2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmm kizlarr  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
demek bizim sayfa burasi olcak ins  :amin: :amin: :nazar: bende 7.mart gözüküyo dogum tarihi  :binkybaby: :nazar: :love3:
insallah hayirlisiylan hep beraber ilerleriz  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:
hadi cogalalim kizlar  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

doğangüneş

ayyy maşallah demek ilkbahar bebekleride gelmeye başlamış :flowers: :flowers: rabbim hepimize kolaylıklık versin arkadaşlar bol bereketli olsun inş. :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: doğangüneş - 09 Ağustos , 2011, 14:03:03
ayyy maşallah demek ilkbahar bebekleride gelmeye başlamış :flowers: :flowers: rabbim hepimize kolaylıklık versin arkadaşlar bol bereketli olsun inş. :amin:
evet cnm yavas yavas cogalcaz ins  :amin: :amin: :binkybaby: :binkybaby: simdilik 5-6 arkadas var ama sayfayi bulamadilar herhalde  :k06: :k06:

__nil__

bugünn doktor yine mart sonu nisan başı gibi doğum dedi ama sezeryanda 2hafta önce alıolar martıın ortalarında olur heralde :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 09 Ağustos , 2011, 21:52:28
bugünn doktor yine mart sonu nisan başı gibi doğum dedi ama sezeryanda 2hafta önce alıolar martıın ortalarında olur heralde :muzz:
güzel tam havalar isininca ins bebeginlen yaza gircen bende ins  :amin: :amin: benimde mart basi gözüküyo bakalim hayirlisi  :binkybaby: :love9:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 10 Ağustos , 2011, 13:58:54
Alıntı yapılan: gulum22 - 09 Ağustos , 2011, 14:01:06
burasi cok issiz kizlar nerdesiniz  :director: :director:

nbr cnm nasılsın kuşun nasıl
cnm yeni gördüm iyiyim cnm yorgunluk mide bulantisi devam ediyo  :igrenc: :binkybaby: :love9: onun disinda Allaha sükür iyi gidiyo insallah bebegimde büyüyodur icerde 10.haftaya geldik sükürler olsun  :amin: :amin: :nazar:  haftaya persembe gitcem zaman cabuk gecsin  :k06: sende ne var ne yok cnm ne zaman gitcen bidaha doktora miden bulaniyomu  ??? :opucuk:

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ağustos , 2011, 17:08:37
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 10 Ağustos , 2011, 13:58:54

cnm yeni gördüm iyiyim cnm yorgunluk mide bulantisi devam ediyo  :igrenc: :binkybaby: :love9: onun disinda Allaha sükür iyi gidiyo insallah bebegimde büyüyodur icerde 10.haftaya geldik sükürler olsun  :amin: :amin: :nazar:  haftaya persembe gitcem zaman cabuk gecsin  :k06: sende ne var ne yok cnm ne zaman gitcen bidaha doktora miden bulaniyomu  ??? :opucuk:

oy manşallah allahım sağlıkla dokuz ay geçirmeyi nasip etsin cnm perşembeye birşey kalmamış cnm bir hafta var bende ayın 20sinde gidecem benim bebeğim beni üzmüyor cnm mide bulantım halen yok uykuya wcye devam ediyoruz biz bakalım birde göğüs uçlarım acıyor halen

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 10 Ağustos , 2011, 19:35:32
Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ağustos , 2011, 17:08:37

oy manşallah allahım sağlıkla dokuz ay geçirmeyi nasip etsin cnm perşembeye birşey kalmamış cnm bir hafta var bende ayın 20sinde gidecem benim bebeğim beni üzmüyor cnm mide bulantım halen yok uykuya wcye devam ediyoruz biz bakalım birde göğüs uçlarım acıyor halen
masallah size cnm  :nazar: :nazar: :opucuk: wc derdi bendede var ya gündüz okadar deilde nedense gece cok oluyo  :sleepy1: benimde gögüslerim aciyo büyüdüler  :suclu:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bizde liste yapsakmi  :icon_scratch: kac kisiyiz acaba 3  :icon_scratch:

__nil__

bende geldiiimmmm güzel annelerr nasılsınızz

benimde eşim göğüslerimi gördükçe bu ne olmuş diyor  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: gece uykunun en tatlı yerinde oluyoruz ya cnm o yüzden gece çok oluyor gündüz içiyorum suyu gece wc oluyor bende anlamadım :k06: :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ağustos , 2011, 19:40:29
bende geldiiimmmm güzel annelerr nasılsınızz
hosgeldinn cnm  :opucuk: iyi nolsun zaman geciriyoz  :suclu: sen nasilsin cnm  :opucuk: