இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Mayıs , 2012, 17:34:36
geçmiş olsun sibel kıyamam ya nerde hasta oluyor bu kuzular  :'( :'(
o ellerini yerim ben  :hungry: :hungry: maşaallah çok sevimli kanı tatlı bir bebek emir  :love9: :love9:
AE.OL ARTIK DAHA SIK GELL
Merhaba cananim cok tesekkur ederim canimcim..benim kuzu cok nazli teyzesi gerci dedesinden gecti hastalik esimin babasi cok hastaydi  oldu bikere allahim beterinden korusun cok zor yavrum cok seyler yasadi ins bundan sonrasi iyi gecer.. Bende cok yoruldum cananim surekli gozum ustunde az once mesela bakmasaydim bogulacaktu  nerdeyse reflu var sanirim yarinda dr goturecem zaten dr ciktigimiz yok kiallah butun meleklerimizi korusun...buglemde cok tatli emir gibi acik tenli bende buglemimi cok seviyorum zaten bebegimonline bebekleri cok tatli masallah ..cananim halim kalmiyorki geleyim ama daha gelecem bundan sonra buglemimi cok opuyorum aeol

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Cok tesekkur ederim saadetcim surekli yazmak cok isterdim ama vakit olmuyor hal kalmiyor...

Edacim canim kusura bakma dikkatimden kacmis 13 haftalik hamile kardesim tekmis bende ikiz bekliyordum son donemlerde  mide bulantisi basladi cok iyi gidiyordu askinda...daha hic kilo almadi bende sabirsizlikla bebisin cinsiyetini merak ediyorum..canim pc atinca sana resim gonderirim balim senide cok ozledimm hakanim  dis cikarmaya devam ediuor hayirli disleri olsun acisiz cikarir insallah ne zormus bu dis isi emir surekli elini kemiriyor ustu basi islak elleri buz gibi oluyor daha gorunurde biseyler yok ..aeol cok opuyorum

Balböceği

maşallah canım  :nazar: Allah yardım etsin zor mide bulantisi  :igrenc:

Doğumu sonbahara geliyor dimi  :dontknow: inşallah emir Paşa'mda rahat çıkartır hem cocuk hemde sen perişan oluyorsun.

Bende seni öptüm canım sizde Allah'a emane olun..  :love7:  

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

edacım dogumu dr 26 kasım demış emırle aralarında 11 ay olacak gercı dıger  yıgenlerımlede hepboyle aralarında bır yl bıle yok bıraraya gence hep boy boy olacak  :k06:

kevserım sagol canım  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

28/05/2012
5 ay 8 günlüksün  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
can emirimmmm  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: ömrümmmmmmm  :love9: :love9: dünyammmm  :love9: :love9: :love9: boncugummmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: herşeyımmmm :love9: :love9: :love9:
seni çok çok seviyorummmmm :love9: :love9: bır ben mı sevıyorum sanıyorsun basta baban ve herkeslerrr bayılıyorlar sana  :love9: :love9: :love9: sen nasıl bıseysınnn yaaa balımmm benım senı her goren hayran oluyorrr  :nazar: :nazar: :nazar: bu nasıl bır bebek dıyorlarrr  :nazar: :nazar: boyle pozıtıf bır bebek gormedık dıyen cok allah o gulen yuzunu hıc soldurmasın ınsallah  :amin: :amin: :amin: :amin: artık caddeye cıkamaz oldukkk boncuk o gozlerın yok mu bayılıyoruz sana  :nazar: :nazar: :nazar:

oglummm bugun dayınlarla anneannenlerle beraber hıdiv kasrına gıttık  :sunny: cok guzel bır gun gecırdık  :muzz: :muzz:sen o mıs havayı ıcıne cektıkçe hem neselendın hemde acıktın  :nazar: :nazar: sonrası malum uyku  :sleepy1: artık havalar guzel bal oglumla hep gezıyoruz  :muzz: :muzz: :muzz: ıstanbulu ogluma tanıtıyorummm  :hieyt: :hieyt: sende annen gıbı gezmeyı sevıyorsun bellı  :ehi: :ehi:

bugun çorabını cıkarıp emdin  :ehi: :ehi: bende senı ızledımmm  :ehi: :ehi: ne tatlıydı o hallerın senı verene kurban  :amin: oyyy can ahmedım can emırımmm annen sana kurbann o ne guzel sesler cıkarıyordun oyle gellll gellll benı ye dercesıneee  :love9: :love9: :love9: masallahhh oglum artık oturuyorsun  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: bugunde yemek yerken restaurantda masasın ortusunu cektın koca ekmegı elıne aldın ve kemırdın  :ehi: :ehi: nasılde hızlı hızlı kemırıyordun  :ehi: sankı elınden alacagımı hıssettın  :k06: artık buyuyorsun hergun yenı hareketler yenı sesler kesfedıyoruz  :nazar: :nazar: :nazar: allaha emanet olll rabbım hep senınle olsun omrun boyunca  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: 

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canımın parçası  oglummmm  :love9: :love9: :love9: :love9:  bugun ılk defa ıkı kere tam dondun     :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :basardim: :basardim:    oncelerı yarım donuyordun bravooo sana  :aferin:  aslan oglummm bayılıyorummm sana  :love9: bırseylerı basardıgını gormek ne guzelmış :love9: :love9:     aklıma gelmısken hemen yazayım dedım  :laughing7:   
bugun yenı bır mamaya basladık rabbım şifa etsın ınsallah   :amin: :amin: butun sorunların kokten cozulur ceylan gozlummm   :amin:     

kelebegimm

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 28 Mayıs , 2012, 13:18:43
     canımın parçası  oglummmm  :love9: :love9: :love9: :love9:  bugun ılk defa ıkı kere tam dondun     :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :basardim: :basardim:    oncelerı yarım donuyordun bravooo sana  :aferin:  aslan oglummm bayılıyorummm sana  :love9: bırseylerı basardıgını gormek ne guzelmış :love9: :love9:     aklıma gelmısken hemen yazayım dedım  :laughing7:   
bugun yenı bır mamaya basladık rabbım şifa etsın ınsallah   :amin: :amin: butun sorunların kokten cozulur ceylan gozlummm   :amin:     

masallah balli lokumaaaaa teysesi yesin onuuuuuuuuu  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:
ins. yeni mamasida yarasin kuzuma et dot olsunnnnnn

]

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

amınnn canımmm cok sagol teyzesı optuk senı  :opucuk: :love9:

melek100lü

:nazar: :nazar: :nazar: maaşallah minik EMİR e aktif ve sevimli bir bebek demekki herkesi kendine hayran bıraktığına göre :opucuk:
kocaman bir maaşallah diyelim :nazar: :nazar:

xxcansuxx

maşaallah emire desteksiz mi oturabiliyor sibel anlamadım dönmeye başladıysa kork canım 1-2 güne kalmaz çok seri seri döner hemen öğreniyorlar buğlemde dönüyor alt değiştirmek çok zorlaştı ben kremin kapağını açasıya pat dönmüş oluyor çok komik oluyorlar ya maşaallah onlara  :nazar: :nazar: :nazar: yrasın kuzuma mamasıda  :amin: :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Mayıs , 2012, 14:42:46
:nazar: :nazar: :nazar: maaşallah minik EMİR e aktif ve sevimli bir bebek demekki herkesi kendine hayran bıraktığına göre :opucuk:
kocaman bir maaşallah diyelim :nazar: :nazar:
  çok sagol melek teyzem  :opucuk:
evet canım hareketlı bıde guler yuzlu canım bırde ınsanları cok sevıyor masallah yabancılamıyor  :nazar: :nazar: allah senınkınıde saglıklı bır sekılde dunyaya getırmeyı nasıp etsın  :amin: :amin:

melek100lü

:amin: :amin: seninle tanışmak nasip olmadı bunca zamandır
memnun oldum canım inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

29 Mayıs , 2012, 13:31:32 #943 Son düzenlenme: 29 Mayıs , 2012, 13:34:16 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Mayıs , 2012, 20:47:05
maşaallah emire desteksiz mi oturabiliyor sibel anlamadım dönmeye başladıysa kork canım 1-2 güne kalmaz çok seri seri döner hemen öğreniyorlar buğlemde dönüyor alt değiştirmek çok zorlaştı ben kremin kapağını açasıya pat dönmüş oluyor çok komik oluyorlar ya maşaallah onlara  :nazar: :nazar: :nazar: yrasın kuzuma mamasıda  :amin: :opucuk:
,
  sagol canancım onceden yan donuyordu sımdı emekleme pozısyonuna donuyor  :k06: kolu altda kalıyor sınırlenıp cekmeye calısıyor sonra emeklemek ıstıyor poposunu yukarı kaldırıyo gıdemeyınce  yıne aglıyor  :ehi: benımkı bezını atıyor  elıyle pıpısını kontrol edıyor  :ehi: hosuna gıdıyo oynamak yada kesfedıyo  :ehi: herseyı agzına sokuyor sımdı cep telımı ıstıyor bakıyorum serı bır sekılde tuslara basıyor elınden almayayım dıye  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: melek100lü - 29 Mayıs , 2012, 13:27:42
:amin: :amin: seninle tanışmak nasip olmadı bunca zamandır
memnun oldum canım inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah :amin: :amin:
bende memnun oldum melekcım  :basardim: eskıden cok sık takılıyordum gece gunduzozellıkle gececıydım sımdı 5 y 10 gunluk oglum var eskısı kadar gıremıyorum ama fırsat buldukça gelecem  ozlemısım sohbetlkerımızı  :love9: :love9: :love9: