adete 1 hafta kala beyaz yoğun akıntı

Başlatan doruk38, 22 Haziran , 2011, 14:07:44

« önceki - sonraki »

doruk38

kızlar benim akıntım iyice çoğaldı. ...... ?????

suzannn

doruk38

elimle baktığım zaman elime beyaz geliyo. ama ped te açık sarı

suzannn

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Haziran , 2011, 10:23:20
elimle baktığım zaman elime beyaz geliyo. ama ped te açık sarı
adet günün geçtiyse kan tahlilini tekrarlayabilirsin

RAKİBE

BU ARADAMERABA BENDE BU KOCAMAN AİLEYE KATILDIM OLABİKİRYOR EN SON BENDEDE VARDI DOKTORUM OLABLİR DEDİ

beteray

hatice tanrıvar

benimde adetime beş gün var akıntım var beyaz renkte ve gelim müthiş agrıyo kasıklarımdada ara ara agrı var inş hamişimdirr :'( :'(
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

Belgink.

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 07 Aralık , 2011, 14:10:21
benimde adetime beş gün var akıntım var beyaz renkte ve gelim müthiş agrıyo kasıklarımdada ara ara agrı var inş hamişimdirr :'( :'(
inş gelmiştir bebişin cnm ben adetim geceli 4. gun bugun vee yumurta akı kıvamında akıntım varr dun akşam tes yaptım bişi cıkmadııı beklemedeyımmm ara ara kasık ağrım var ama bışı cıkmıooo :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

hatice tanrıvar

kan testi yaptır canım orda kesin sonuç alırsınn ;) ;) ;) ;) inş hamişsindir durma bence hemen bi doktora git inş hayırlı haberlerle gelirsinnn
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

GülnurARSLAN

tahlil yaptırmadan nasıl rahat ediyonuz ben hemen gitmiştim doktora bilmem bende hemen belirtiler olurda ondanda heralde gidiyodum doktora  :ehi: :ehi: :ehi:

bu bebekler hasta etti beni  :laughing7: :k06: :k06:

hatice tanrıvar

ya gülnurcum hiç sorma bu ay cok rahatım her ay bi hüsran bu ay takmadım öle ama kurt gibi saldırıyom yemeklere  :ehi: :ehi: :ehi: sterese sokmucam kendimi üç günün var adetime hayırlısını istiyorum allahtan gögsüm şiş ucuna dokununca agrıyo kasıklarımdada agrım oluyo ara ara yinede ümitlenmek istemiyorum test yaptırsam cıkar mı kiiii :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 09 Aralık , 2011, 13:34:36
ya gülnurcum hiç sorma bu ay cok rahatım her ay bi hüsran bu ay takmadım öle ama kurt gibi saldırıyom yemeklere  :ehi: :ehi: :ehi: sterese sokmucam kendimi üç günün var adetime hayırlısını istiyorum allahtan gögsüm şiş ucuna dokununca agrıyo kasıklarımdada agrım oluyo ara ara yinede ümitlenmek istemiyorum test yaptırsam cıkar mı kiiii :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

inş. bebişin gelmiştir cnm 3 gün war madem biraz daha sabret  :flowers:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hatice tanrıvar

öle yapıom duygucum dualarınızı eksik etmeyinnnn :love9: :love9:

doruk38

kızlar ben 3 gün  kala test yaptım. çok belirgin çıktı. bilginiz olsun  :love9: :love9:

RuHGuZeLi

tebrikler canım benim inş. sağ salim kucağına alısın  :nazar: