28 Mart , 2024, 17:56:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yardımınıza ihtiyacım var?

Başlatan arinser, 02 Aralık , 2011, 14:00:14

« önceki - sonraki »

arinser

bu gün kan testi yaptırmayı düşünüyorum adetime 1 hafta var sonuç verir mi?
en azından ihtimali olup olmadığı da kanda belli olabilir mi?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: arinser - 02 Aralık , 2011, 14:00:14
bu gün kan testi yaptırmayı düşünüyorum adetime 1 hafta var sonuç verir mi?
en azından ihtimali olup olmadığı da kanda belli olabilir mi?
daha cok erken bence bi kac gün kala yaptir
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

arinser

aslında bende öyle düşünmüştüm hatta adet günüm geçerse felan yaptırırım diye ama burda yazılanları okuyunca bi heycan geldi acaba olabilirmi diye merak içine girdim en azından şuan erken olduğu için belki net bi sonuç alamam ama ihtimali olup olmadığı peki çıkar mı?

izmir

slm eğer bir hafta kaldıysa sonuç verir bence yaptır insan çok merak ediyo anlıyorum seni..

arinser

evet daha 4 aylık evliyim zaten ama bu heycan ve bekleyiş gerçekten çok başka bişeymiş
bu akşam yaptırıcam sonuç ne olursa olsun en azından içim daha rahat olur sen kaç yıllık evlisin peki

nescafe

arinser sonucu öğrendin mi bizimle de paylaşşş:) ben de adet 10 gün geciktiği halde hamile olmadığımı öğrendm bugündoktorum söktürmek için ilaç verdi hayırlısı bakalm. inşallah istediğin ve hayırlı sonucualırsın.

kuzucuk

inşallah hamilesindir canım .. :amin: beklemek zor zaman geçmiyo ama sonuç negatif olursa çok üzülüyosun bence bekle derim ama eğer belirtiler de varsa yaptır bir şey kaybetmezsin.güzel haberlerini bekliyoruz inşallah... :amin:

Sır_Çiçegi

cnm 1 haftalık hamile olsan bile bu kanda cıkarmış inş. sende hamilesindir  :flowers:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hatice tanrıvar

bence beklemelisin canım benim üç günüm var ve sabırla bekliyorum ümitsizlige kapılırsınn sen üzülürsün zamanın var bekle az daha :flowers:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!