இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

AYYYYYYYYY BEBEĞİM DOĞDU SAYFASINA BAKTIM ŞİMDİ ÇOK MUTLU OLDUM GÖZLERİM DOLU DOLU YAŞ DÜŞDÜ DÜŞECEK
HASRETLE BU GÜNLERİ BEKLEDİ ÇOK ŞÜKÜR BU GÜNLERİ GÖSTERDİ RABBİM,OĞLUM DOĞDUĞU GÜNKÜ GİBİ Bİ HİS VAR İÇİMDE
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Balböceği

Bendede oyle oldu,  :k06: nede olsa gecen sene bu zaman hastanedeydim
her dakka saate baktim  :love9: cok guzel bi mutluluk  :love9: sibel 1 dogurdu ben 9 dogurdum  :)

xxcansuxx

çok şükür ya bende çok heyecanlanlandım konu başlığını görünce
günlerdir heyecanlıydım onun için bugün çok süpriz oldu benim için o çarş sabahına kadar kasılırdı uyuyamazdı zaten  :hieyt: :hieyt: :hieyt:  bir iletisinde dr muay.edip açıklığa baktığı için mi bilmiyorum sancım var yazmıştı sanırım onunla gitti yoksa yarın 8.30da hastanede olun demiş dr.u  :dontknow: :dontknow:

çok şükür sibelimizde anne artık  :love9: :love9: :muzz: :muzz:
hasret bitti tatlı telaşları olsun emir bebekle tüm sıkıntılar geride kaldı inş.  :amin: :amin:

KasrıCinan

kızlar bugün gitmis yine.doktor su azlığından dolayı alalım hemen riske atmayalım demis o yüzden..sancısı filan olmadan normal olarak gitti sezaryan oldu.öyle söyledi yani

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Aralık , 2011, 00:45:17
kızlar bugün gitmis yine.doktor su azlığından dolayı alalım hemen riske atmayalım demis o yüzden..sancısı filan olmadan normal olarak gitti sezaryan oldu.öyle söyledi yani
hımmm anladım canım  :opucuk:

Balböceği

Bende oyle biliyorum  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Aralık , 2011, 00:52:23
kız edam Allah iyiliğini versin biliyorsan yazsana ben bir sürü senaryo yazdım tövbe tövbe  :suclu: :suclu:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Aralık , 2011, 00:54:45
kız edam Allah iyiliğini versin biliyorsan yazsana ben bir sürü senaryo yazdım tövbe tövbe  :suclu: :suclu:
Ne bilim kiz bende diyorum sancisi ne ara gelmis bi tek suyu azalmisti  :ehi: :ehi:
belkide dedim kizlarin birine sancim geldi demistir dedim, bak bak, bende boyle seneryo yazdim  :ehi: :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Aralık , 2011, 00:56:15
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Aralık , 2011, 00:54:45
Ne bilim kiz bende diyorum sancisi ne ara gelmis bi tek suyu azalmisti  :ehi: :ehi:
belkide dedim kizlarin birine sancim geldi demistir dedim, bak bak, bende boyle seneryo yazdim  :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: eda ya harikasın  :opucuk: :flowers: kulaktan kulağa sabaha kadar sibelin neden erken doğuma alındığı nasıl değişecekti kim bilir  :ehi: :ehi: şükür kasri el attı da konuya  :k06: :k06:

Balböceği

;D oyle valla, anam darisi size olsun insallah  :amin:
simdi baktim 37. haftadasin.. allah'a hep yalvariyordum .. allah'im nolur yarabbim
37. 38. haftada dogum yapiyim nolur mevlam derdim.. ne kadar zordaysam  :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Aralık , 2011, 01:16:26
;D oyle valla, anam darisi size olsun insallah  :amin:
simdi baktim 37. haftadasin.. allah'a hep yalvariyordum .. allah'im nolur yarabbim
37. 38. haftada dogum yapiyim nolur mevlam derdim.. ne kadar zordaysam  :toothy10:

aminnnn  :amin: :amin:
sibelim kavuştu darısı diğer kış annelerine sırasıyla inş.  :amin: :amin:
ben bugün hep emirle sibeli hayal ettim ilk geceleri nasıl hasret gidermiş nasıl sevinçlilerdir  :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :love9: :love9:

bebeğimbenim(şerife)

aaaaaaaa cok şükür kurtulmuşmu sibelllllll :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2

of ne güzell yaaa hayallettimm deee inşallahhh saglıklıdırr ogluşuuu
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

SİBELİM HANİ TEL DEN GİRER YAZARIM DEMİŞTİN
ÇOK MERAK EDİYORUM NASILSINIZ MİNİK KUŞUM NASIL

Balböceği

Bende cok merak ediyorum, giremedimde zaten sibosda gelmemis umarim ikiside iyidir  :amin:

xxcansuxx

bende  :love9: :love9:
hep aklımdalar ana oğul nasıl kaynaşmışlardır inş. ikisinin de sağlığı ve keyifleri iyidir bol bol emiyordur emir bebek  :love9: :love9: