இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

21 Haziran , 2011, 19:19:47 Son düzenlenme: 24 Mart , 2012, 05:20:28 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
21 HAZİRAN 2011 SALI 
  Annesinin yavrusu kuzusu pamuğu hoşgeldın annen ve babanın dunyasına  :love9:
cankuşum uzun zamandır sana gunluk yazmak ıstedım hıc fırsatım olmadı bırde hep korkularım vardı onun için her seferınde vazgecıyordum  :( bugune kısmet oldu ballı lokumum benım   :opucuk:
canım yavrum 10 nısanda yaptıgım testle varlığını ogrendım  :hieyt: çok ama çok mutlu oldum  :love3: ınanamıyordum  :-ooo arkasından hemen kan testı yaptım :basardim: sonra baban anneannenle ve teyzenle paylaştım  :love9: doktor amcamızı aradım  :k06: oda çok mutlu oldu :love9: 2 gun sonra tekrar kan testı yaptım degerım yukselmıştı  :hieyt: ama ben hala elım yuregımde endışeyle beklıyordum :y25: zaman gecsede bıran once senı gorebılsem umuduyla bekledım  :amin: çok şükür senı gordum  :muzz: kalpatışını 6.haftamızda duyduk  :nazar: ondan sonrakı surec hep dınlenerek sırt ustu yatark gectı  :sad1: mınık mucızem benım  :love9: senı çok sevıyorummm  :love9: benımm lokum yavrummm annen çok zor gunler gecırdı  :y25: senın için bir çok şeyden vazgectı neyse balım benım sen ıyı ol yeterkı herseye razıyım  :amin: senın için herkesler çok çok dua ettıler  :amin: çok şanslısın yavrum bereketınle geldın  :nazar: :nazar: :nazar: baban yenı işler yaptı annenınde bır takım işlerı yolunda gıttı sen çok dualaı ve de bereketlı bır evlat olacaksın ınsallah allahın ıznıyle  :amin: :nazar:

Bütün sülale benı tanıyan tanımayan herkes annenı tebrık ettı kımısı aglayarak kımısı mutluluk cıglıkları atarak  :hieyt: şimdılık bu kadar yazıyorum askım daha sonra herseyını paylaşacam burdaki  teyzelerın vede kardeslerınle beraber  :amin:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

meliss

günlüğünüz hayırlı olsun   canımm rabbim hepp en güzel anılarını yazmak nasip etsin  küüçük meleğimizle beraber :amin: :nazar: :nazar:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: meliss - 21 Haziran , 2011, 19:32:04
günlüğünüz hayırlı olsun   canımm rabbim hepp en güzel anılarını yazmak nasip etsin  küüçük meleğimizle beraber :amin: :nazar: :nazar:
  :amin: :amin: TEŞEKKUR EDERIZ MELIS TEYZEMIZ  :opucuk: :flowers:

KasrıCinan

canım günlüğün hayırlı olsun hep güzel şeyler paylas insallah bebeğinle. :nazar: allahım kucağına aldığın günleride yazmayı nasip etsin :nazar: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hello2: CANIM SİBELİM GUNLUGUNUZ HAYIRLISI OLSUN HEP GUZEL ŞEYLER PAYLASIRSIN İNŞALLAH SAGLIKLI SIHATLI KUCAGIMIZADA ALIRIZ YAVRULARIMIZI  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :opucuk: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Haziran , 2011, 19:43:38
canım günlüğün hayırlı olsun hep güzel şeyler paylas insallah bebeğinle. :nazar: allahım kucağına aldığın günleride yazmayı nasip etsin :nazar: :amin:
:amin: :amin: :amin: ÇOK SAGOL SUMEYRACIM  :opucuk: :flowers: BIRAZ GEC KALDIK OLSUN BUNDAN SONRA INSALLAH FIRSAT BULDUKÇA YAZARIM BAHARIMA  :opucuk: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Haziran , 2011, 20:00:01
:hello2: :hello2: :hello2: CANIM SİBELİM GUNLUGUNUZ HAYIRLISI OLSUN HEP GUZEL ŞEYLER PAYLASIRSIN İNŞALLAH SAGLIKLI SIHATLI KUCAGIMIZADA ALIRIZ YAVRULARIMIZI  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :opucuk: :opucuk:
SAGOL KEVSERIM  :opucuk:  :flowers: AMINNN CANIM TEK DILEGIMIZ ONLAR SAGLIKLI OLSUNDA GERISI ONEMLI DEGIL  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 21 Haziran , 2011, 20:05:02
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Haziran , 2011, 19:43:38
:amin: :amin: :amin: ÇOK SAGOL SUMEYRACIM  :opucuk: :flowers: BIRAZ GEC KALDIK OLSUN BUNDAN SONRA INSALLAH FIRSAT BULDUKÇA YAZARIM BAHARIMA  :opucuk: :love9:

olsuun, asıl simdi yazman önemli canım öncesinde zaten yazacak birseyi olmuyor insanın.tam hissedeceğin zaman günlük  yazman daha iyi. :opucuk: :opucuk: :opucuk: baharın hep iyi olsun :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

meliss

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 21 Haziran , 2011, 19:41:35
Alıntı yapılan: meliss - 21 Haziran , 2011, 19:32:04
  :amin: :amin: TEŞEKKUR EDERIZ MELIS TEYZEMIZ  :opucuk: :flowers:

:opucuk: :opucuk:  :love7:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sibelim sayfanız hayırlı olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
teyzesinin balına hep güzel duygular yazarsın inşallah  :love9: :love9: :love9:

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Günlüğün hayırlı olsun canım sağ sağlım bebısıne kavusursun inşallah tum kalbımle dılıyorum bunu :opucuk: :opucuk:

SEVILIYORSUNUZ  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

22 Haziran , 2011, 00:25:27 #11 Son düzenlenme: 22 Haziran , 2011, 00:27:04 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 21 Haziran , 2011, 22:18:59
sibelim sayfanız hayırlı olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
teyzesinin balına hep güzel duygular yazarsın inşallah  :love9: :love9: :love9:

:amin: :amin:ÇOK TEŞEKkUR EDERIZ AYSEGUL TEYZEMIZE VE DE ALPEREN ABIMIZE  :opucuk: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 22 Haziran , 2011, 00:15:23
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Günlüğün hayırlı olsun canım sağ sağlım bebısıne kavusursun inşallah tum kalbımle dılıyorum bunu :opucuk: :opucuk:

SEVILIYORSUNUZ  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:amin: :amin: :amin: guzel dıleklerın için sagol özgecım  :opucuk: :flowers: allah o guzel yuregınE GORE VERSIN NE DILEGIN VARSA  :amin: :amin:  :amin:

BIZDE OZGE TEYZEMIZI ÇOK SEVIYORUZ  :opucuk: :love9: :love9:  :love9:

Lă_Tăhzen!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Haziran , 2011, 00:34:16
canım sayfanız hayırlı olsun bellımı cnsıyet
ÇOK SAGOL NURCUM  :opucuk: :flowers: SENI VE ASELI  ÇOK OZLEDIK NE ZAMAN GELECEKSINIZ  :love9: :opucuk: CINSIYETI 15 TEMMUZDA KESINLEŞECEK CANIM DAHA BELLI DEGIL