28 Mart , 2024, 14:12:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

adete 1 hafta kala beyaz yoğun akıntı

Başlatan doruk38, 22 Haziran , 2011, 14:07:44

« önceki - sonraki »

doruk38

Alıntı yapılan: begum0101 - 09 Aralık , 2011, 15:55:55
tebrikler canım benim inş. sağ salim kucağına alısın  :nazar:

teşekkür ederim canım. inşallah rabbim tüm isteyenlere hayırlısıyla nasip eder   :opucuk:

hatice tanrıvar

Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

doruk38

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 09 Aralık , 2011, 16:00:12
doruk sence yapmalımıyım test :love9:

:dontknow: :dontknow: canım bilemiyoruk ki. bu iş bünyeden bünyeye değişiyo. ben 3 kez hamile kaldım 3 ünde de adetime 3 gün kala test yaptım çıkmıştı. kimininki adeti 2  3 gün geçmeden çıkmıyo

Sır_Çiçegi

tebrik ederim cnm rabbim sag saglim kucagına almayı nasip etsin inş. bizede dua et olur mu  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hatice tanrıvar

anladım canım allah sag salim kucagına almayı nasip etsin dua et banada inş hamişimdir :love9: :flowers: :flowers:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

doruk38

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 09 Aralık , 2011, 16:05:36
tebrik ederim cnm rabbim sag saglim kucagına almayı nasip etsin inş. bizede dua et olur mu  :amin:

hep aklımdasınız canım. her akşam mutlaka her için dua ediyorum. ismini bildiklerimin ismini söylüyorum. bilmediklerimin nikini kalbimden geçiyorum. inşallah kabul olur.  :amin: :amin: :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 09 Aralık , 2011, 16:06:46
anladım canım allah sag salim kucagına almayı nasip etsin dua et banada inş hamişimdir :love9: :flowers: :flowers:

amin canım  :opucuk: ALLAH HERKESE SAĞSAĞLİM BEBEKLERİNİ KUCAKLARINA ALMAYI NASİP ETSİN AMİN  :amin: :amin: :amin: canım ne kadar zamandır bebek istiyorsun ?

hatice tanrıvar

inş gülüm dualarınızı eksik etmeyinn :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

hatice tanrıvar

doruk38

hatice tanrıvar

altı aydır evliyim ve dört aydır calışıoz olmuyo aslına bakarsan yumurtlama dönemi falan hiç hesaplamadım bilmiyodumda her an ilşkidede bulunmuyodum iki aydr cok sıkı calışıom bu ay yumurtlma dönemini göz önünde bulundurarak ilişkiye girdim akıntım var böle su gibi beyaz renkte bazende cok saydammm bu aralar cok acıkıyom aclıgımdan başım agrıyo gözüm dönüyo resmen bu ilk defa oluyo ama bel agrım bi kaç gün önce yogundu şimdi yok kasıklarımda ara ara agrıyooo :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

doruk38

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 09 Aralık , 2011, 16:19:50
altı aydır evliyim ve dört aydır calışıoz olmuyo aslına bakarsan yumurtlama dönemi falan hiç hesaplamadım bilmiyodumda her an ilşkidede bulunmuyodum iki aydr cok sıkı calışıom bu ay yumurtlma dönemini göz önünde bulundurarak ilişkiye girdim akıntım var böle su gibi beyaz renkte bazende cok saydammm bu aralar cok acıkıyom aclıgımdan başım agrıyo gözüm dönüyo resmen bu ilk defa oluyo ama bel agrım bi kaç gün önce yogundu şimdi yok kasıklarımda ara ara agrıyooo :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

çok umutlandırmak istemem ama hamile olabilirsin. benimde öyledi. şefaf ve beyaz akıntı karışıktı. ve çok yemek yiyordum. ama şimdi yiyemiyorum malesef. ara ara kasıklara gelen ağrı her hamilelikte oluyo canım. ilk önce adet olacakmışsın gibi rahim bölgen ağrır sonra o ağrı geçer kasıklara batan girip çıkan bir ağrı başlar. inaşşalah hamilesindir. ben test yaptığımda ağrılarım başlamıştı

hatice tanrıvar

:flowers: :flowers: :flowers:ay inş gülüm üç gün kaldı sabır cekiyorum allah diorum inş hamişimdir :'( :'(

Sır_Çiçegi

dualarında bizide unutmadıgın için cok saol cnm  :flowers:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

doruk38

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 09 Aralık , 2011, 16:31:41
:flowers: :flowers: :flowers:ay inş gülüm üç gün kaldı sabır cekiyorum allah diorum inş hamişimdir :'( :'(

:amin: :amin: :amin: :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: