இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

24 mart 2012
artık ogluma burda yazmaya devam edecem  :hieyt:   :love9: :love9: :love9: :love9: baska bır sayfa acmak ıstemedım oglum ılklerını hamılelıgımden berı bu sayfada teyzelerınle paylaştım deVam edelım dedm  ;)  :muzz: :muzz: :muzz:
oglum tamtamına 3 ay 4 gunluk oldun  :nazar: :nazar: :nazar: bugun rota aşimızı olduk  :hieyt:  kılon 5750 boyun 64 cm uzun boylu olacagını soyledı drmuz  :nazar: :nazar: bas cevren 40 cm  :nazar: :nazar:  kılonuda bıraz eksık buldu onemlı degıl dedı ek gıdaya gecınce aLır dedı  ::) yıne hayran bıraktın kendını doktor teyzemısze hemsıre ablamız bayıldı sana :nazar: senı yaramaz hemen o guzel gulucugunle herkesı hayran bıraktırrıyorsun  :love9: :love9: nasıl gulucukjer attın masallah sana hele o mavış gozlerın yok mu herkes bayılıyor kocamn ve manıdar bakıyor :nazar: :ehi:  sankı buyumusde kuculmussun  :ehi: gozlerının buyuklugu ve cekık olusunu benden aldın dıger tarafları babiskodan  :ehi: birde  sırma gıbı sacların vardı hepsı dokuldu oglum ne guzeldı oysa olsun be boylede cok talısın   :ehi: sadece resımlerde oldugun gıbı cıkmıyorsun buna uzuluyorum  :sad1:  yakışıklı oglum babana cekmıssın oda resımlerde pek ıyı degıldır ama anneceıge cekseydın kımbılır ne pozlar verırdın amnn bosver sen cekme bana baban gıbı agır abı ol  :ehi:

basını cok egıp donuyorsun senı tek bırakmaya gelmıyorsun  :nono: hemen donuyorsun  :-ooo  kac kere kafanı cevırıp yastıktan dustugunu gordum   :sad1: sonrada cıglıgı basıyorsun akıllı oglum benım    :aferin: :aferin: sabahları bıde annecıgı uYandırman yokmu nıye bu kadar cıglık atıyorsun resmen anne uyan dıyorsun :tongue3:

BANA BISEYLER ANLATIR GIBI SESLER CIKARMANA BAYILIYORUMMM SENI VEREN RABBIME SUKURLER OLSUN  :amin: SUANDA SABAH EZANI OKUYOR RABBIM ISTEYEN HERKESE NASIP ETSIN  SENIN GIBI AKILLI BALLI LOKUMDAN  :nazar: :amin: ACINI BIZLERE GOSTERMESIN  :amin: ARTIK KOCAMAN ABI OLDUN CAN OGLUM YUZUN HIC SOLMASIN AEOL SENİ ÇOK SEVİYORUZ BABAN ANNEN HERKESLER  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

24 Mart , 2012, 05:19:02 #916 Son düzenlenme: 24 Mart , 2012, 05:21:13 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Mart , 2012, 21:36:15
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 21 Mart , 2012, 01:40:33
kızlar emıre gunluk yazmak ıstıyorum  burdan devam edebılıyormuyum  ::)
teyzelerı bu arada emır tam 3 aylık oldu  :nazar:
5.600 kg  :nazar: bana cok az gelıyor kılosu dogum kılosuda 3.160 sızce de az degıl mı  :'( ne yapmalıyım bıraz daha kılo alması için  :'( hem anne sutu alıyor hemde mama yıyor masallah ıstahlı bır bebekde yınede bıraz daha ıyı olabılırdı

yınede bıraz daha ıyı olabılırdı  bu kısmına çok güldüm yavrum sanki sınavdan kötü not almış çalışmamış gibi  :ehi: :ehi: :ehi:

sibelim sağlıklı olsun maşaallah emire az falanda değil kilosu daha 3 aylık  :nazar: :nazar: bak seninde uyku probl.vardı eşim hep der hepde buraya yazıyorum ya buğlemden için uykuya dalmıyor uyumuyor kilo almaz uyuyacak ki kilo alcak dye onunda payı vardır.. biraz düzene girmişsiniz bundan sonra daha iyi olur sen strese girme...

sibell sürekli emmek istiyor ağlıyor mama veriyrum iştahlı demişsin  :nazar: buğlemde doymasa ağlar dimi benim kız şimdi nerdeyse  3.5-4 dk indirdi emmeyi kronometre tutuyorum  :k06: :k06: sonra kendi bırakıyor memeyi tekrar veriyorum ağlıyor almamak için gece uzun emiyor sadece...

:ehi: :toothy10: :toothy10:   AYYY NE BILEYIM BAYAGI UZULMUSUM DEMEK BIRKAC ELEŞTIRI ALINCA  :-\  KESINLIKLE ESIN COK DOGRU DIYOR    :icon_thumright: CANIM BEBEKLERIN BUYUMUSI ICIN UYUMALARIDA GEREKIYOR BIZDE GUNDUZ UYKUSU HIC YOK   :cildir: GECELERI BIRAZ RAHATLADIK SUKURLER OLSUN  :amin: INSALLAH BUGLEMINDE UYKUSU DUZENE GIRER  :amin:
CANIM BUGUNDE DR SORDUM EGER AGLIYORSA BEBEK DOYMUYORDUR DEDI DEMEK KI SENIN SUTUN YETERLI GELIYOR  :nazar:  BELKIDE COK KALITELIDIR SUTUN   ::)  KIMISİ SAATTLERCE EMZIRIR ISE YARAMAZ   :k06: HEM DOYMASA KIYAMETI KOPARIR KILO ALIMIDA YAVASLAR ...MASALLAH BUNA RAGMEN GAYET IYI KILOSU  BUGLEMIN :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

anammmm masallah emir pasama ya  :hello2: :hello2:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burdan gunlugune devam et sen  :opucuk: yeni halleri cok merak ediyorum  :k06:

kilosunu napacan, saglikli sihhatli olsun gerisi zaten onemli degil.  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

maşallah canım paşamıza....

kilo hiç dert değil canım ya alıyolar sonra zaten veriyolar.

önemli olan boy pos endam  :k06:

mutluluk

NEDE GÜZEL UYUMUŞ ALLAHIM SİZE BAĞIŞLASIN SİBELİM :opucuk:

xxcansuxx

maşaallah emire  :nazar: :nazar: :nazar: uzun boylu olcak gerçekten bizim kış bebeleri renkli gözlü ve boyları uzun olcak  :nazar: :nazar: tabi buğlem ana babası gibi kısa olcak sanki  :k06: :k06:

sağol sibelim inş. düzene gircek buğlemde çok şükür öncekine göre uykumuz daha iyi  inş. daha da iyi olcak bebişlerimizin uykusu...  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 24 Mart , 2012, 14:07:17
maşallah canım paşamıza....

kilo hiç dert değil canım ya alıyolar sonra zaten veriyolar.

önemli olan boy pos endam  :k06:

sagol canım  :opucuk: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: mutluluk - 24 Mart , 2012, 14:32:07
NEDE GÜZEL UYUMUŞ ALLAHIM SİZE BAĞIŞLASIN SİBELİM :opucuk:
amınnn sagol teyzesı   :opucuk: allah sanada bu mavışten nasıp etsın  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 26 Mart , 2012, 16:46:50
maşaallah emire  :nazar: :nazar: :nazar: uzun boylu olcak gerçekten bizim kış bebeleri renkli gözlü ve boyları uzun olcak  :nazar: :nazar: tabi buğlem ana babası gibi kısa olcak sanki  :k06: :k06:

sağol sibelim inş. düzene gircek buğlemde çok şükür öncekine göre uykumuz daha iyi  inş. daha da iyi olcak bebişlerimizin uykusu...  :amin: :amin:
canım hala ve teyzeye cekme ıhtımalı de var  hem kız cocugu fazla uzun hıc hos degıl orta olmalı bence zarıf olmalı buglemımde emınım oyle olacak :nazar: :opucuk:
cok sukur bızde eskısı gıbı degılız :nazar:  en azından gunduzlerıde bıraz uyusa yarım saate bıle razıyım  :sad1:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

21/05/2012
merbalar can oglum  bal oglum  :love9: :love9: :love9: :love9:
annesinin kuzusu tam 5 aylık oldun :nazar: :nazar: :muzz: zaman hızla gecıyor benım paşam buyuyor  :nazar: :love9: uzun zaman oldu sana gunluk yazamadım  :'( hıc vaktım olmuyor hele senın o yaramazlıklaarın yokmu  :-ooo her gecen gun benı şaşırtıyorsun  :k06: masallah cok hareketlısın  :nazar: dıslerın çok kasınıyor ustunu basını ıslatıyorsun ellerını kemırıyorsun o yetmıyor annenın elını cekıp agzına goturuyorsun  :k06: dıs kasıyıcı aldım uc tane sen yınede elını kemırmeyı tercıh edıyorsun  :k06: oyyy ellereıne kurban cok guzel ellerın var benyesem olmaz mı o narın parmakları  :hungry: oglum ek gıdaya gectın sebze muhallebı meyve suyu ıcıyrsun artık  :hieyt: bazen yıyosun bazen yemıyorsun  :'( zaten kılo alımın az bıde hareketlendın ıyıcene rabbım canına saglık versın  :amin: sabahları cıglıklar atıyorsun babanı uyadırıyorsun  :-ooo sus oglum dedıkçe daha cok bagırıyorsun  :ehi: hergun ogluma sarkılar dınletıyorum ondan sonra da oyunlar oynuyoruz bayılıorsun annenın ılgısıne  :k06: :love9: anneyı  gorunce cok heyecanlanıyorsun dunyadakı en guzel duyguymus  :love9: :love9: senı her sevdıgımde burdakı teyzelerınede dua edıyorummm ıns onlarında senın gıbı evlatları olur  :amin: emırşahım gulen yuzun solmasın hıc herkes bayılıyor guluşune bal oglum bundan sonra daha sık yazarım ıns..heep uykusuzum ..ıkı hafta once bronsıt oldun cok kotu gunler gecırdık 5 ıgne oldun burnuna sık sık buhar yaptık sımdı ıyısın ama bogazındakı hırıltı gecmedı hıc sen ıyı ol ben uykusuzluga razıyım kucagımdan ınmeyı hıc sevmıyorsun oglum kemıklerın acıyacak hep kucak olmaz kı  :sad1:
senı cok sevıyorummm :love9: :love9: :love9: bu gecelık bu kadar vakıt yolk cok sey var yazacakkk toparlayamıyorum gozlerım kapanıyor  :sleepy1: :sleepy1:

Balböceği

ay ben kıyamam kuzuma :(
Allahım acil şifalar versin br daha yaşatmasın.  :amin:
Maşallah kocaman oldu  :nazar: yeni halini merak ediyorum nasıl oldu kime benzedi.  :k06:
Canım benim yerime op  :love7: biliyorum vaktin yok ama merak ediyoruz :(
Bu arada kardesin nasıl oldu? Bebiş nasıl tek mi? Çift mi?  :k06:
Kendine iyi bak kuzumla beraber Allah'a emanet ol.  :love9:   

xxcansuxx

geçmiş olsun sibel kıyamam ya nerde hasta oluyor bu kuzular  :'( :'(
o ellerini yerim ben  :hungry: :hungry: maşaallah çok sevimli kanı tatlı bir bebek emir  :love9: :love9:
AE.OL ARTIK DAHA SIK GELL

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Edacim cok tesekkur ederim canim..amiiinnnn balim ..emir benden de babadan almis ikimizin karisimi bisey resmini koyamiyorum cepten yaziyorum facede vardi sen kapattin mi faceniedam vakit nasil geciyor anlayamiyorum hakanimm nasil zeytin gozlummmm teyzesi icin op oglusumu aeol grsz ins

mutluluk

sibelim canım günlüğünüz hayırlı olsun. :opucuk:

Balböceği

bende cepten giriyordum baktım zor oluyor kapattım  :k06:
Pc açınca ekle ama eskisi gibi kimse göremiyor resimleri sadece üyeler  :k06:
Biz iyiz dişimiz geliyor hastayiz biraz :( kardeşini sordum Cvp vermedin :)
Hamileligi nasıl gidiyor?