2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bugün doktordan güzel haberlerlen gelsem benden mutlusu yok  :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

gökkusağı

Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Ağustos , 2011, 13:23:39
cnm kaçta gidiceksin dr a??
16:00 da gitcem türkiye saati 17:00 oluyo  :k06: hemen zaman gelsede gitsem cok heyecanliyim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: sende bizim gibi etiketlerden yapsana takip ederiz beraber  :dontknow:

gökkusağı

sen nerde yaşıosun ki?? etiketim var zaten benim görünmüomu şu günü haftayı göstereni sölemiomusun  :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Ağustos , 2011, 13:33:21
sen nerde yaşıosun ki?? etiketim var zaten benim görünmüomu şu günü haftayı göstereni sölemiomusun  :dontknow:
aaa demin gözükmedi simdi gözüktü  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: kafayi yedi benim sayfa gene  :k06: ben Almanyada yasiyom cnm sen

gökkusağı

:toothy10: :toothy10: bende panik oldum bi an nie gözükmüo die  :ehi: :ehi: tr deyim cnm ben mersinde yaşıorum isim neydi senin?
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Ağustos , 2011, 13:39:07
:toothy10: :toothy10: bende panik oldum bi an nie gözükmüo die  :ehi: :ehi: tr deyim cnm ben mersinde yaşıorum isim neydi senin?
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: mersinli komsularim var burda cok iyiler  :laughing7: Gül cnm benim ismim  :flowers:

gökkusağı

az önce  gerilere baktım da gelmiş senin dinleme cihazı nasıl memnunmusun güselmi.bende çok istiorum almayı ama eşim duysa kıyameti kopartır çünkü ben sık sık panik olurum duymassam.bide ilkinin kalbi durunca aklım sürekli bunun kalbinde şimdi acaba atmaya başladımı acaba iimi die endişeleniorum  :y25: kaça aldın tavsiye ediomusun  :icon_scratch:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Ağustos , 2011, 13:46:10
az önce  gerilere baktım da gelmiş senin dinleme cihazı nasıl memnunmusun güselmi.bende çok istiorum almayı ama eşim duysa kıyameti kopartır çünkü ben sık sık panik olurum duymassam.bide ilkinin kalbi durunca aklım sürekli bunun kalbinde şimdi acaba atmaya başladımı acaba iimi die endişeleniorum  :y25: kaça aldın tavsiye ediomusun  :icon_scratch:
bende senin yasadigini yasadim mayis ayinda cok eskide deil aslinda yasadiklarim gecen senede bi düsügüm var ilkinda bebegim gelismedi ikincisindede kalbi durmustu 10.haftada bende her an düsünmemek icin aldim cnm sana öneririm al valla ben ilk defa kullandim hemencik buldum kalbini göbegimin sag tarafinda  :love9: atiyodu kalbi sükürler olsun  :amin: :amin: ben türk parasi 100tl kadar para verdim valla iyiki almisim degmis verdigim paraya  :muzz: eger imkanin varsa al derim günde bi keren dinlemek bile yeter  :love7:

gökkusağı

parası mühim deilde ben bebeğe bi zararı olurmu diede endişeleniorum açıkçası dayanamaz dinlersem sık sık falan die  :k06: :k06: nerden bulucam internetten mi aldın ??
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Ağustos , 2011, 13:56:05
parası mühim deilde ben bebeğe bi zararı olurmu diede endişeleniorum açıkçası dayanamaz dinlersem sık sık falan die  :k06: :k06: nerden bulucam internetten mi aldın ??
bi zarar olsa satisa sunulmaz herhalde  :dontknow: tabi sende cok abartmican  :k06: ebaydan aldim türkiyede gitti gidiyor.com diyolar

gökkusağı

anladım cnm hele bi kalbini ultrasonda duyalımda hayırlısıyla inşşş  :amin: :amin: sorasında alırım heralde tabi bide eşimi ikna etmem lasım habersiz de alsam içime sinmez  :k06: :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Ağustos , 2011, 14:05:57
anladım cnm hele bi kalbini ultrasonda duyalımda hayırlısıyla inşşş  :amin: :amin: sorasında alırım heralde tabi bide eşimi ikna etmem lasım habersiz de alsam içime sinmez  :k06: :k06:
evet cnm önce bi bebegini gör ondan sonra alirsin  :k06: zaten simdi alsanda bu alet isine yaramaz daha cok erken  :k06: 3aylik olunca isine yariyo  :binkybaby: sen calisiyomusun  :icon_scratch:

gökkusağı

yok cnm yaklaşık 5 aydır evdeyim ama okullar açılınca başliicam inş.o da nasıl olucak bilmiorum inş hamilelik çalışmama engel olmaz  :honk:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Ağustos , 2011, 14:12:19
yok cnm yaklaşık 5 aydır evdeyim ama okullar açılınca başliicam inş.o da nasıl olucak bilmiorum inş hamilelik çalışmama engel olmaz  :honk:
ins cnm olmaz ögretmenmisin yoksa  :k06: