இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

Nezo

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 06 Ocak , 2012, 16:11:54
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Ocak , 2012, 16:07:35
Canımm Bol Sütlü Gazsız Günler Diliyorum Emirimle Sana. Benim Yerimede Kokla Paşayı. Maşallah Size  :nazar: :nazar:

Bu Arada İstersen Kişisel İletini Değiştir  :k06:

cok sagol canım darısı basına ınsallah sende bebışını sorunsuz bır sekılde kucagına alırsın  :amin: tamam degıstıreyım canım aklıma bıle gelmedı  :k06:
Aminnn Canım İnşallah Da Geçermi Bu Günler Yaaa Taaa Ağustosss  :honk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Ocak , 2012, 16:16:24
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 06 Ocak , 2012, 16:11:54
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Ocak , 2012, 16:07:35
Canımm Bol Sütlü Gazsız Günler Diliyorum Emirimle Sana. Benim Yerimede Kokla Paşayı. Maşallah Size  :nazar: :nazar:

Bu Arada İstersen Kişisel İletini Değiştir  :k06:

cok sagol canım darısı basına ınsallah sende bebışını sorunsuz bır sekılde kucagına alırsın  :amin: tamam degıstıreyım canım aklıma bıle gelmedı  :k06:
Aminnn Canım İnşallah Da Geçermi Bu Günler Yaaa Taaa Ağustosss  :honk:
aynı seylerı bende yasadım hıc gecmeyecek sanıyordum bırde 40 haftaya kadar bekleyınce bayagı bır uzun gelmıstı ıns senınde gececek hep beraber şafak sayacaz  :muzz: :muzz: :muzz:

KONYALI

sibelcim cok sevındım ıkınızınde ıyı olmasına, sutun artması ıcın tahin-pekmez ye çok ıyı gelıyor cnm...bırde bol su iç...
emir paşayıda kokla benım yerıme

belkis_nur

canim bin kere maasaallah   :nazar: :nazar: :nazar:   emirimizde cok YAKISIKLI ....    :opucuk:   artik gunler nasil geciyor anlayamazsin bile buydukcede daha cok cabuk geciyor zaman onlar hayatin tadi tuzu yuce rabbim her isteyene nasip etsin ve acilarini gostermesin   :amin:    bu gunleri cok iyi degerlendir canim cunki cok cabuk geciyor   :opucuk:   optum emiri ve seni allaha emanet olunn   :wave:   :opucuk:   

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Sır_Çiçegi

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: ayyyyyyyyy bu ne şker şey benim yerime gıdısından öp kokla annesi ayyy cok tatlı minnacık  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 10 Ocak , 2012, 16:34:57
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: ayyyyyyyyy bu ne şker şey benim yerime gıdısından öp kokla annesi ayyy cok tatlı minnacık  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
CANIM NERDE GÖRDÜN RESMİNİ  :dontknow:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: KONYALI - 07 Ocak , 2012, 03:51:23
sibelcim cok sevındım ıkınızınde ıyı olmasına, sutun artması ıcın tahin-pekmez ye çok ıyı gelıyor cnm...bırde bol su iç...
emir paşayıda kokla benım yerıme
sagol canım  :opucuk: bugunlerde daha ıyı uykumu aldıgımda sutum fazla oluyor  :nazar: arada mamada verıyorum canım 

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: belkis_nur - 08 Ocak , 2012, 21:51:05
canim bin kere maasaallah   :nazar: :nazar: :nazar:   emirimizde cok YAKISIKLI ....    :opucuk:   artik gunler nasil geciyor anlayamazsin bile buydukcede daha cok cabuk geciyor zaman onlar hayatin tadi tuzu yuce rabbim her isteyene nasip etsin ve acilarini gostermesin   :amin:    bu gunleri cok iyi degerlendir canim cunki cok cabuk geciyor   :opucuk:   optum emiri ve seni allaha emanet olunn   :wave:   :opucuk:
tesekkur ederız teyzecım  :opucuk: :love9: :flowers: bugunlerde bıraz daha ıyıyım ama kemıklerımde agrı gecmıyor uyusuk oldum bıraz  :'( acaba epıduraldan mı boyle oldum guc yok bacaklarımda yada kalsıyum eksıklıgı :dontknow: sen nasılsın bebış nasıl ne kadar kaldı doguma 

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

cok sagol mırayım  :opucuk:
emır kucagımda sepetıne koyar koymaz aglıyor kucaga cok alıştı nazlı oglum benım  :love9:
çok alıstık bırbırımıze mırayım benım kokumu alınca anca uyuyor sarılıyorum mınıkoya uyusun dıye bende bu arada onu opuyorum kokluyorum cok tatlı masallah cok akıllı bır bebek  :nazar: emzıgını elıyle agzına koyuyor gulucukler atıyor laf dınlıyor teyzesı  :nazar: :nazar: sımdı yemege gıdıyorum daha sonra gelırım yıne cok opuyorum

xxcansuxx

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Ocak , 2012, 18:54:13
SİBEL NASILSIN CANIM OĞLUŞUN NASIL  :flowers: :opucuk:
canım kusura bakma sayfana yazı yazayım sonra konusuruz  yıgenının yuuznden bıraz gec oldu kutlamam  :'(