2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 18 Ağustos , 2011, 14:40:50
KIZLAR ŞU ETİKETLERİ NERDEN YAPIYORUZ YARDIMCI OLUR MUSUNUZZZZ:)
cnm hg sende yap bak benim etiketin üstüne tikla sonra bebegin dogum tarihini yaz asagi in orda kopyalamak icin kod var onu kopyala gel burda profilinde imza bölümüne yapistir kaydet bukadar  :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

azelia

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

azelia

yazı çıktı bendeee, beceremedim sanırsam...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ağustos , 2011, 14:44:06
Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Ağustos , 2011, 14:37:36
merhaba arkadaşlar nasılsınız kim var kim yok.evde değilim bende annemlerdeyim  nete zar zor giriyorum merak ettim gülüm gittinmi doktora nasıl geçti?
angelsound geldimi kullandınmı?
kuzumm nerelerdesin özlüyoz seni  :opucuk: ne kadar daha durcan annenlerde  ??? cnm 2saatim kaldi gitcem dua edin bana  :amin: :amin: angelsound bu sabah geldi cnm hemen denedim ay sende al cok güzel bisey ya suan hep ona bakiyom elim gidiyo bakiom yerine koyuyom esimi bekliyom bide ona dinletcem  :love9: cok süper bisey cnm sende al valla deger verdigin paraya  :love7: uzandim yataga taktim kulakligi actim sesini yagini sürdüm karnima sag kasigimda buldum bebegimi  :k06: hizli hizli atiyodu masallah  :nazar: :love7:

canım annemlerde kalmıyorum ama akşamdan akşama yatmaya geliyorum eve.ablamla yiğenm geldilerde onlarla görüşmek için geliyorum.allah doktorda işini rast getirsin canım sağlıkla gör bebeğini inş...
bu arada angelsound hemen sipariş vericem.canım zaten alıcaktım sende böyle deyince bekleyemem ben yaa süpermişşşş :muzz: :muzz:

azelia

gökkusağı

Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 18 Ağustos , 2011, 14:54:23
bb code muş... başardım galiba:)))
pardon cnm yanlis demisim evet oldu  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: hayirli olsun  :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Ağustos , 2011, 14:54:17
Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ağustos , 2011, 14:44:06
Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Ağustos , 2011, 14:37:36
merhaba arkadaşlar nasılsınız kim var kim yok.evde değilim bende annemlerdeyim  nete zar zor giriyorum merak ettim gülüm gittinmi doktora nasıl geçti?
angelsound geldimi kullandınmı?
kuzumm nerelerdesin özlüyoz seni  :opucuk: ne kadar daha durcan annenlerde  ??? cnm 2saatim kaldi gitcem dua edin bana  :amin: :amin: angelsound bu sabah geldi cnm hemen denedim ay sende al cok güzel bisey ya suan hep ona bakiyom elim gidiyo bakiom yerine koyuyom esimi bekliyom bide ona dinletcem  :love9: cok süper bisey cnm sende al valla deger verdigin paraya  :love7: uzandim yataga taktim kulakligi actim sesini yagini sürdüm karnima sag kasigimda buldum bebegimi  :k06: hizli hizli atiyodu masallah  :nazar: :love7:

canım annemlerde kalmıyorum ama akşamdan akşama yatmaya geliyorum eve.ablamla yiğenm geldilerde onlarla görüşmek için geliyorum.allah doktorda işini rast getirsin canım sağlıkla gör bebeğini inş...
bu arada angelsound hemen sipariş vericem.canım zaten alıcaktım sende böyle deyince bekleyemem ben yaa süpermişşşş :muzz: :muzz:
anladim cnm  :opucuk: bencede al ama hemen dinleyemezsin sanirim erken benim kadar olunca bebegin baslarsin denemeye  :muzz: :muzz: su ana kadar duydugum en güzel ses diyebilirim sana  :love7: babaya nispet yaptim iste calisiyo msj attim dedim geldi dinledim  :k06: :k06: yarim saat sonra gelcek gene dinlicem ins  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

18 Ağustos , 2011, 14:59:41 #280 Son düzenlenme: 18 Ağustos , 2011, 21:05:04 gulum22
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 22:08:17
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 14:22:55
:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby:
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby:
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby:
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby:
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby:

simdilik böyle basit liste yaptim daha sonra bebeklerimiz dogum tarihlerini cinsiyetlerini ve isimlerini ekleriz ins  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

azelia

olleyyyy çok sevindimmm:)))  :muzz: kızlar hergün takip etmeye çalışıyorum yazılanları, çok heyecanlı oluyo, aynı dönemlerde olduğumuz için sanırsam... Gülcüm sana doktor randevun için dua ediyorum, umarım herşey yolundadır, sen git yarın da ben gidicem, ben de yarınki tecrübelerimi paylaşırım... Şimdi çıkmam gerekiyo kızlar, işyerindeyim, sıkıntı oluyo biraz:) kafam hep burda kalıyo, akşam bakıcam ama mutlaka... Senden haber bekliyorum Gül, Bu arada benim adım da Ravza...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ağustos , 2011, 14:59:41
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 22:08:17
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 14:22:55
:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby:
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby:
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby:
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby:
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:

simdilik böyle basit liste yaptim daha sonra bebeklerimiz dogum tarihlerini cinsiyetlerini ve isimlerini ekleriz ins  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

amin inşşş  :amin: :amin: :amin: :hieyt: :hieyt:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

azelia

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ağustos , 2011, 15:01:02
Alıntı yapılan: azelia - 18 Ağustos , 2011, 14:54:23
bb code muş... başardım galiba:)))
kiz aramizda 4 güncük varmis  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
evet ben de ona baktım zaten, çok da sevindim, son dönemlerimize kadar burdan takip edelim birbirimizi, allahım herkese nasip etsin, çok güzel bişey yaaa...