2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 21:14:19
Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ağustos , 2011, 21:03:57
Canım senin son adet tarihin ne?? Ay hesabı en iyi son adet tarihine göre hesaplamak en iyisi. Bizimde Eylülün 4'ünde 7. ayımız bitiyor :ehi: :ehi: :ehi:

Şaka gibi ne zaman bu kadar olduk anlamadım. Çok şükür sağlıkla alsak bebişleri kollarımıza ohh bizden iyisi olmaz.

Eylülüm maşalah sanada ahhh 6 aylık oluyosun sende. Ne çabuk geçiyor artık değil mi???

ne yaptın sen ayrıntılıya gittin mi???
son adetimi sölesem mart 2.si diycem  :k06: ama doktorum 1.6 olarak hesapladi  :dontknow:

Son adet tarihin ne oldu şimdi??? Senin şimdi belli olmaz. İlerleyen haftalarda tam belli olur??? Satın belli değildi senin.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ağustos , 2011, 21:22:03
Canım senin son adet tarihin ne?? Ay hesabı en iyi son adet tarihine göre hesaplamak en iyisi. Bizimde Eylülün 4'ünde 7. ayımız bitiyor :ehi: :ehi: :ehi:

Şaka gibi ne zaman bu kadar olduk anlamadım. Çok şükür sağlıkla alsak bebişleri kollarımıza ohh bizden iyisi olmaz.

Eylülüm maşalah sanada ahhh 6 aylık oluyosun sende. Ne çabuk geçiyor artık değil mi???

son adetimi sölesem mart 2.si diycem  :k06: ama doktorum 1.6 olarak hesapladi  :dontknow:

Son adet tarihin ne oldu şimdi??? Senin şimdi belli olmaz. İlerleyen haftalarda tam belli olur??? Satın belli değildi senin.
1.6.11 son adet tarihi dedi. 11haftalik oldum bugün
:nazar: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 21:25:27

yani canım eylülün 1 inde seninde 3. ayın bitmiş olacak.  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ağustos , 2011, 18:54:57
Yağmur nisa nasılsın canım??? Bulantıların başladı mı???

cnm fazla yok bugün biraz bulandı midem ama öyle çok değil cnm sen nasılsın nasıl gidiyor hamişlik manşallah yolu yarılamışsınız hayırlısıyla inş oğlunu kucağına alırsın
gülümcüm k.bkm yazamadan çıkıyorum annemde oluyorum girip çıkmak zorunda kalıyorum sen nasılsın yarın meleğini göreceksin galiba bende cumartesi görecem allahın izniyle şimdi yine çıkıyorum eve gidiyoruz kendinize çook iyi bakın öptüm sizi
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

aydinays

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 17 Ağustos , 2011, 21:59:29

cnm fazla yok bugün biraz bulandı midem ama öyle çok değil cnm sen nasılsın nasıl gidiyor hamişlik manşallah yolu yarılamışsınız hayırlısıyla inş oğlunu kucağına alırsın
gülümcüm k.bkm yazamadan çıkıyorum annemde oluyorum girip çıkmak zorunda kalıyorum sen nasılsın yarın meleğini göreceksin galiba bende cumartesi görecem allahın izniyle şimdi yine çıkıyorum eve gidiyoruz kendinize çook iyi bakın öptüm sizi

Aferim ona annesi. hayırlısı ile ikinizinde meleği büyümüş olacak. Ohh ohh ne güzel. Sağlıkla şu 3 ayı atlatın sonrası çok güzel geçicek canım benim. :opucuk: :opucuk: Görüşürüz canım. Kendine dikkat et. Allaha emanet olun.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ağustos , 2011, 21:56:34
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 21:25:27

yani canım eylülün 1 inde seninde 3. ayın bitmiş olacak.  :k06: :k06: :k06:
insallah cnm  :amin: :amin: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 17 Ağustos , 2011, 21:59:29

evet cnm yarin gitcem görmeye dua edin iyi haberlen geleyim  :amin: :amin: sende görcen az kaldi  :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

17 Ağustos , 2011, 22:08:17 #232 Son düzenlenme: 17 Ağustos , 2011, 22:10:01 gulum22
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 14:22:55
:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby:
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby:
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby:
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby:
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:

azelia

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 22:08:17
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 14:22:55
:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby:
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby:
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby:
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby:
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:

Canım senle aramızda 5 gün var galiba, benim sat 6 haziran... ben de cuma günü gidicem hayırlısıyla bebeğimi görmeye, yarın için haberlerini bekliyorum merakla... dediğim gibi aramız çok az, yaşadıklarımızı da burdan paylaşabilmek çok güzel... Kaç yaşındasın sen?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

evet cnm aramizda bisey yok fazla o yüzden birbirimizden bilgi alisverisi yapariz  :muzz: :muzz: :muzz: sanada az kalmis görcen bebegini  :binkybaby: :nazar: :nazar: ben 23yasindayim cnm
sen  :icon_scratch:

azelia

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 23:14:15
evet cnm aramizda bisey yok fazla o yüzden birbirimizden bilgi alisverisi yapariz  :muzz: :muzz: :muzz: sanada az kalmis görcen bebegini  :binkybaby: :nazar: :nazar: ben 23yasindayim cnm
Ben 29 yaşındayım, ne güzel erkenden anne olcaksın... Ben de çocukları çok severim hep hayal etmişimdir genç anne oliyim diye ama kısmet bu zamanaymış, okul iş güç evlilik falan derken anca zaman bulabiliyosun... Çalışınca herşey zor...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 18 Ağustos , 2011, 09:44:41
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 23:14:15
Ben 29 yaşındayım, ne güzel erkenden anne olcaksın... Ben de çocukları çok severim hep hayal etmişimdir genç anne oliyim diye ama kısmet bu zamanaymış, okul iş güç evlilik falan derken anca zaman bulabiliyosun... Çalışınca herşey zor...
evet cnm ins erken olcam aslinda bi sene önce hamileydim 2düsük yasadim 22yasinda kismet olmadi ins simdi kismet olur  :amin: :amin: sende cok yasli deilsin valla Almanyada bakiyom kadinin yüzü burusmus ama karni önde gidiyo  :k06: :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar bugün cok mutluyummmm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
angelsound um bu sabah geldi hemen denedim bebegimin kalbini dinledim ilk defa cok güzeldi  :love9: :love9: :love9: :nazar: daha öncesinde hep doktorda görmüstüm hic dinletmemislerdi cok güzelmis  :love7: esim iste ona nispet yaptim msj attim  :laughing7: bebegim göbegimin sag altinda kasik bölgemdeymis  :love7:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ağustos , 2011, 12:11:30
angelsound um bu sabah geldi hemen denedim bebegimin kalbini dinledim ilk defa cok güzeldi  :love9: :love9: :love9: :nazar: daha öncesinde hep doktorda görmüstüm hic dinletmemislerdi cok güzelmis  :love7: esim iste ona nispet yaptim msj attim  :laughing7: bebegim göbegimin sag altinda kasik bölgemdeymis  :love7:

bu alet süper bişeymiş ya cok sevindim cnm senn adına

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 18 Ağustos , 2011, 12:14:05
Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ağustos , 2011, 12:11:30

bu alet süper bişeymiş ya cok sevindim cnm senn adına
ay sorma cnm ins sende o günlere catarsinda alirsin  :amin: :amin: cok güzel bisey ya insani mutlu ediyor  :love7: hemde merak etmem korkmam her sabah bi dk dinlesem yeter bana  :love9: bide kayit yapabiliosun onuda yapcam ilerde kendisine dinletcem  :binkybaby: :k06: