இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 27 Haziran , 2011, 18:50:36
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 27 Haziran , 2011, 18:47:52
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 27 Haziran , 2011, 18:45:04
demek kesinlesti ha sibosum ogluma kanka geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :hieyt: :hieyt: :hieyt: hay ya dunur olacaktik ya tuh  :ehi: :ehi: neyse ikincisini bekletmezsen belki kiz olur  :ehi: :ehi:
     evet aynurum yıgenın pıpısını gosterdı afedersın ekını bıle gosterdı edepsız  :toothy10: onun yerıne ben utandım  :ehi: yusufuma rakadas gelıyor yuppıııı bır suru arkadsı olacakkk oley hemıde sevdıklerımlerımın  :muzz: :muzz: :muzz: ıkıncısı içişn daha beklerım balım hamılelıgım çok sorunlu gectı ınsallah saglıkla alalım kucagıma sonra bakarız benı gaza getırrsın sen yıne  :toothy10:         

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:ayni kankasi gibi dannnnn diye gostermis ha  :toothy10: :toothy10: :toothy10: ok merak etme ben seni bi gaza getiririm bi bakmisin biri kucaginda biri karninda  :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi:
         tamam kız bakarız  :suclu: kızlar ben çıkıyorum acayıp acıktım sonra tekrar gorusuruz 
eda hakanı op
aynur azrayı op yusufu oksa
goruusmek uzere  :opucuk: :wave:     

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

oldu optuk canim bizde sizi  :opucuk: bende yemek yapcam  :hungry: hadi edos damadimi op sende grsrz kizlar  :wave: :wave: :wave:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

optum sibosum senide yegenimide   :opucuk:

hakan kalksin bende onun dudaklarina yapisir operim senin icin  :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 27 Haziran , 2011, 18:55:49
oldu optuk canim bizde sizi  :opucuk: bende yemek yapcam  :hungry: hadi edos damadimi op sende grsrz kizlar  :wave: :wave: :wave:
e sende cikiyon bende cikiyim  :k06:

gelinimi op yerime kayincoma iyi bakkk :opucuk: operim hakan'ida uyaninca  :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Haziran , 2011, 18:58:53
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 27 Haziran , 2011, 18:55:49
e sende cikiyon bende cikiyim  :k06:

gelinimi op yerime kayincoma iyi bakkk :opucuk: operim hakan'ida uyaninca  :opucuk:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

__nil__

sibelim günlüğün hayırlı olsun.inşallah hep güzel şeyler yazarsın..oğlun olacakmış  çok sevindim.allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşş...
öpüyorum görüşmek üzere :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: __nil__ - 29 Haziran , 2011, 11:47:24
sibelim günlüğün hayırlı olsun.inşallah hep güzel şeyler yazarsın..oğlun olacakmış  çok sevindim.allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşş...
öpüyorum görüşmek üzere :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
  aminnn canım  :opucuk: :flowers: rabbım sanada nasıp etsın  :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

merhaba küçük prensim  :opucuk: :love9:
annen yıne  çok yogun balım  :opucuk: teyzen evlenıyor bılıyorsun hıssedıyorsundıur senınle konuşurken  :k06: bıtanem teyzene gelınlık bakıyoruz çok ama çok guzel oldu hangı gelınlıgı denesede  hepsınde baska bır guzel oldu  :nazar: gorenler hayran oldu eee kımın kardeşi kımın teyzesı demı  :ehi: pamuk prenses teyzene daha karar veremedık gelınlık için çunku annen çok ayrıntıya onem verıyor her zamnkı gıbı  :k06: bır kaç gune kadar bellı olacak bu arada annenın gobışı hafıf bellı olmaya basladı  :nazar: sabırsızlıkla beklıyorum buyumenı  :opucuk: arada karnımda kıprışmalar oluyor anlayamıyorum acaba hareketlerın mı yoksa baska bırsey  mı  ::)yakında bellı olur kuzum  :love9: yarına yemege davetlerımız var yavrum geceden içlı kofte yaptık anneanneyle beraber az once bıraz yedık çok guzel olmuştu  :hungry: yarına zıyafet var aşkım  :hungry: şimdılık bu kadar canım içi goruşmek uzere :opucuk: :love9:  allaha emanet ol  :amin: sana dınlettıgım herseyı ılerde senden ısyteyecem haberın olsun ınsallah sesınde çok guzel olur hem annen hem baban gıbı  :amin:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

tatlım yaa mademki paşamız gelecek hiç oluyomu çalıkuşu  :k06:
hiç erkege kuş denirmi annesi ama :laughing7:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 01 Temmuz , 2011, 06:56:56
tatlım yaa mademki paşamız gelecek hiç oluyomu çalıkuşu  :k06:
hiç erkege kuş denirmi annesi ama :laughing7:
tamam tamam  :opucuk: fırsat olmadı değiştirmeye canım   :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

xxcansuxx

:nazar: :nazar: MAŞAALLAH OĞLUŞUNA SİBEL  :nazar: YORMA MELEĞİMİZİ... BU ARADA KARDEŞİNE DE MUTLULUKLAR DİLERİM BİR ÖMÜR BOYU :opucuk: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Temmuz , 2011, 11:20:13
:nazar: :nazar: MAŞAALLAH OĞLUŞUNA SİBEL  :nazar: YORMA MELEĞİMİZİ... BU ARADA KARDEŞİNE DE MUTLULUKLAR DİLERİM BİR ÖMÜR BOYU :opucuk: :flowers:
ÇOK SAGOL CANANCIM  :opucuk: :flowers: 4 AY BOYUNCA HEP YAATINCA INSAN DAYANAMIYOR BAKAKLIM DUGUN ZAMNANI YERIMDE DURABILECEK MIYIM  :occasion5:  ::)

**Gül**

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Oyyy oyy erkekim buyumus cinsiyeti belli olmus gunluklerde yazilirmis kuzumaa  :aferin: :aferin: :aferin:
Sibelim oncelikle gunlugunuz hayirli olsun canim. Alican gosterdi demek bamyeyi  :k06: :k06: Yerim onun her yerini.
Tum hayatiniz boyunca hep guzellikleri yasayip hem buraya hemde hayat defterinize hep mutluluklari yazarsiniz insallah. Tum hayatiniz saglik huzur ve mutluluk icinde gecsin. opuyorum sizi
  :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011