இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: masallahhh pasamıza sibelimmmmm  :nazar: :hello2: :hello2: benim yerimede elinden öpppp  :hungry: :opucuk: bu arada foto istiyoruzzzzzzz

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 02 Ocak , 2012, 18:16:09
:nazar: :nazar: masallahhh pasamıza sibelimmmmm  :nazar: :hello2: :hello2: benim yerimede elinden öpppp  :hungry: :opucuk: bu arada foto istiyoruzzzzzzz
sagol kevserım  :opucuk: senın yerınede optummm mınık suratı ohhhhh mısssss teyzesııı  :opucuk: :opucuk: :opucuk:  resım ekleyecem yakında sımdı halım yok çok yorgunum 

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 02 Ocak , 2012, 18:20:24
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 02 Ocak , 2012, 18:16:09
sagol kevserım  :opucuk: senın yerınede optummm mınık suratı ohhhhh mısssss teyzesııı  :opucuk: :opucuk: :opucuk:  resım ekleyecem yakında sımdı halım yok çok yorgunum 
:opucuk: tesekkür ederimmmmmm  :opucuk: :opucuk:
canım bekliyoruz resmini dört gözleeee

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

:nazar: :nazar: sibelll maşaallah canım evinizin neşesi mis kokulusu artık aranızda rabbim ayırmasın  :amin: :amin:
benim içinde öp kokla... bol sütlü günleriniz olsun  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım arkadaşım oh güzel haberleri aldım rahatladım  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
aman siz iyi olunda foto koyarsın canım  :love9: :love9: :love9: :love9:
maşallah 13 günlük oldu bile dünyaya gelen büyüyor rabbime şükür  :nazar: :nazar: :nazar: 

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sibosum iyi olmaniza cok sevindim masallah ikinizede bol sutlu gazsiz gunler diliyorum tatlim  :amin: :opucuk: :opucuk:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Sibosummm herseyin iyi gitmesine o kadar cok sevindimki canim anlatamam  :love9:
iyi haberlerini aldim dahada mutlu oldum, emir'in ellerinden benim icin op annesi benim yerimede o cennet kokusunu kokla  :love9: bugun tam 14 gunluk oldugunuz yarin 15  :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Ocak , 2012, 18:14:06
iyi olmaniza sevindim cnm  :opucuk: :nazar: :nazar: ne güzel yazmisin insallah bizim evimizde yakinda bebek kokar  :amin: :amin: :love8:
sagol gulum  :opucuk: az  kaldı sızın evde bebek  kokacak az daha sabır  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ocak , 2012, 18:37:44
:nazar: :nazar: sibelll maşaallah canım evinizin neşesi mis kokulusu artık aranızda rabbim ayırmasın  :amin: :amin:
benim içinde öp kokla... bol sütlü günleriniz olsun  :amin:
:amin: :amin: cumlemızın yavrusunu rabbım bagışlasın  :amin:
optum teyzesı senın ıçınde çok nazlı opturmeyı pek sevmıyor ama ben yınede ısrarla opuyorummm onun sırf o nazını gormek ıcın  :ehi: :opucuk:

suzannn

maşallah sibelim emir paşamızda büyüyor o mis gibi kokusunu bide benim yerime çek içine annesi

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 02 Ocak , 2012, 21:08:45
sibosum iyi olmaniza cok sevindim masallah ikinizede bol sutlu gazsiz gunler diliyorum tatlim  :amin: :opucuk: :opucuk:
:amin: :amin: cok sagol aynurum  :opucuk: :love9: sutum bıraz yetersız kalıyor aynurum ıdare edıyoruz artık sut artırıcı ne varsa yemege calışıyorum 

Nezo

Canımm Bol Sütlü Gazsız Günler Diliyorum Emirimle Sana. Benim Yerimede Kokla Paşayı. Maşallah Size  :nazar: :nazar:

Bu Arada İstersen Kişisel İletini Değiştir  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Ocak , 2012, 23:58:49
Sibosummm herseyin iyi gitmesine o kadar cok sevindimki canim anlatamam  :love9:
iyi haberlerini aldim dahada mutlu oldum, emir'in ellerinden benim icin op annesi benim yerimede o cennet kokusunu kokla  :love9: bugun tam 14 gunluk oldugunuz yarin 15  :nazar:

cok sagol edacım  :opucuk: :love9: emır elelrınnı kollarını çok hareket ettırıyor masallah teyzesı eldıvenlerını cıkarıyor elını agzına goturup nerdeyse parmaklarını yıyecek ıyı uyusun dıye bazen ellerınıbattanıyesıne koyuyorum yoksa 5 dakda uyanıyor cok tatlı parmakları var senın için opttummmm ohhh ınce ve narın olacak oglumun parmakalrı babasından almıs  :ehi: eşime dıyorum bak parmagı sana benzıyor hanı kımseye benzetemıyoruz ya  :k06: oda dıyor benzete benzete parmagınımı benzettın  :toothy10: 

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 06 Ocak , 2012, 16:07:35
Canımm Bol Sütlü Gazsız Günler Diliyorum Emirimle Sana. Benim Yerimede Kokla Paşayı. Maşallah Size  :nazar: :nazar:

Bu Arada İstersen Kişisel İletini Değiştir  :k06:

cok sagol canım darısı basına ınsallah sende bebışını sorunsuz bır sekılde kucagına alırsın  :amin: tamam degıstıreyım canım aklıma bıle gelmedı  :k06: