இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

aman iyi olunda canim nezaman istersen  gelirsin  :love7: :love7: :love7:
simdi doyamiyodur koklamaya  :love9: gelen gidenide coktur malum cok opuyoum  :k06: :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

merhaba can dostlarım  :opucuk: :love9:
hepınızı tek tek opuyor ve tessekkur edıyorum  :opucuk: :flowers:
salı sabahı erkenden dr aradı ac karnına hemen hastaneye gel bır kere daha bakacam suyuna içim hıc rahat degıl dedı bızde annemle esımle hemen hastaneye gıttık dr muayene ettı hemen almalıyız dedı suyun çok az senı bır gun daha rıske atamam dedı
hemen amelıyata karar verdık boylece dogum maceramız basladı   :love9: :love9:
bebegımle çok sukur kavustuk allah olmayanarada nasıp etsın herkese bol dua ettım  :amin: :amin: :amin: oglumu ılk ben gordum çok guzel bır duygu :love9: :love9:  bana cesaret ılacı verdıler onun için bıraz beynım gıdıp gelıyordu  :k06:
neyse detaylara sonra gırelım  ;)
gelelım ogluma dunyanın en muhtesem duygusu evlat sahıbı olmak  :love9: :love9: allah olmayanlara nasıp etsın  :amin: :amin: sureklı opuyor kokluyorumm ellerı elımde gozlerı gozumde rabbıme sonsuz sukurler  :amin: :amin:
tek problem meme emmıyor sebebıde gugus ucumun kucuk olması  :y25: kac tane uc denedık oglum sınırlenıyor cekıyor sut az gelınce red eddıyor bu sefer memeyı
goguslerım tas gıbı oldu sımdı sut sagma makınasından sagıyorum ne yapacagımı bılemıyorum  :y25: bırde sarılık oldu  bebegım  :y25:       dr bebegın gıdasını yetersız buldu mutlaka mama vereceksın dedı yoksa toparlamaz dedı

bu arada oglum saclı dogdu  :k06: o kadar mıde agrısı cektım
benımde dıkışlerım çok agrıyor akşam sabah ıgne yapılıyor agrı kesısı
herkese cok selamlar opuyrum hepınızı
demet sıra sende  hadı kolay gelsın  :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

:hieyt: ayy cnm cok sewindim cok gecmiş olsun bize de dua et inş. ogluşunu bizim yerimize öp olur mu  :hieyt: inş. en kısa zamanda memeni emer cnm sarılık olmuş onun içinde cok gecmişolsun en kısa zamanda saglıgına kavuşur inş.
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

banu_fth

ohh cok sukur  :amin: kurtuldun sende saglıkla  :nazar:  :hello2:

ınsallah kısa zamanda beslenme sorununu da cözersınız .. hayırlı ugurlu olsun .. ılk 3 gun bende sureklı sukur edıp gözumu ayıramamıstımm  :love9: :love9:  sıfır uyku ıle hep kızıma bakmıstım .

Allah olmayanlara da versın  :amin: saglıkla ınsallah..  :amin:

bol sutlu gazsız gunlerınız olsun ..  :flowers: bızım gazımız ve karın agrılarımız var  :'(

bızım sarılık yenı yenı gecıyor 16. gunumuz bugun yenı gectı endıse etme  :opucuk:  .. dr lar bakıyor mudahele gerekırse söluyorlar cnm yoksa beklıoruz ıste gecsın dıye kendı kendıne ..  :-\

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım benim inşallah geçecek sıkıntılı günler
başlarda herkesde oluyor farklı farklıda olsa
kiminde gz kiminde uyku kiminde emme sorunu
canı sağolsunda yavaş yavaş düzene girecek inşallah  :amin: :amin: :amin:
teyzesi kubban oluy onu veyene,demek saçları var  :love9: :love9: :love9: :love9:
ben daha çok kime benziyor onu merak ediyorum
  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:nazar: masallah sibosum  :occasion14: :occasion14:
kurtuldunuz cok sukur canim sorunlarinizida atlatirsiniz insallah  :amin: :amin: :amin:
Allah agzinizin tadini bozmasin cnm  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Lă_Tăhzen!

Canımmmm cok sevındımmm yazdıklarını gördugume
iyisiniz ya cok sukur
her yenı dogan bebekde çıkan sorunlar bunlar hepsi geçer merak etme senn
çok öpuyorum ikinizden dee ohh mıs gıbıdır o şimdi misss  :love9:

suzannn

ne mutlu sana sibelcim hayırlı uğurlu olsun ömrü uzun olsun emir paşamızın

dilengisk

ayyyy sibel cok cok cok sevindim sonunda kavustun yavruna sukurler olsun. emmemesini sarılıgını gazını hicbişeyini sakın kafana takma saglıklı sıhhatli olsun tosuncugumuz her anını doyasıya yaşa annesi. Bi an once agrıların gecsin pasamızın sarılıgı da oohhh snra da gel guzel havadislerini alalım bizde

cok opuyoruz oglusumla sizi

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Balböceği

Canim ya cok duyugulandim, cok sukur ogluna kavustin cok merak ediyorum nolur bi gelmende resmini ekle  :opucuk:

sibosum benimde uclarim kucum oldugundan dogru duzgun ememezdi oglan..
canini uzme mama kullan diyorsa doktor kullan, ac kalmasin yavrum benim  :love9:
cok cok meraktayimmm bide gorseydimmm  :)
sariliginiz insallah gecer, hemen hemen her cocukta oluyor maalesef  :sad1:
nolur fazla ozletme kendini bi resim ekle  :opucuk:

derbeder

sibelcim nihayet dogdu demek bebegimiz  :love7: sacli bebeklere hastayim  :love9: :nazar:

Allah saglikli omurler versin yavrumuza, nazarlardan korusun  :amin: emme olayinida cok dert etme canim herkes ilk basta zorlaniyor anladigim kadariyla  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canlarım hepınıze çokkkkkk tesekkur ederım  :opucuk: :flowers: :love9: fırsatım olmuyor oglumu merak edıyorsunuz bılıyorum en yakın zamanda resım ekleyecem oglum ne bana ne eşime benzıyor  :k06: sımdılık kımseye benzetemıyoruz gozlerı renklı olacak buyuk ıhtımal annem sacları dokulup sarısın olacak dıyor  ::) bakalım benım kucuklugume benzese sarısın olacak bu arada sarılıgı gectı cok sukur  :amin: :nazar: artık memede emıyor  :hello2: :hieyt: :nazar: cok mucadele ettık sonunda basardık  :hieyt: tek problem sutum az gecelerı uyumuyoruz kızlar emır cok nazlı bu kadar nazlı beklemıyordum hele o aglaması yokmu bayılıyorummm sırf o nazlı sesı duymak için bazen sesını dınlıyorum  :ehi: şimdılık hersey yolunda allah olmayanlara nasıp etsın  :amin:  mıs gıbı kokuyor herkes bayılıyor kokusuna eve gelenler gıtmek ıstemıyor bıle o kadar mısss  :love9: :love9:  ellerını yıyorum opuyorum doymıyorummm saatlerce ızlıyorummm o mınık suratını   :nazar: herkese cok selamlar yakında daha cok yazısırız ıns ev bıraz sakın olsun hepınızı çok ozledım çok opuyorum  :opucuk: :love9: :hello:

Sır_Çiçegi

:hieyt: :hieyt: maşallah bebegimize bizim yerimizede kokla annesi  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 02 Ocak , 2012, 18:08:00
:hieyt: :hieyt: maşallah bebegimize bizim yerimizede kokla annesi  :nazar:
  hemen sıcagı sıcagına kokladım duygucum  :opucuk: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

iyi olmaniza sevindim cnm  :opucuk: :nazar: :nazar: ne güzel yazmisin insallah bizim evimizde yakinda bebek kokar  :amin: :amin: :love8:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: