MUCİZEM MİNİK AŞKIM HOŞ GELDİN HAYATIMA

Başlatan GELSQMİNQ, 04 Temmuz , 2011, 13:50:06

« önceki - sonraki »

GELSQMİNQ

kuzum bu gün yine hastaneye gidiyoruz sonuçlarını almaya ama nezle oldum galiba burnum akıyo kuzum yaa üff hastanede hiç çekilmez şimdi seni seviyorum tatlı kuzum

Balböceği

meliss

BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

GELSQMİNQ

GELSQMİNQ

GELSQMİNQ

aşkım benim minik kuzum ammada bekledik hastanede iyimişssin ama 15 gün sonra bidaha gitcez şimdiden bıktım hastaneden ama senin için mecbur katlancaz yavrum napiimm  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

VAVVVVV GÜNLÜĞÜN HAYIRLI OLSUN FISTIKKK HEP GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞ MİNİĞİNLE İNŞALLAH.KALP ATIŞLARINI DA KESESİNİ DE GÖRMÜŞSÜN NE GÜZEL ÇOK SEVİNDİM CANIM TEKRAR TEBRİK EDERİM SAĞ SALİM KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİ DE GÖRÜRSÜN İNŞALLAH. :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 07 Temmuz , 2011, 20:15:38
VAVVVVV GÜNLÜĞÜN HAYIRLI OLSUN FISTIKKK HEP GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞ MİNİĞİNLE İNŞALLAH.KALP ATIŞLARINI DA KESESİNİ DE GÖRMÜŞSÜN NE GÜZEL ÇOK SEVİNDİM CANIM TEKRAR TEBRİK EDERİM SAĞ SALİM KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİ DE GÖRÜRSÜN İNŞALLAH. :opucuk:

teşekkür ediyoruz nur teyzemize çok sağol bidenem sen geçtin bu yolları bitirdin darısı bize inşallah :amin:

GELSQMİNQ

minik aşkım babaannen ve halan burda bizde kalıyolar hiç sevmiyorum babaanneni gıcık kadın herşeyimize karışıyo sinir ediyo beni gitsede baş başa kalsak kuzumla seni yaradana kurban olurum onlar var diye dinlenemiyoruzda dimi kuzum sende yoruluyomusun benle beraber miniş aşkım benim baban gelsede yemek yesek artık acıktık  :hungry: :hungry: :hungry: seni seviyorum annesinin milik meleği

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

GELSQMİNQ

GELSQMİNQ

aşkitom babanı işe yolladım babaannen halanda gitti yalnızız yine minik kuşum annecim yaa hemen doğsan yanımda olsan keşke ama nerdeeee ::) desene anne acele etme diYE SENİ SEVİYORUM MİNİĞİM BENİM

GELSQMİNQ

miniğim havalar çok sıcak midemde bulanıyo sen nasılsın içimde benim gibi rahatsız değilsindir inşallah aşkım benim  baban işte gelicek öğleden sonra işe giderken karnımı öpüyo oda seviyo   seni hissediyorsun dimi miniğim çabucak gel aşkım benim   :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

GELSQMİNQ

bitanem havalar çok sıcak yaa bu mide bulantılarım azaldı artık yaşasın rahatlıyorum yavaş yavaş tabi ummadık anda geliyolar bulantılar ama onlarda gidicek  aşkım kabuslar gördüm rüya tabirine baktım hamileikten kurtulmaya delalet eder diyo şimdi diken üstündeyim çok korkuyorum beni terk edip gideceksin diye bu gün kandil meleğim bol bol dua ediyorum senin için kuzum nolur sakın beni bırakma ananene anlattım kabus görmüşsün diyo kabus olsun zaten sen karnımda kocaman oldun kuzum 4 cm sin 4 gramsın daha ne olsun bırakma beni anne çok üzülür bak :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

GELSQMİNQ

canımmmmmmm hayatımın anlamı,rengi,herşeyi seni çok seviyorum kuzucum baban işte ben evde yine tek cnm sıkılıyo bilg başına çok geçmek istemiyorum sana zararı olmasın diye kuzucum şimdiden seni düşünüyorum deli gibi......  annesinin minik kuzusu midemin bulantıları yine başladı çok rahatsız oluyorum ama olsun sana değer kuzucum Seni Seviyorum Bitanecik kuzum :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: