இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

melek100lü

:nazar: :nazar: :nazar: MAAŞALLAH NE GÜZEL BAYA BÜYÜMÜŞ

DOĞRU SÖYLÜYORSUN BEBEK OLUNCA ÇOK KOLAY OLMUYOR BEN YENİ KEŞFETTİM
BUSAYFAYI GENELDE HAMİLE KALMAK İSTİYORUM SAYFASINDA VAKİT GEÇİRİYORDUM
BEBEĞİNİN RESMİ DİKKATİMİ ÇEKTİ :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maaşallah çok tatlı sonra fark ettimki hiç tanışmamışız :k06: :k06: geç olsun güç olmasın demi :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM BENIM RESIMDEKI OGLUM DEGIL  :k06: BURAYA RESIM KOYMUYORUM  :k06: BIR KERE KOYDUM BASKA BIR UYE RESMINI CALDI BENDE RESIM YUKLEMIYORUM HEM ESIMDE IZIN VERMIYOR SONUCDA NET ORTAMI  :opucuk:

MELEKCIM CINSIYETI BELLI OLDUMU BEBIŞININ ::) NE KADAR ZAMANDIR ISTIYORDUN BEBIŞ  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

30/05/2012 çarşamba
bal emirimmm  :love9: :love9: :love9: ne tatlısınnn sennn  :love9: :love9: sabah sabah yıne yaptın yapacagını  :k06: sabah dayın sennı gormeye geldı anneannene hep beraber kahvaltı yaptık  :love9: :love9: sende cıglıklar attın dayını gordun dıye cok mutluydun  :love9: ahhh bıde su gaz durumun yok mu  :icon_pale: benı utandırıyor  :ehi: sen kım gelırse gelsın gum pat cat yapıyorsun  :toothy10: kıme cektın boyle gazman  :toothy10: .... sonra ayaklarını emdın  :k06: dayına uzattın sende em dercesıne  :ehi: habıre corabını yalıyorsun  :ehi: çorap kalmadı be kuzum ayakların usuyecek  :k06: dayına sarıldın sonra ısırmaya basladın  :ehi: :ehi: :ehi: dayın çok şasırdı bu canavar olmus dedı  :toothy10: zaten teyzen sana  canavar dıyor  :toothy10: cunku sacını çekıyorsun yuzunu mıncıklıyorsun ya da cızıkler atıyorsun yuzlerıne  :ehi: bugunlerde boyle saldırgan oldun oysakı ne kıbar bır paşaydınnn  :ehi: hayırdır ınsallah dıyelım benım yaramaz paşam  :love9: :love9:  senı çok seviyoruz aılemızın gozbebegı canımız herseyımız  :love9: :love9: :love9:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: allaha emanet ol  :amin: :amin: :amin:

banu_fth

:nazar:

bızımkıde aynı corabını cekıp cıkarıyo bı gelıyorumkı agzında ıslatmıs  :laughing7: :laughing7:

yere koyuyorum dönsun dıye o corap cıkarıyo  :caca:

herseyı tutsun uzansın parmaklarını gecırsın  :k06: :k06:  massallah sıpalara sağlıkla buyut cnm  :amin: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

merhaba canım  :opucuk: nerelerdesın bee dogumdan sonra hıc gorusemedık dıye hatırlıyom  :caca: ::) nelerr yapıyorsun guzel ezgımız ne yapıyor oda emır gıbı yaramaz mı  :k06: op benım için  :opucuk: masallah ezgıye demek oda parmagına gecırıyor bızımkı cok saldırgan herseyı agzıyla kontrol edıyor  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

20 Haziran , 2012, 00:56:38 #950 Son düzenlenme: 20 Haziran , 2012, 01:14:47 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
20/06/2012
askımmmm omrummmm ballll oglummmm  :love9: :love9: :love9:
bugun tam 6 aylık oldun  :nazar: :nazar: :hello2: :muzz: :hieyt: :love9: yolu  yarıladık masallah subhanallah sana   :nazar: :nazar: nıce aylar yıllar goresın ınsallah omrun bereketlı olsun ınsallah  :amin:
oglum hergun degısıyorsun balım benım sesıın bıle cok degıstı  :k06: cıglıklarrrrr atıyorsunnnn hıc durmadan  :k06:o halıne cok guluyorum sen cıglık atınca bende atıyorum sonra bana kızıp daha cok bagırıyon  :ehi: senı verene kurbannnn  :love9: oglum artık cok ıyı donuyorsun emeklemeye basladın ıkı adımcık gıdıyyorsun  :nazar: :nazar: sonra oturmak ıstıyorsun yastıktan basını dımdık kaldırıp ucak pozısyonundan duruyorsun ı :k06: maalesef yuvarlanıyorsun   :ehi: çok guluyorum bu hallerıne  :ehi: :ehi: :ehi: acele etme boncuk gozlum herseyın bır vaktı var :aferin:
yenı huylar edındın telımı ıstıyorsun vermeyınce acı acı aglıyorsun  :ehi: :ehi: artık ısteklerını aglayarak yada bagırarak yaptırıyorsun  :ehi: :ehi:
bu arada kuzenın cınsıyetı bellı oldu  :muzz: :muzz: :muzz: bır kere daha teyze oluyorum kız olcak bır prensısımız daha gelıyor:muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2:
ahhh oglum gozlerım kapandı yıne  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:
allaha emanet ol senı çok sevıyoruz  :love9: :love9: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

masallah emirime  :nazar: :nazar: :nazar:
demek kardesin hamile yeni evlenenmi cnm Allah tamamina erdirsin  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

HASRET!M S@N@

:nazar: :nazar: :nazar: emirime
cnm ayrıca yegenin içinde gözün aydın allah analı babalı büyütsün

Balböceği

yarı yaşını tamamladı paşam maşallah  :nazar:

Siboşum yeni ayınız hayırlı olsun  :love9:

Kardesin için çok sevindim, Rabbim kucağına almayida nasip etsin  :amin:

Emir paşama kocamannnnnnn maşallah, öp yerime...  :love9: :love9:   

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 20 Haziran , 2012, 01:54:59
masallah emirime  :nazar: :nazar: :nazar:
demek kardesin hamile yeni evlenenmi cnm Allah tamamina erdirsin  :amin:
amın canım sagol tatlım  :opucuk:
10 aylık evlı bebiş 4 aylık olcak emırı cok sevıyorlardı karı koca dayanamadılar erkenden ıstedıler bebek yoksa bır sene dusunmuyorlardı  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Haziran , 2012, 08:23:00
:nazar: :nazar: :nazar: emirime
cnm ayrıca yegenin içinde gözün aydın allah analı babalı büyütsün

amın cananım cok sagol  :opucuk: butu hamılelere rabbım yardım etsın  :amin: :amin: saglıkla sende bebıslerını kucagına alırsın ınsallahhh  :amin: :amin: cınsıyetı ne zamn bellı olacak senınkılerın  :k06:

HASRET!M S@N@

tesekkür ederim cnm doktor gelecek ay net söylerim dedi biri kıza benziyormus inş gelecek ay öğrenicem cnm bnm

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

yarı yaşını tamamladı paşam maşallah  :nazar:

Siboşum yeni ayınız hayırlı olsun  :love9:

Kardesin için çok sevindim, Rabbim kucağına almayida nasip etsin  :amin:

Emir paşama kocamannnnnnn maşallah, öp yerime...  :love9: :love9:   

amınn canım  :opucuk: sızınde ıkı gun sonra olacak yenı ayınız sımdıden hayırlı olsun  :amin: :amin: cok sagol ben cok ıstedım kız olsun dıye cok cok sevındım  :hello2: :hello2: en azından kız ozlemımı gıderıcem yıgenımle  :love9: :love9: :love9:
emırıde optum yanımda ohhhh teyzen için sevıyor mıncıklamayı ısırılmayı bayılıyor kerata  :ehi: :ehi: sen benım için tosun paşayı opppp  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

22 Haziran , 2012, 00:59:23 #959 Son düzenlenme: 22 Haziran , 2012, 01:02:29 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Haziran , 2012, 15:38:36
tesekkür ederim cnm doktor gelecek ay net söylerim dedi biri kıza benziyormus inş gelecek ay öğrenicem cnm bnm
hayırlı evlat olsunlar ınsallah ohhh kız annesı olacaksın dıgerıde erkek olursa çok ıyı olacak cananım tabı ıkıside kız olsa farketmez yeter kı iyı olsunlar  :amin: :amin: :amin: