neyse buraya sayfayi acim belki ugurlu gelirde buranin annesi olurum bari... :amin:     :love7:       :love9:     :love9:       

REKLAM

*

aydinays

:amin: :amin: :amin: :amin: inşallah canım. İsteyen bekleyen herkesin toplandığı bir sayfa olsun.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.
You are not allowed to view links. Register or Login

:amin: :amin: :amin: :amin: inşallah canım. İsteyen bekleyen herkesin toplandığı bir sayfa olsun.
     insallah canim .    :amin:    insallah sende saglikli bir sekilde bebegini  kucagina alirsin    :amin:     :opucuk:

ben kısmetse mart 2012 annesi olcam inşallahhhhhh...

ben kısmetse mart 2012 annesi olcam inşallahhhhhh...
    hos geldin sayfana o zaman canimmm   allah saglikli sihhatli bir sekilde kucaginada almayi nasip etsin canim    :amin:

*

ab126370

BENDE İNŞALLAH ALLAH KISMET EDERSE MART ANNESİ OLUCAMM

BENDE İNŞALLAH ALLAH KISMET EDERSE MART ANNESİ OLUCAMM
   ohh  massallah anneler  dolup tasar insallah    :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:      :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

*

Balböceği

Sayfaniz hayirli olsun  :love9:

*

Shadowqueen

Taze annişler sayfanız hayırlı olsun, umarım hep güzel şeyler paylaşırsınız  :love9: :love9:

*

aydinays

Sayfanız hayırlı uğurlu olsun. İnşallah sayfanız dolar taşar. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

sagolun kizlar insallah tez zamanda isteyen diyer arkadaslar ve ben ilkbahar anneleri oluruz insallah mart ayi olmadi adet oldum bugun  :'(   insallah nisan ayina bebegim gelirrrr     :amin: :amin: :amin:   

*

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

sagolun kizlar insallah tez zamanda isteyen diyer arkadaslar ve ben ilkbahar anneleri oluruz insallah mart ayi olmadi adet oldum bugun  :'(   insallah nisan ayina bebegim gelirrrr     :amin: :amin: :amin:
CANIM SAYFANIZ HAYIRLI UGURLU OLSUN  :amin: :flowers:  RABBIM TEZ VAKITDE SANA VE DIGER ARKADAŞLARIMA NASİP ETSİN  :amin: :amin:

göz atmak isteyenler olabilir ..

CANIM SAYFANIZ HAYIRLI UGURLU OLSUN  :amin: :flowers:  RABBIM TEZ VAKITDE SANA VE DIGER ARKADAŞLARIMA NASİP ETSİN  :amin: :amin:
     sagol canimmm    :amin: :amin: :amin:      :opucuk:

naber ilkbahar anneleri .... hic ugramiyosunuz ... bu donemelrde belki bulanti falan ,pek giremiyosunuzdur    :opucuk:    allaha emanet olun     :hello: