2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: mervegulerdagci - 17 Ağustos , 2011, 13:52:44
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 13:50:08
Alıntı yapılan: mervegulerdagci - 17 Ağustos , 2011, 13:47:58
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 13:35:53
Alıntı yapılan: mervegulerdagci - 17 Ağustos , 2011, 13:33:35
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 13:28:54
Alıntı yapılan: mervegulerdagci - 17 Ağustos , 2011, 13:25:39
bende nisan 2012 de anne olucammmm :love7:
ne güzel aramiza hosgeldin kendini biraz tanitirmisn  :-*
nısan 1 gıbı beklıyoruz bebısımızı:) ama sezeryan olacagı ıcın mart sonu da gelebılırmıs:) gelsın de canı ne zaman ısterse ozman gelsınnn :love7:
ne güzel  :love9: kac yasindasin ismin ne kac senelik evlisin cok sordum demi  :laughing7:
2 senelik evliyim. 26 yasındayım adım merve:)
kızım olursa adı öykü, oğlum olursa da kaan olacak inşallahhh :love9:
amin cnm insallah  :amin: ben isim hic düsünmedim daha cok erken  :love7:
uzun zamandır gelmesini bekliyoruz:) biz de yeni düşündük kesin de değil ama bence ikisi de güzel sizce?  :occasion14:
ne zamandir bekliodunuz  ??? sükür gelmis bebegin bence isimler cok güzel  :love9:
:nazar: :nazar:

mervegulerdagci

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 13:54:36
Alıntı yapılan: mervegulerdagci - 17 Ağustos , 2011, 13:52:44
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 13:50:08
Alıntı yapılan: mervegulerdagci - 17 Ağustos , 2011, 13:47:58
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 13:35:53
Alıntı yapılan: mervegulerdagci - 17 Ağustos , 2011, 13:33:35
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ağustos , 2011, 13:28:54
Alıntı yapılan: mervegulerdagci - 17 Ağustos , 2011, 13:25:39
bende nisan 2012 de anne olucammmm :love7:
ne güzel aramiza hosgeldin kendini biraz tanitirmisn  :-*
nısan 1 gıbı beklıyoruz bebısımızı:) ama sezeryan olacagı ıcın mart sonu da gelebılırmıs:) gelsın de canı ne zaman ısterse ozman gelsınnn :love7:
ne güzel  :love9: kac yasindasin ismin ne kac senelik evlisin cok sordum demi  :laughing7:
2 senelik evliyim. 26 yasındayım adım merve:)
kızım olursa adı öykü, oğlum olursa da kaan olacak inşallahhh :love9:
amin cnm insallah  :amin: ben isim hic düsünmedim daha cok erken  :love7:
uzun zamandır gelmesini bekliyoruz:) biz de yeni düşündük kesin de değil ama bence ikisi de güzel sizce?  :occasion14:
ne zamandir bekliodunuz  ??? sükür gelmis bebegin bence isimler cok güzel  :love9:
1 senedir bekliyorduk. hıc beklemedıgımız anda cıktı karsımıza :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

zaten ne zaman beklemesen ozaman gelir cok nazlilar  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

17 Ağustos , 2011, 14:22:55 #198 Son düzenlenme: 17 Ağustos , 2011, 16:26:02 gulum22
:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby:
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby:
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby:
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby:
rusta  :love9: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

simdilik böyle kücük liste yaptim kac kisi oldumuzu bilelim diye daha sonra daha güzel yapariz  :muzz: :muzz: :muzz:
bu arada 8kisiyiz  :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

__nil__

merhaba kızlar nasılsınız?benim moralim çok bozuk kaç saattir ağlıyorum.eşimle tartıştık.tartışırken bana o bebeğe bişi olursa seni anında s.tir  ederim dedi.hiç hamile bir kadına böyle bişey denirmi?ben onun çocuğunumu taşıyorum sadece ki çocuğa bişi olursa benide yollarmışmışş..çok dokundu bana bu lafı hiç beklemiyordum ondan.biz bu bebeğe sahip olana kadar ne sıkıntılar çektik ben birkere ona öyle bişi demedim.böyle davranılmayı da haketmiyorum.çok sinirim bozuk gözyaşlarıma engel olamıyorum.bebeğimede bişi olacak diye korkuyorum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

HASRET!M S@N@

canım bebeğini üze cekin kendine gel esin orucsa sinrden söylemiştir
aslında söylememesi gerekir sanki allah korusun da birsey olura senin elinde mi
bu canım y aallahın takdiri cok ayıp etmiş esin sen ona hiçbirsey deme bu zamana kadar
her neyse sıkma canını gülüm bosver sen oda pişman olmustur

ayysnn

Bİ ANLIK SİNİRLE SÖYLEMİŞTİR CANIM AKLI BAŞINA GELİR AKŞAMA ÖZÜR DİLER SENDEN
TABİ EŞİNİ EN İİ SEN BİLİRSİN HUYUYSA BU SALLA EĞER DEĞİLSE HATASINI ANLAR.
SEND E BEBEĞİNDE ALLAH A EMANET OLUN CANIM.NE GELİRSE ALLAH TAN SEN EMANETE İİBAK.EŞİN İÇİN DEĞİL KENDİN İÇİN

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ağustos , 2011, 14:55:59
merhaba kızlar nasılsınız?benim moralim çok bozuk kaç saattir ağlıyorum.eşimle tartıştık.tartışırken bana o bebeğe bişi olursa seni anında s.tir  ederim dedi.hiç hamile bir kadına böyle bişey denirmi?ben onun çocuğunumu taşıyorum sadece ki çocuğa bişi olursa benide yollarmışmışş..çok dokundu bana bu lafı hiç beklemiyordum ondan.biz bu bebeğe sahip olana kadar ne sıkıntılar çektik ben birkere ona öyle bişi demedim.böyle davranılmayı da haketmiyorum.çok sinirim bozuk gözyaşlarıma engel olamıyorum.bebeğimede bişi olacak diye korkuyorum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

cnm sakın üzme kendini bazen tartışma esnasında böle saçmasapan şeyler çıkabiliyor insanın ağzından ne yazıkki eşin sinir anıyla öle demiştir gerçek düşüncesinin o olduğunu sanmıprumm.bizimde oluo öle arasıra tartışmalarımız cvp verip dahada büyütme sakın konuyu bırak hatasını kendisi anlasın.sn bebeğini düşün allaha eamanet et.hiçbişi olmiicak inş üzme kendini  :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ağustos , 2011, 14:55:59
ah cnm benim üzülme  :opucuk: oluyo arada iste o da coktan pisman olmustur inan hep sinirden neler diyoz  :violent1:
bebegine ins bisey olmaz sen icini ferah tut skma kendini

__nil__

cvp yazamadm kusura bakmayın arkadaşlar..eşim geldi eve içi rahat etmemiş.işte ben öyle demek istemedim vs. diye kıvırdı durdu.hatasını anlamış ama içimdeki kırgınlık geçmedi.zamanla düzelir heralde.bende şimdi annemlere geldim.ortam değiştirmek iyi geldi kafam dağıldı.
toparladım kendimi.bebeğime bişii olursa dayanamam valla. allah korusun :nazar: :nazar: :amin:

gökkusağı

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

bizde dün akşam eşimle konuşuoduk şakayla karşık bişi söledi bana normalde olsa güler eçer yada üzerine atlardım oturduğum yerden
ama dün gece sölediğine oturup ağladım  :k06: eşimde şok oldu yazık  :k06: sorada dioki bana hayatım herkesin hormonları yüzünden
böle durumları yaşayabilio ama sen biras abartmadın mı  :ehi: :ehi: artık herşeye ağlar herşeyden alınır oldum ne zaman geçicek bu durum bilmem  :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ağustos , 2011, 16:53:49
cvp yazamadm kusura bakmayın arkadaşlar..eşim geldi eve içi rahat etmemiş.işte ben öyle demek istemedim vs. diye kıvırdı durdu.hatasını anlamış ama içimdeki kırgınlık geçmedi.zamanla düzelir heralde.bende şimdi annemlere geldim.ortam değiştirmek iyi geldi kafam dağıldı.
toparladım kendimi.bebeğime bişii olursa dayanamam valla. allah korusun :nazar: :nazar: :amin:

hiçbişi olmiicak inş bak sana dediğimiz gibi sinir anında çıkıo bazen bide hassassın takılma boşver o ikinizin bebeği onunda böle hassasd olması çok normal inş bişicikler olmiicak  :flowers:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ağustos , 2011, 16:53:49
bak pisman olmus bile sinirden demistir kesin  :cildir: Allah korusun bizi iyi düsünelim iyi olsun  :amin: :amin: :amin: