இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

Balböceği

deyzesinin kuzu 2 gun once tam 1 aylik oldun masallah sana  :nazar:

belkis_nur

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 17 Ocak , 2012, 18:10:23
Alıntı yapılan: belkis_nur - 08 Ocak , 2012, 21:51:05
canim bin kere maasaallah   :nazar: :nazar: :nazar:   emirimizde cok YAKISIKLI ....    :opucuk:   artik gunler nasil geciyor anlayamazsin bile buydukcede daha cok cabuk geciyor zaman onlar hayatin tadi tuzu yuce rabbim her isteyene nasip etsin ve acilarini gostermesin   :amin:    bu gunleri cok iyi degerlendir canim cunki cok cabuk geciyor   :opucuk:   optum emiri ve seni allaha emanet olunn   :wave:   :opucuk:
tesekkur ederız teyzecım  :opucuk: :love9: :flowers: bugunlerde bıraz daha ıyıyım ama kemıklerımde agrı gecmıyor uyusuk oldum bıraz  :'( acaba epıduraldan mı boyle oldum guc yok bacaklarımda yada kalsıyum eksıklıgı :dontknow: sen nasılsın bebış nasıl ne kadar kaldı doguma 
canim agrilarin normal bir sure sonra gecer insallah ... benim daha coook var temmuzda dogum allah nasip ederse ... bende bol bol yatiyorum ... bebis dogunca pek yatmaya vakit olmaz diye dusunerek surekli dinleniyorum  :k06:  ama gercekten cok yorgunum ama bir sorun yok cok sukkur safak sayiyoruz  :opucuk:  hoscakalin

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Ocak , 2012, 19:29:58
deyzesinin kuzu 2 gun once tam 1 aylik oldun masallah sana  :nazar:
edacım bayılıyorum senın bu hatırlatmalarını hatırşinas bır ınsan olmana  :love9: :opucuk: yaramaz yıgenın bırakmıyor kı sohbete geleyım bıraz sızlerle paylaşayım yasadıklarımı sımdıden basladı mızıldamaya  :'(

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

emirimin 40ı çıktı bugün maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: sibelim benimde aklımdasın hep ama yazmaya fırsat olmuyor  :love9: :love9: :love9: :love9:
hadi bakalım nice 40 gün 40 hafta 40 yıllara
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Paşamızın kırkı çıktı maşallah  :nazar:

Hayırlı uğurlu olsun siboşum  :nazar:

Siz iyi olunda, tek sohbetimiz olmasın  :love9:

Öptüm senide emir beyimide, iyi bakın kendinize.  :opucuk:  

Lă_Tăhzen!

MASALLAH EMİR PAŞAYA 40'I ÇIKTI BİLE DEMEK RABBİM HAYIRLI UZUN ÖMURLER VERSİN SİBEL'CİM

YALNIZ BEN PAŞAMI DAHA GÖRMEDIM VE ÇOK MERAK EDİYORUM AYRICA ÖZLENDİN   ;) :opucuk:

KONYALI

maşallah sibelcim,hayırlı kırklar olsun..sağlıkla büyüsün emir paşa inşallah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

COK TESEKKUR EDERIZ TEYZELERI HEPINIZI OPUYORUZ EMIRIMLE  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: ÇOK SUKUR ŞU MESHUR 40 ATLATTIK BIR OHHH DEDIM DOGRUSU  :occasion5:  :hieyt: :hello2: :muzz:

KIZLAR EMIRIN ALERJISI CIKTI VUCUDUNDA :(  KIRMIIZKLAR CIKMISTI  :y25:  DR GOTURDUM ALERJI DEDI DETERJAN KULLANMAMALIYMSIM  :sad1:  BIRDE ŞAMPUANINI DEGISTIRDIM SIMDILIK ILAÇLAR IYI GELDI :amin:  COK SUKUR INSALLAH KALICI OLMAZ   :amin: AMA DR DEDIGINE GORE OGLUMUN CILDI ÇOK HASSAS OMUR  BOYU DIKKAT ETMELIYMIŞIM  :'(

ARADA  MAMA KULLANIYORUM SIZLERIN TAVSIYE ETTIGI MAMA VARMI APTAMIL CONFORMIL KULLANDIM COK ETKILI OLMADI SIMDI GOLD SMA KULLANIYORUM ODA SANKI ISHAL GIBI YAPIYOR  :dontknow: APTAMIL1 YADA APTAMIL PRE NASIL DR DA APTAMIL 1 KULLANABILIRSIN DEDI SIZINDE FIKRINIIZI ALMAKISTEDIM  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

o kırmızılıklar her bebekde oluyor sibel'cim biraz dikkat edilmesi lazım  yerimm ben kuzumuuu yaaaa  :binkybaby:

Mama'da biz birkere kulandık humana Asel hiç sevmemişti 

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 05 Şubat , 2012, 08:18:44
o kırmızılıklar her bebekde oluyor sibel'cim biraz dikkat edilmesi lazım  yerimm ben kuzumuuu yaaaa  :binkybaby:

Mama'da biz birkere kulandık humana Asel hiç sevmemişti 

çok tesekkur ederız nur teyzecım  :opucuk: :flowers:
ılclar ıyı geldı nurum ınsallah bır daha olmaz  :amin:
emırde mamayı cok sevmıyor memeye duskun masallah :nazar:  ıste sutum yeterlı gelmıyor mecburı yıyor

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 05 Şubat , 2012, 10:27:29
:nazar: maşallah emire  :nazar:

bayagada nazlı bebekmiş  :k06:
sagol teyzesı  :opucuk: hele aglayışını gor teyzesı yersın oyle nazlı kı herkesler bayılıyor aglayışına  :love9:guluşunu soylemıyorum bıle :nazar: :love9:  :love9: allah sanada nasıp etsın  :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 06 Şubat , 2012, 14:45:03

sagol teyzesı  :opucuk: hele aglayışını gor teyzesı yersın oyle nazlı kı herkesler bayılıyor aglayışına  :love9:guluşunu soylemıyorum bıle :nazar: :love9:  :love9: allah sanada nasıp etsın  :amin:

oyyy yerim ben onu yaaa  :opucuk: benim yerime öp bitane annesi  :flowers:

amin cnm ecmain inş.  :amin:

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 06 Şubat , 2012, 15:14:21

optum teyzesı sarı kuzuyu  :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 07 Şubat , 2012, 11:56:23
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 06 Şubat , 2012, 15:14:21

optum teyzesı sarı kuzuyu  :opucuk: :opucuk:

oyyy yeerim ben onu  :hieyt:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...