağlıkla yaşasın bu duyguyu inşallah .. harika bir şey gerçekten ..  :love9:  :amin: :amin:  :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 18 Ağustos , 2011, 20:30:24
daha sölemedin miiiiiii  :k06: :k06: ben de beklemiştim gerçi  ::)  :k06: :k06:

iyi yapmışsın bekle bayram da çifte bayram yapsınlar sölersin ..  :love9: :love9:

evet yaa elleri kolları ayakları kıpır kıpır dı hiç unutmuyorum o görüntüyü yaaaaa süper di..

şimdi kordonu filan alıyo bacak arasına hanfendi .. görseydik kesin cinsiyeti kıyafet alcaz .. beşik alıcaz .. nevresim alıcam ..  :k06: söylüyorum ama inşallah bir dahaki kontrolde açar gösterir üzmez annesini merakta bırakmaz umarım ..  :k06: :k06:

inşallah isteyen herkes sağlıkla yaşasın bu duyguyu inşallah .. harika bir şey gerçekten ..  :love9:  :amin: :amin:  :nazar: :nazar:
yok cnm sölemedim  ::) annem bide kaynanam bilio bide teyzem okadar ötekilerede ins bayrama derim  :muzz: :muzz: :muzz: senin kiz olcagi kesin deil demi cnm  :icon_scratch: ins ögrenirsinde alisverise baslarsin  :amin: :nazar: bencee hamilelikte en eglenceli bölüm alisveris  :love7: ins bidakine kesin ögrenirsin  :opucuk:

fatoş2009

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 13 Ağustos , 2011, 18:56:28
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 13 Ağustos , 2011, 12:47:43
test yaptım..... anne olacağım allahın izniyle:)

tebrik ederim cnm hayırlısıyla kucağına alırsın inş meleğini aramıza hoşgeldin
amin yaçoook mutluyumdoktora gittim 5 haftalığız daha :) :)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 18 Ağustos , 2011, 20:57:49
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 13 Ağustos , 2011, 18:56:28

hayirli olsun aramiza hosgeldin  :flowers: bi kisi daha eklencek listeye 9kisi olcaz  :muzz: :muzz: :muzz:

fatoş2009

Alıntı yapılan: ayysnn - 13 Ağustos , 2011, 12:55:32
HAYIRLI OLSUN CANIM BNİM ALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN HAYIRLISI İLE  :amin: :amin:
saol canm allah her isteyene nasip etsinnn çokzor bi durum beklemek

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ağustos , 2011, 14:59:41
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 22:08:17
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 14:22:55
:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby:
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby:
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby:
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby:
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby:

simdilik böyle basit liste yaptim daha sonra bebeklerimiz dogum tarihlerini cinsiyetlerini ve isimlerini ekleriz ins  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

fatoş2009

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ağustos , 2011, 21:02:52
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 18 Ağustos , 2011, 20:57:49
valla ben katılmayı çok isterimaranıza

hayirli olsun aramiza hosgeldin  :flowers: bi kisi daha eklencek listeye 9kisi olcaz  :muzz: :muzz: :muzz:

fatoş2009

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ağustos , 2011, 21:05:28
Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ağustos , 2011, 14:59:41
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 22:08:17
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 14:22:55
:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby:
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby:
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby:
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby:
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby:

simdilik böyle basit liste yaptim daha sonra bebeklerimiz dogum tarihlerini cinsiyetlerini ve isimlerini ekleriz ins  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
tabikide:)

fatoş2009

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ağustos , 2011, 20:11:51
bebegimi gördüm cok sükür büyümüs kocaman olmus kalbi pit pit atiyodu  :love9: :nazar: :nazar:
haftamiza uygun gidiyoz dedi 12.haftaliksin dedi bebegim 11cm olmus daha 2hafta önce minnacikti ne cabuk büyümüs sasirdim  :love7: bide kipirtiyodu cok güzeldi ben sirami saldim sira sizde kizlar  :occasion14:

daha biz 5 haftalığız bende çok görmek istiyorum 5 eylülde bizde kalpatışını dinleyeceğiz bu arada bende kusma falan yok yeni mibaşlar sizce:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 18 Ağustos , 2011, 21:09:12
Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ağustos , 2011, 20:11:51

daha biz 5 haftalığız bende çok görmek istiyorum 5 eylülde bizde kalpatışını dinleyeceğiz bu arada bende kusma falan yok yeni mibaşlar sizce:)
daha erken zaten benim 6.haftada baslamisti ama herkesde olmuyo  :dontknow: bende 5.eylülde kontrole gitcem  :muzz: :muzz: :muzz:

fatoş2009