Kadrolar Açıklandı Memurluk İçin Tercih Yapacak Arkadaşlar Var mı?

Başlatan xxcansuxx, 23 Haziran , 2011, 17:15:24

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

betty bende aynen senin dediğin konulardan dolayı kararsızdım yapmak bile istemedim arkadaşlarım 80 az mı diyorlar ama azzz... bende bir yandan okudum diyorum bir yandan bebeğimi gurbette kime bırakayım kendim büyütmek istiyorum  :honk: eşim hiç tercihlere bakmadı bile bende bugün yaptım bulunduğum şehri ve yakın bir iki şehir yazdım, gelmeyeceğini bilerek... hayırlısı olsun hakkımızda hiç dert etmem olmazsa olursa da kader kısmet derim

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 01 Temmuz , 2011, 16:18:57
azönce yaptım tercihlerimi, hayırlısı olsun hakkımızda  :amin: :amin: :amin:
hayırlı olsun  canım hakkımızda ne hayırlıysa o olsun  :amin: :amin:

<<<betty>>>

Aynen canımm, ben de bulunduğum ilçenin bağlı olduğu ili yazdım sadece,
hatta biz izmirliyiz aslen, annemler izmiri de yaz dediler ama yazmadım çünkü bırakıp gidemem evimi, eşimi  :love3:
eşim sabah yaz istersen dedi ama onu nasıl mahrum edeyim bebeğimizin gelişiminden hergün göbüşüm çıkmış mı diye kontol ederken, eli karnımda uyumak isterken  :y25:
zaten senin de dediğin gibi benim de pek umudum yok, 80 az puan... 2010/2. dönem atamalarındaki puanları görünce dudaklarım uçuklamıştı çünkü benim  :-ooo
olmazsa ben de üzülmem canım, çünkü ben de başından bu yana bebeğim,eşim ve benim için hayırlısı diye dua ediyorum  :amin:

xxcansuxx

AYNEN CANIM BENİM, BENDE KENDİ MEMLEKETİMİ YAZMADIM... BANA DA ZOR GELİR AYRILIK EŞİMİ BIRKIP GİTMEK KURULU DÜZEN... HAMİLESİN GELEBİLECEK HER YERİ YAZ NASILSA EŞ DURUMDAN GELİRSİN DİYENLERE  BİLE KULAK ASMADIM...HAKKIMIZDA HYIRLISI OLSUN  :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Temmuz , 2011, 11:26:39
AYNEN CANIM BENİM, BENDE KENDİ MEMLEKETİMİ YAZMADIM... BANA DA ZOR GELİR AYRILIK EŞİMİ BIRKIP GİTMEK KURULU DÜZEN... HAMİLESİN GELEBİLECEK HER YERİ YAZ NASILSA EŞ DURUMDAN GELİRSİN DİYENLERE  BİLE KULAK ASMADIM...HAKKIMIZDA HYIRLISI OLSUN  :amin:

AMİN CANIM İNŞALLAH...

aydinays

Kızlar sonuçlarınız ne oldu???  :dontknow: :dontknow:Merak ettim?? Üstünden bayağı geçmiş.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.