இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Ocak , 2012, 18:54:13
SİBEL NASILSIN CANIM OĞLUŞUN NASIL  :flowers: :opucuk:
s.a cananım  :opucuk:  kusura bakma tekrardan bugun eşime emanet ettım oglumu bıraz sızlerle vakıt gecıreyım  :love9: :love9: ozledım sızlerı  :love9: :love9:

ogluşum ıyı cok sukur teyzesı sadece cok nazlı kucaga alıştı sureklı kucak ıstıyor bırde gaz problemı olmasa  :cildir: çocuk kendını kaasdıkça içim parcalanıyor arada mamada verıyorum cananım ondan mı oluyor bılmıyorum  :'(
bana gelınce agrılarım tam gecmedı bacaklarımda uyuşma olustu epıduraldan mı kalsıyum eksıklıgınden mı bılemıyorum oyle gucsuz kalıyorum bazen annemle esım koluma gırıp ole kalkıyorum yerımden doktorm kırkın cıksın oyle gel kontrole dedı bakalım ne dıyecek
sen nasılsın prensesıme alılştın mı meme emıyor mu

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 10 Ocak , 2012, 16:34:57
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: ayyyyyyyyy bu ne şker şey benim yerime gıdısından öp kokla annesi ayyy cok tatlı minnacık  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
cok tesekkur ederız teyzesı optummm ohhh mıs gıbı   :love9: optuk bızde senı  :opucuk: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 17 Ocak , 2012, 19:06:51
s.a cananım  :opucuk:  kusura bakma tekrardan bugun eşime emanet ettım oglumu bıraz sızlerle vakıt gecıreyım  :love9: :love9: ozledım sızlerı  :love9: :love9:

ogluşum ıyı cok sukur teyzesı sadece cok nazlı kucaga alıştı sureklı kucak ıstıyor bırde gaz problemı olmasa  :cildir: çocuk kendını kaasdıkça içim parcalanıyor arada mamada verıyorum cananım ondan mı oluyor bılmıyorum  :'(
bana gelınce agrılarım tam gecmedı bacaklarımda uyuşma olustu epıduraldan mı kalsıyum eksıklıgınden mı bılemıyorum oyle gucsuz kalıyorum bazen annemle esım koluma gırıp ole kalkıyorum yerımden doktorm kırkın cıksın oyle gel kontrole dedı bakalım ne dıyecek

canım ya neden öyle güçsüzlük oldu ki ark.hep epidural oldu onlardan hiç duymadım böyle bir şey  :dontknow: :dontknow: inş. hemen geçer geçmiş olsun

ayyy kıyamam ya gaz sancısı girince gerçekten dayanılmıyor ki  :sad1: :sad1: ben mama vermiyorum canım sanırım doyuyor annem doymasa ağlar diyor...  :dontknow: öp yerime oğluşunu  :opucuk:

Balböceği

ayyyy kurbanım verene sibos sen anlatırım benim canım gidiyr  :hieyt:
Basbas bağrasim geliyor  :k06: kendi gunlugumede yazdım gecen bebek görmeye gittim
Kucağıma aldım emiri buglemi sevdim aklımda onlar vardı  :love3:

Balböceği

avatarida sakın değiştirme telden fazla anlaşılmıyor
Pc açıp bakacam sonra  :love7: 

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Ocak , 2012, 19:39:14
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 17 Ocak , 2012, 19:06:51

canım ya neden öyle güçsüzlük oldu ki ark.hep epidural oldu onlardan hiç duymadım böyle bir şey  :dontknow: :dontknow: inş. hemen geçer geçmiş olsun

ayyy kıyamam ya gaz sancısı girince gerçekten dayanılmıyor ki  :sad1: :sad1: ben mama vermiyorum canım sanırım doyuyor annem doymasa ağlar diyor...  :dontknow: öp yerime oğluşunu  :opucuk:
bende bılmıyorum canım kan ılaxkı alıyorum artık bıseyın eksıklıgınden olabılır  :dontknow:   optum emırı canan teyzesı ıcın  cın gıbı bakıyor babasnın kucagında  :opucuk: :nazar: emır doymuyor canm sutum yetersız mecbur arada verıyorum

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 17 Ocak , 2012, 19:47:15
ayyyy kurbanım verene sibos sen anlatırım benim canım gidiyr  :hieyt:
Basbas bağrasim geliyor  :k06: kendi gunlugumede yazdım gecen bebek görmeye gittim
Kucağıma aldım emiri buglemi sevdim aklımda onlar vardı  :love3:

eda yanıbaşımda buğlemim ama ben yine de çektiğim her fotoyu bakıp bakıp seviyorum her hali başka sevimli rabbim nasıl bir duygu diyorum ben eşime aşıım diyordum o aşksa buğleme duyduğum ne anlamadım  :k06: :k06: :k06: :love9: annelik böyle bir şeymiş  :love9: :love9:

xxcansuxx

hımmm daha gelir inş. sütün sen stres yapma benimkisi doyuyormuş şimdilik annem öyle diyor benimde gazı oluyor çıkınca rahat uyuyor ama elim kolum kopuyor çıkana kadar bende de sağ kolda uyuşma oldu doğumdan sonra ara ara geliyor bacaklarım ttriyordu halsizdi dünden beri iyiyim ama kolda uyşma var yoruluyor çabucak  kolum :dontknow: :dontknow:

kızlar ben çıkayım gör.üzere Aeolun paşalarınızı öptüm eda sibel  :opucuk: :wave: :wave:

Balböceği

abowww yesin deyzesi  :hungry: Canan şimdi bı anda bağlandın ya bı kaç ay daha geçsin duyguların dahada güçlenecek  :love9:
EsınE duyduğun askın daha yoğunu. Anlatılmıyor Rabbim nasıl bir sevgi vermiş bizlere.  :y25:
Kendi annem derdiki olmasa hangi cami kapısında el acarsın diyor  :ehi:
Sende kendine iyi bak canım buglemin ellerinden op  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sibosum naber  :opucuk: :opucuk: :opucuk: emir pasa nasil valla giremiyorum senin icin geldim  :( :( :(

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 17 Ocak , 2012, 22:03:21
sibosum naber  :opucuk: :opucuk: :opucuk: emir pasa nasil valla giremiyorum senin icin geldim  :( :( :(
CANIM SAGOL VALLA OZLEDIM HEPINIZI HIC FIRSAT BULAMIYORUM GELEN GIDEN OYLE COK OLDUKI KLAN VAKITLERDE DE DINLENMEK ISTEDIM EMIRIN IZIN VERDIGI OLCUDE  :love9:
DOGUMDAN SONRA KOTU OLDUM CANIM AYAKLARIMDA UYUSMA VAR GUCSUZ HALSIZIM YERIMDEN KALAKAMIYORDUM KAN ILACI ALIYORUM 40  CIKSIN KONTROLE GIDECEM  BENIM ŞANSIMA ISTE TEK KORKUM EPIDURALIN IZ BIRAKMASI INSALALLH ONDAN DOLAYI DEGILDIR BU UYUSMA  :amin: :amin:
SEN NASILSIN KUZULAR NE YAPIYOR

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 17 Ocak , 2012, 22:07:18
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 17 Ocak , 2012, 22:03:21
CANIM SAGOL VALLA OZLEDIM HEPINIZI HIC FIRSAT BULAMIYORUM GELEN GIDEN OYLE COK OLDUKI KLAN VAKITLERDE DE DINLENMEK ISTEDIM EMIRIN IZIN VERDIGI OLCUDE  :love9:
DOGUMDAN SONRA KOTU OLDUM CANIM AYAKLARIMDA UYUSMA VAR GUCSUZ HALSIZIM YERIMDEN KALAKAMIYORDUM KAN ILACI ALIYORUM 40  CIKSIN KONTROLE GIDECEM  BENIM ŞANSIMA ISTE TEK KORKUM EPIDURALIN IZ BIRAKMASI INSALALLH ONDAN DOLAYI DEGILDIR BU UYUSMA  :amin: :amin:
SEN NASILSIN KUZULAR NE YAPIYOR

canim yaaa okadar guzelsinizki masallahhhhhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sibosum epidural olabilir cnm bende ilk dogumumla bunun arasinda cok fark vardi daha cabuk toplandim ozellikle belim agrirdi benim ayaklarimi hatirlamiyorum  :icon_scratch: ama gecicidir cnm daha tazesin gecer insallah  :k06: :k06: :k06: :amin:
canim izde azrayi uyuttum yusufcugu emziriyodum  :k06: :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BENIMDE BELIM AGRIYOR AZCIK EGILINCE DOGRULAMIYORUM
İŞTE HER DOGUM FARKLI OLUYOR DEMEK
INS CANIM GECSIN YOKSA BU HALIMLE NASIL IDARE EDERIM ANNEMLE EŞİM BIRDE ARADA YARDIMCI GELIYOR OYLE ISLERIMI HALLEDIYORUM
MASALALH YUSUF COK TATLI OLMUS :nazar: :nazar:  TOSUNCUK OLMUS ANNESI GECEN GUN GORDUM RESMINI  :nazar: :nazar:  :opucuk: :love9: :love9:

KONYALI

sibelcim ya bende cok merak ediyorum sizi...resim koyarsan cok sevinirim

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 17 Ocak , 2012, 22:16:31
  BENIMDE BELIM AGRIYOR AZCIK EGILINCE DOGRULAMIYORUM
İŞTE HER DOGUM FARKLI OLUYOR DEMEK
INS CANIM GECSIN YOKSA BU HALIMLE NASIL IDARE EDERIM ANNEMLE EŞİM BIRDE ARADA YARDIMCI GELIYOR OYLE ISLERIMI HALLEDIYORUM
MASALALH YUSUF COK TATLI OLMUS :nazar: :nazar:  TOSUNCUK OLMUS ANNESI GECEN GUN GORDUM RESMINI  :nazar: :nazar:  :opucuk: :love9: :love9:

ins duzelir cnm merak etme ama biraz uzun suruyo ya  :sad1: herkese olmuyo ama demek seni beni bulmus  :cildir: :cildir:

hehe tosun oldu ya benden tosun cikmaz diyodum  :ehi: demekki neymis hamilelikte az kilo alcan bebis kilolu olcak  :ehi: :ehi: masallah doktorumuzda diyo bu bebek hem uzun hem kilolu olcak dedi babasina cekmis  :ehi: :ehi: