2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 16:24:01
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ağustos , 2011, 14:55:59
merhaba kızlar nasılsınız?benim moralim çok bozuk kaç saattir ağlıyorum.eşimle tartıştık.tartışırken bana o bebeğe bişi olursa seni anında s.tir  ederim dedi.hiç hamile bir kadına böyle bişey denirmi?ben onun çocuğunumu taşıyorum sadece ki çocuğa bişi olursa benide yollarmışmışş..çok dokundu bana bu lafı hiç beklemiyordum ondan.biz bu bebeğe sahip olana kadar ne sıkıntılar çektik ben birkere ona öyle bişi demedim.böyle davranılmayı da haketmiyorum.çok sinirim bozuk gözyaşlarıma engel olamıyorum.bebeğimede bişi olacak diye korkuyorum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ah cnm benim üzülme  :opucuk: oluyo arada iste o da coktan pisman olmustur inan hep sinirden neler diyoz  :violent1:
bebegine ins bisey olmaz sen icini ferah tut skma kendini

nilcim aynı olayı geçende bende yaşadım eşimde beni çok kırgı hamile olduktan sonra sanki bizde birşeyler değişti gibi geldi geçen bizde tartışdık ve normalde eşim evden çeker giderdi ama o gün çok fazla üstüme geldi sinirden saatlerce ağladım bir ara bana sarılmak istedi ellimle iterken bir anda kolların yerde buldum kendimi başladı ağlamaya ama çok kırıldım ona ve halen o kırgın devam ediyor içimde çok kötü oldum ya
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

__nil__

canım hoşgeldin nasılsın? sorma kırgınlık kalıyor sanırım..keşke yaşanmasa  ama malesef yaşanyor böyle şeyler..rabbim daha beterini yaşatmasın inşallah

yağmurnisacım sen hani o hafta çizelgelerinde koyucaktın canm neden koymadın

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Hepsi hamilelik hormonunun etkisi ::) herkesde ayni.ben hamile cizelgesini yaptim gecen sayfalara bak cnm görürsün
:nazar: :nazar:

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ağustos , 2011, 17:33:47
canım hoşgeldin nasılsın? sorma kırgınlık kalıyor sanırım..keşke yaşanmasa  ama malesef yaşanyor böyle şeyler..rabbim daha beterini yaşatmasın inşallah

beceremedim cnm ya

aydinays

Yağmur nisa nasılsın canım??? Bulantıların başladı mı???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 17 Ağustos , 2011, 18:44:00
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ağustos , 2011, 17:33:47

beceremedim cnm ya
:caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

aydinays

Gülcüm nasılsın??? Bulantıların nasıl???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ağustos , 2011, 19:10:11
cnm yeni gördüm kusura bakma iyiyim cnm bulantilar tam gaz devam gecmedi hic  :dontknow: daha erkendir zaten
iyide gecmiyo yoksa gecerse niye gecti diye kendimi yerim  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: yarin doktora gitcem ins bebegim büyümüstür  :amin: :amin:
sen nasilsin cnm  :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 20:36:23
Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ağustos , 2011, 19:10:11
cnm yeni gördüm kusura bakma iyiyim cnm bulantilar tam gaz devam gecmedi hic  :dontknow: daha erkendir zaten
iyide gecmiyo yoksa gecerse niye gecti diye kendimi yerim  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: yarin doktora gitcem ins bebegim büyümüstür  :amin: :amin:

Çok şükür canım şimdi yemek yedik bayağı şiştik. Kocaman oldum. Top gibiyim  :ehi: :ehi: :ehi: Az kaldı canım bir kaç hafta daha çekeceksin sonra bebeğin büyüdükçe daha farklı heycanlar basacak. Benim ilk
3 ayım bana hiç geçmiyor gibi geldi. Maşallah 16. haftamdan sonra zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ağustos , 2011, 20:46:02
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 20:36:23
Alıntı yapılan: aydinays link http://www.bebegimonline.com/forum/Smileys/default/muzz.gif=topic=20682.msg938478#msg938478 date=1313597411

Çok şükür canım şimdi yemek yedik bayağı şiştik. Kocaman oldum. Top gibiyim  :ehi: :ehi: :ehi: Az kaldı canım bir kaç hafta daha çekeceksin sonra bebeğin büyüdükçe daha farklı heycanlar basacak. Benim ilk
3 ayım bana hiç geçmiyor gibi geldi. Maşallah 16. haftamdan sonra zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum.
sen calisiyon zaman geciyo ben evde duruyom genelde is yok canim cok skiliyo  :cildir: bi su ay gecsin valla bincem arabaya
yol nere ben oraya  :muzz: :muzz: :muzz: gezersem zaman daha cabuk gecer böle zor geciyo  ::) bide farkettim disardayken yada alisverisdeyken
cok midem bulanmiyo yada farketmiyom  :k06: :k06:

banu_fth

evet kızlar 16 dan sonra bana da bi hızlı geçti sanki .. bi baktım 6. aya gircem 4 gün sora yaa  :honk:

eşim bile şaştı  :k06: sayıyoruz sayıyoruz doğruu  :ehi: :ehi: :ehi:

gülcüm endişe etme canım .. geçince daha güzel beslenebiliosun o yüzden mutlu olmuştum ben .. Allah onu korur merak etme sen

büyümüştür tabiii annesiiiiiiii .. ne sandın senn  :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 17 Ağustos , 2011, 20:52:29
evet kızlar 16 dan sonra bana da bi hızlı geçti sanki .. bi baktım 6. aya gircem 4 gün sora yaa  :honk:

eşim bile şaştı  :k06: sayıyoruz sayıyoruz doğruu  :ehi: :ehi: :ehi:

gülcüm endişe etme canım .. geçince daha güzel beslenebiliosun o yüzden mutlu olmuştum ben .. Allah onu korur merak etme sen

büyümüştür tabiii annesiiiiiiii .. ne sandın senn  :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:
insallah cnm yarini zor etcem bi heyecan sorma  :love9: temizlimi yaptim  :suclu: erken uyucam zaman hemen gelsin diye
:k06: sende masallah  :nazar: :nazar: az kaldi valla ya daha dün gibi hamileyim diyodun simdi kac aylik olmusun  :muzz: :muzz: ben simdi kac aylik
oluyom  :icon_scratch:

aydinays

Canım senin son adet tarihin ne?? Ay hesabı en iyi son adet tarihine göre hesaplamak en iyisi. Bizimde Eylülün 4'ünde 7. ayımız bitiyor :ehi: :ehi: :ehi:

Şaka gibi ne zaman bu kadar olduk anlamadım. Çok şükür sağlıkla alsak bebişleri kollarımıza ohh bizden iyisi olmaz.

Eylülüm maşalah sanada ahhh 6 aylık oluyosun sende. Ne çabuk geçiyor artık değil mi???

ne yaptın sen ayrıntılıya gittin mi???

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ağustos , 2011, 21:03:57
Canım senin son adet tarihin ne?? Ay hesabı en iyi son adet tarihine göre hesaplamak en iyisi. Bizimde Eylülün 4'ünde 7. ayımız bitiyor :ehi: :ehi: :ehi:

Şaka gibi ne zaman bu kadar olduk anlamadım. Çok şükür sağlıkla alsak bebişleri kollarımıza ohh bizden iyisi olmaz.

Eylülüm maşalah sanada ahhh 6 aylık oluyosun sende. Ne çabuk geçiyor artık değil mi???

ne yaptın sen ayrıntılıya gittin mi???
son adetimi sölesem mart 2.si diycem  :k06: ama doktorum 1.6 olarak hesapladi  :dontknow: