2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

gökkusağı

eed cnm ama atanamadım henüz ücretli çalışıcam
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

gökkusağı

aslında kuyumculuk mezunuyum yani meslek liselerinde öretmenlik yapıorz ama atanamayınca ilköğretimde tek.tasarım dersine giricem
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Ağustos , 2011, 14:17:02
eed cnm ama atanamadım henüz ücretli çalışıcam
aaa ne güzel  :love7: ögretmenleri cok severim  :opucuk:
:nazar: :nazar:

gökkusağı

sa ol cnm  :flowers: :flowers: :opucuk: sen naapıosun evdemisin çalışıomusun?
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Ağustos , 2011, 14:20:21
sa ol cnm  :flowers: :flowers: :opucuk: sen naapıosun evdemisin çalışıomusun?
evdeyim cnm gecen seneden beri yani bebek düsündümüzden beri calismiyom önceleri real adinda büyük süper markette calisiyodum ins bebegim sagliklan dogsun bitaz büyüsün bende tekrar calismak istiyorum evde olmuyo hep  :-\

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Ağustos , 2011, 14:18:10
aslında kuyumculuk mezunuyum yani meslek liselerinde öretmenlik yapıorz ama atanamayınca ilköğretimde tek.tasarım dersine giricem
kuyumculuk da cok güzel meslek  :-* bu sene altin senesi zaten  :k06:

gökkusağı

:ehi: :ehi: bende tam tersi öle bi alıştım ki evde oturmaya daha önce zihinsel engelli çocuklarla çalışıodum derse giriodum öyle ağır bi işten ayrılıp evde oturmaya başlayınca harika olmuştu sokakta kimseyi tanımazdım koşularım falan oldu  :k06: arkadaşlarla gidip gelioruz şimdi tekrar işe adapte olmak zor olucak.ama çalışmam lasım sonuçta çocuk olucak masraflar artıcak herşeyi eşime yıkamam tembellik zamanı deil  :k06: :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Ağustos , 2011, 14:26:00
:ehi: :ehi: bende tam tersi öle bi alıştım ki evde oturmaya daha önce zihinsel engelli çocuklarla çalışıodum derse giriodum öyle ağır bi işten ayrılıp evde oturmaya başlayınca harika olmuştu sokakta kimseyi tanımazdım koşularım falan oldu  :k06: arkadaşlarla gidip gelioruz şimdi tekrar işe adapte olmak zor olucak.ama çalışmam lasım sonuçta çocuk olucak masraflar artıcak herşeyi eşime yıkamam tembellik zamanı deil  :k06: :k06:
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: sen cok calistin belki ondan simdi rahat geliyo bide cok uzun süre evde kalmadin ondan  :k06: zamanla gercekten skiliyo insan ama evde oturmakda kötü deil hani  :suclu: evet haklisin cocuk olunca masraflar articak valla devlet saolsun cok yardim ediyo cocugu olanlara  :k06: ve hatta hamilelere ilerleyen zamanlarda cocuk dogmadan masraflari icin para vercekler saolsunlar  :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm ben 5dkya geliyom yemegi firina süreyim geleyim esim gelcek bi saat sonra  :love7:

gökkusağı

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

__nil__

merhaba arkadaşlar nasılsınız kim var kim yok.evde değilim bende annemlerdeyim  nete zar zor giriyorum merak ettim gülüm gittinmi doktora nasıl geçti?
angelsound geldimi kullandınmı?

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Ağustos , 2011, 14:37:36
merhaba arkadaşlar nasılsınız kim var kim yok.evde değilim bende annemlerdeyim  nete zar zor giriyorum merak ettim gülüm gittinmi doktora nasıl geçti?

meraba cnm hg  :flowers:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

azelia

KIZLAR ŞU ETİKETLERİ NERDEN YAPIYORUZ YARDIMCI OLUR MUSUNUZZZZ:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Ağustos , 2011, 14:37:36
kuzumm nerelerdesin özlüyoz seni  :opucuk: ne kadar daha durcan annenlerde  ??? cnm 2saatim kaldi gitcem dua edin bana  :amin: :amin: angelsound bu sabah geldi cnm hemen denedim ay sende al cok güzel bisey ya suan hep ona bakiyom elim gidiyo bakiom yerine koyuyom esimi bekliyom bide ona dinletcem  :love9: cok süper bisey cnm sende al valla deger verdigin paraya  :love7: uzandim yataga taktim kulakligi actim sesini yagini sürdüm karnima sag kasigimda buldum bebegimi  :k06: hizli hizli atiyodu masallah  :nazar: :love7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Ağustos , 2011, 14:33:45
tmm cnm kolay gelsin
saol cnm hemen yaptim ciktim midem gene bulandi  :igrenc: ins bunlarda gecer  :amin: