2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

belkis_nur

bende bu ay hamiss kalirsam     :amin:   insallah  nisan annesi olcam   :amin:   hayirlisiyla     :binkybaby:   sabirla bekliyorum o guzel gunleri   :amin:

belkis_nur

kimsecikler ugramamis buraya   :sleepy1:   yatiyorsunuz   ilkbahar anneleri herhalde   :k06:

seval sena

selam bende 2012 mart annesi olcam Allahın izniye inşallah  :nazar:  :binkybaby:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

ama bu sayfada çok az mart annesi var galiba

azelia

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 04 Ağustos , 2011, 11:57:20
EVET ÖYLE GÖRÜNÜYOR... ben de 2012 mart annesi olacağım inşallah hayırlısıyla... durumlar nasıl kızlar sizde???

__nil__

xxcansuxx

sayfanız hayırlı olsun kızlr inşaallah dolar taşar listeniz Allah herkese nasip etsin  :amin: :amin:

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ağustos , 2011, 17:02:51
sayfanız hayırlı olsun kızlr inşaallah dolar taşar listeniz Allah herkese nasip etsin  :amin: :amin:

inş cnm anne olmak isteyen herkes olur bu ay cnm

Alıntı yapılan: __nil__ - 04 Ağustos , 2011, 16:23:56
bende mart sonunda doğurucam inşş

bende mart sonu gibi cnm aramızda bir hafta olacak galiba kuzularımızın senin bulantın başladımı

Alıntı yapılan: azelia - 04 Ağustos , 2011, 12:12:54
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 04 Ağustos , 2011, 11:57:20
EVET ÖYLE GÖRÜNÜYOR... ben de 2012 mart annesi olacağım inşallah hayırlısıyla... durumlar nasıl kızlar sizde???

bende aşırı uyku var benim sıpa uyku tulumu yaptı beni sen ne kadarlık hamilesin

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 04 Ağustos , 2011, 19:58:18

bende mart sonu gibi cnm aramızda bir hafta olacak galiba kuzularımızın senin bulantın başladımı

valla öyle ama ben normal doğumu hiç düşünmediğimden senden önce bile doğurursam şaşırma :toothy10:
sezeryan istiyorum çünkü eskiden beri.yok canım bulantım inş da olmaz

Alıntı yapılan: __nil__ - 04 Ağustos , 2011, 20:05:11
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 04 Ağustos , 2011, 19:58:18

valla öyle ama ben normal doğumu hiç düşünmediğimden senden önce bile doğurursam şaşırma :toothy10:

inş cnm cnm bende anneme bugün normal doğumdan çok korkuyorum dedim annem tuturdu devlete git orada normal yaparsın diyo yok dedim bırak kessinler dedim :ehi: :ehi: :ehi:

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 04 Ağustos , 2011, 20:15:18
Alıntı yapılan: __nil__ - 04 Ağustos , 2011, 20:05:11

inş cnm cnm bende anneme bugün normal doğumdan çok korkuyorum dedim annem tuturdu devlete git orada normal yaparsın diyo yok dedim bırak kessinler dedim :ehi: :ehi: :ehi:

valla ben oldum olası normal doğumdan korkmuşumdur.tamam doğal bir süreç.ama çevremdeki biçok kişinin sancısı gelmedi hep suni sancıyla doğurdular.sancısı gelenlerinde çoğu uzun süre sancı çekip sonradan ris k olmasın diye sezeryana alındılar.bunları yaşamaktansa sezeryanla  doğum yapmak en iyisisibana göre tabi

azelia

kızlar bende de bulantı yok ama yemek yiyememe durumu sözkonusu... boğazıma diziliyo yediklerim, 56 kilo ile hamile kaldım 54 e düşmüşüm:))) hakkımızda hayırlısı:) ben de oldum olası hep normal doğum düşünmüşümdür ama tabi önümde 7 ay olduğu için daha korkmadım etmedim:) bakıcaz zaman ne gösterirse artık:)