இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: **Gül** - 02 Temmuz , 2011, 11:26:43
  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Oyyy oyy erkekim buyumus cinsiyeti belli olmus gunluklerde yazilirmis kuzumaa  :aferin: :aferin: :aferin:
Sibelim oncelikle gunlugunuz hayirli olsun canim. Alican gosterdi demek bamyeyi  :k06: :k06: Yerim onun her yerini.
Tum hayatiniz boyunca hep guzellikleri yasayip hem buraya hemde hayat defterinize hep mutluluklari yazarsiniz insallah. Tum hayatiniz saglik huzur ve mutluluk icinde gecsin. opuyorum sizi
  :opucuk: :opucuk:
:amin: :amin: :amin: :amin:
merhaba gülüm  :opucuk: :flowers: evet büyüdü gül teyzesı  :nazar: ben bıle ınanamıyorum  :k06: gülüm sen baştan berı alıcan koymuştun bebegın ismını yıne o guzel yuregın tahmınlerınde yanılmadı :opucuk: :love9: gülüm geçen hafta belli oldu 15 temmuzda kontrolumuz var  sabırsızlıkla beklıyorum  :hello2: sercana arkadaş gelıyor  :hieyt: kız olsaydı sercanı damat adayım seçecektım  :laughing7:  kısmet olmadı  :-\  belkı senın kızın olur ıkıncısınde benım kı damadın olur  :ehi:
canım sen nasılsın bızde dugun hazırllıkları devam edıyor yogun bır şekılde   :k06: annen gıttımı  ::) bende sercanımı ve senı çok opuyorum  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 02 Temmuz , 2011, 11:25:07
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Temmuz , 2011, 11:20:13
:nazar: :nazar: MAŞAALLAH OĞLUŞUNA SİBEL  :nazar: YORMA MELEĞİMİZİ... BU ARADA KARDEŞİNE DE MUTLULUKLAR DİLERİM BİR ÖMÜR BOYU :opucuk: :flowers:
ÇOK SAGOL CANANCIM  :opucuk: :flowers: 4 AY BOYUNCA HEP YAATINCA INSAN DAYANAMIYOR BAKAKLIM DUGUN ZAMNANI YERIMDE DURABILECEK MIYIM  :occasion5:  ::)
o da var dimi... sen yine de yorma kendini benimde 4 ayım dolsa da yavaş yavaş hastalık modundan kurtulsam şöyle canlansam  :k06: ayyy çok güzeldir düğün heyecanı var evde  :occasion5: :occasion5:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Temmuz , 2011, 11:36:51
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 02 Temmuz , 2011, 11:25:07
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Temmuz , 2011, 11:20:13
:nazar: :nazar: MAŞAALLAH OĞLUŞUNA SİBEL  :nazar: YORMA MELEĞİMİZİ... BU ARADA KARDEŞİNE DE MUTLULUKLAR DİLERİM BİR ÖMÜR BOYU :opucuk: :flowers:
ÇOK SAGOL CANANCIM  :opucuk: :flowers: 4 AY BOYUNCA HEP YAATINCA INSAN DAYANAMIYOR BAKAKLIM DUGUN ZAMNANI YERIMDE DURABILECEK MIYIM  :occasion5:  ::)
o da var dimi... sen yine de yorma kendini benimde 4 ayım dolsa da yavaş yavaş hastalık modundan kurtulsam şöyle canlansam  :k06: ayyy çok güzeldir düğün heyecanı var evde  :occasion5: :occasion5:
evet canım nasıl bır heyecan anlatama bır yandan evını döşuyoruz en guzelı olsun dıye bırde kızkardeşim en küçüğümüz son kapanış olacak onun  için dahada bır ozen gosterılıyor ozellıkle ben herseyıyle ılgılenıyorum bırde artık  çok tecrubelı oldum kac tane kardeş evlendırdık  ;D
bende kıyafetımı şişmdılık almayım dıyorum belkı gobişim buyumuş olur o zamna kadar dugune yakın alacam kı problem yaşanmasın  :k06:
gelınlık baktık gecen gun çok yakıştık benım guzel kardeşime benımde gıyesım geldı acaba bır tanede ben mı denesem dıye içimden gecmedı degıl  :ehi:

xxcansuxx

oyyyy sibelim sende mi giymek istedin  :k06: :k06: kendi düğününden insan birşey anlamıyor böyle yakının evlendiği zaman daha tecrübeli oluyorsun, gözün açılıyor  :k06: :k06: en iyisini yapmışsın almamakla gerçekten bu bebekler her hafta daha çok belli ediyor kendilerini... :nazar: :nazar: ne güzel yakışmıştır kadeşine Allah her zamn mutlu etsin  :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Temmuz , 2011, 11:58:15
oyyyy sibelim sende mi giymek istedin  :k06: :k06: kendi düğününden insan birşey anlamıyor böyle yakının evlendiği zaman daha tecrübeli oluyorsun, gözün açılıyor  :k06: :k06: en iyisini yapmışsın almamakla gerçekten bu bebekler her hafta daha çok belli ediyor kendilerini... :nazar: :nazar: ne güzel yakışmıştır kadeşine Allah her zamn mutlu etsin  :nazar: :nazar:
amınnn canım sagolll tatlım darısı tum bekarların başına  :amin: valla kardesımın kayınvalıdesı olmasaydı yanımızda bende deneyecektım  :ehi: utandım kadından demesın ablasıda pek meraklı hem hamıle hemde gozu aç hala gelınlıkde aklı fıkrı  :ehi: neyse esıme soyledım zaten ılerde yenı gelınlık alacak bana  :suclu: kendı gelınlıgımı saklıyorum hatıra dıye ....
canım belkı dıktırebılırım kıyafetımı once rengıne karar vermelım hem kına gecesı  içinn hem dugun için hayırlısı olsun  :amin:

Balböceği

Valla sibosum bizi ozellikle bana anlatmayla gecistiremen  :caca:

dugunun fotolarini istiyorummm cok merak ediyorum vallah  :hieyt:

flowers

günLüğün hayırLı oLsun si߀Lcimm..
raßßim ßuraya Nice güzeL şeyLer yazmak naSip etSin inşaLLah.. :nazar: :nazar: :nazar:
ßu araDa oğLuŞunu da kutLiyim ßurDan..aLLah sağ sağLim kucaĞında Görmeyide GösterSin sana..  :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Temmuz , 2011, 13:25:22

CANIM ARTIK FOTOGRAF KOYMUYORUM SOYLE YAPABILIRIM ELBISEMIN RESMINI KOYABILIRIM YUZUM GORUNMEDEN EŞİME SOZUM VAR ONDAN CANOŞ  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ஐஐFLowerSஐஐ - 02 Temmuz , 2011, 18:22:04
günLüğün hayırLı oLsun si߀Lcimm..
raßßim ßuraya Nice güzeL şeyLer yazmak naSip etSin inşaLLah.. :nazar: :nazar: :nazar:
ßu araDa oğLuŞunu da kutLiyim ßurDan..aLLah sağ sağLim kucaĞında Görmeyide GösterSin sana..  :amin: :amin: :amin:

SAGOL MERVECIM  :opucuk: :flowers: AMINNN ALLAH SANADA NASIP ETSIN EN KISA ZAMANDA  :amin: :amin: BU ARADA UZUN ZAMANDIR GORUNMUYORSUN NERDESIN BAKAYIM  :caca:

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 02 Temmuz , 2011, 21:41:04
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Temmuz , 2011, 13:25:22

CANIM ARTIK FOTOGRAF KOYMUYORUM SOYLE YAPABILIRIM ELBISEMIN RESMINI KOYABILIRIM YUZUM GORUNMEDEN EŞİME SOZUM VAR ONDAN CANOŞ  :opucuk:
Tamam sibosummm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

MERHABA GUZEL YUZLUM NUR YUZLUM MELEGIM  :opucuk: :love9:
AZ ONCE SOL TARAFIMDA BIR HAREKETLENME HISSETTIM  :hieyt: SEYIRME ŞEKLINDE  :hieyt: ELİMI KARNIMA KOYDUM HAREKT ETTIGIN SOL TARAFIMA SONRADA SENIN İÇİN DUA ETTIM SALAVAT GETIRDIM INSALLAH ÇOK IYI EVLAT OLURSUN AY YUZLUM  :amin: SAGLIKLI VE DE ÇOK MUTLU OLURSUN YAŞAMIN BOYUNCA INSALLAH  :amin: ÇOK HEYECANLANDIM HEMEN BABANI YANIMA ÇAGIRDIM ONUNDA HISSETMESINI ISTEDIM AMA BABACIGIN ANLAMADI BILE  :k06: SADECE OKSADI VE DE OPTU  :opucuk: :love9: SENI YARAMAZ HAREKET ETMEYEDE BASLADIN  :nazar: ALLAHA  EMANET OL BAL OGLUM CAN OGLUM BENIM :love9: :love9:  CANIMDA KANIMDA DORT BIR YANIMDA SEN VARSIN HASRETLE KAVUŞAGIMIZ GUNU BEKLIYORUM  :opucuk: :amin: SENI ÇOK SEVIYORUM GUZEL GOZLUM BENIM  :opucuk:  :love9:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 03 Temmuz , 2011, 22:33:23
AZ ONCE SOL TARAFIMDA BIR HAREKETLENME HISSETTIM  :hieyt: SEYIRME ŞEKLINDE  :hieyt: ELİMI KARNIMA KOYDUM HAREKT ETTIGIN SOL TARAFIMA SONRADA SENIN İÇİN DUA ETTIM SALAVAT GETIRDIM INSALLAH ÇOK IYI EVLAT OLURSUN AY YUZLUM  :amin: SAGLIKLI VE DE ÇOK MUTLU OLURSUN YAŞAMIN BOYUNCA INSALLAH  :amin: ÇOK HEYECANLANDIM HEMEN BABANI YANIMA ÇAGIRDIM ONUNDA HISSETMESINI ISTEDIM AMA BABACIGIN ANLAMADI BILE  :k06: SADECE OKSADI VE DE OPTU  :opucuk: :love9: SENI YARAMAZ HAREKET ETMEYEDE BASLADIN  :nazar: ALLAHA  EMANET OL BAL OGLUM CAN OGLUM BENIM :love9: :love9:  CANIMDA KANIMDA DORT BIR YANIMDA SEN VARSIN HASRETLE KAVUŞAGIMIZ GUNU BEKLIYORUM  :opucuk: :amin: SENI ÇOK SEVIYORUM GUZEL GOZLUM BENIM  :opucuk:  :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: MASALLAH GÜZELLERİME NAZAR DEĞMESİN ASLANIMA YER TEYZESİ ONU :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

SAGOL SÜMEYRA TEYZEMIZ BIZDE SENI VE ARKADASIMI ÇOK OPUYORUZ  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

aydinays

MAŞALLAH SUPHANALLAH.  :nazar: :nazar: :nazar:BENİMDE OĞLUM İLK BU HAFTALARDA HAREKETLENMİŞTİ. AMA MALESEF BABALARIN HİSSETMESİ BİRAZ DAHA GEÇ OLUYOR. BUNDAN SONRASI DAHA ÇABUK GEÇİYOR. GÜNLER SU GİBİ GEÇECECEK VE EVLATLARIMIZA KAVUŞACAĞIZ. :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Temmuz , 2011, 22:51:34

MAŞALLAH SUPHANALLAH.  :nazar: :nazar: :nazar:BENİMDE OĞLUM İLK BU HAFTALARDA HAREKETLENMİŞTİ. AMA MALESEF BABALARIN HİSSETMESİ BİRAZ DAHA GEÇ OLUYOR. BUNDAN SONRASI DAHA ÇABUK GEÇİYOR. GÜNLER SU GİBİ GEÇECECEK VE EVLATLARIMIZA KAVUŞACAĞIZ. :amin: :amin: :amin: :amin:
ÇOK TESEKKUR EDERIM  CANIM :opucuk: BAK HEYECANLANDIM ŞİMDI AYYY GUNLERIM ÇABUK GECECEK  OLEYYY  :hieyt: UZANDIGIMDA DAHA NET HISSETTIM SOL TARAFIMDAN TEYZESI HALA SEYIRIYOR  :nazar: