இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

Balböceği

Yatiyor deyzesi dadi yapiyor  :k06:
gun icinde anne anne diye dolasiyor  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Aralık , 2011, 00:11:08

kurban olmustum anne dıyen dılıne  :opucuk: :love9: :love9:
masallahhhh kuzuma benım uyandıgına op benım için  :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 18 Aralık , 2011, 00:20:27
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Aralık , 2011, 00:11:08

kurban olmustum anne dıyen dılıne  :opucuk: :love9: :love9:
masallahhhh kuzuma benım uyandıgına op benım için  :opucuk: :opucuk:

operim deyzesi operim  :love9: :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

siboşum bende yazarken çok duygulandım canım,inşallah hayaller bir bir gerçek oluyor
edoşum yazarken belkide sibel doğuma gitmiştir diye düşünmüştüm nede olsa şafak bitti bitiyor

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
mutlu sona az kaldi  :love9: :love9: mutlu bir son tertemiz bir baslangic olacak  :y25: kucucuk bir yurek kocamaaan yurekleri sevindirecek  ;D onlardan biride benim  :love7: emirim seni bekliyoruz  :love3: :love3: :love3:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 18 Aralık , 2011, 00:30:20
:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
mutlu sona az kaldi  :love9: :love9: mutlu bir son tertemiz bir baslangic olacak  :y25: kucucuk bir yurek kocamaaan yurekleri sevindirecek  ;D onlardan biride benim  :love7: emirim seni bekliyoruz  :love3: :love3: :love3:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 18 Aralık , 2011, 00:24:06
siboşum bende yazarken çok duygulandım canım,inşallah hayaller bir bir gerçek oluyor
edoşum yazarken belkide sibel doğuma gitmiştir diye düşünmüştüm nede olsa şafak bitti bitiyor

sagol gulum   :opucuk: :love9: valla zaten sulu gozluyum dahada beter oldum   :y25: :y25: olsun bunlar mutluluk goz yaşları  :love9: :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

aynurum senı buralarda gormek ne guzel  :opucuk:  :love9: :love9: :love9: :love9:  çok ozlemişim  :opucuk: :love9: :love9: :love9: emır çok şanslı bır suru teyzesı olacak hepsıde bırbrınden degerlı ınsanlar allah razı olsun  :amin: :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 18 Aralık , 2011, 00:47:20
  aynurum senı buralarda gormek ne guzel  :opucuk:  :love9: :love9: :love9: :love9:  çok ozlemişim  :opucuk: :love9: :love9: :love9: emır çok şanslı bır suru teyzesı olacak hepsıde bırbrınden degerlı ınsanlar allah razı olsun  :amin: :opucuk:
canim benim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
masallah emirime ve annesine  :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 18 Aralık , 2011, 00:48:43
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 18 Aralık , 2011, 00:47:20
canim benim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
masallah emirime ve annesine  :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: şekerlik - 18 Aralık , 2011, 01:22:09
ahmet emir paşam cok az kaldı anneciğine kavuşmana
hepimiz heyecanla bekliyoruz  :love9:  :love9:
annen seni çok bekledi biliyomusun cok ama cok değerlisin sen
artık sana kavuşacak inşallah büyük gün geliyor
rabbim hayırla sağlıkla kavustursun sizi
hepimiz seni çok seviyoruz  :love9:  :love9:  :love9:

mirayım canım arkadasım çok tesekkur ederım benı çok mutlu ettınız şu gecmek bılmeyen gunlerımde bana moral oldunuz  :opucuk: :love9: :love9: allah razı olsun  :amin: guzel yavrıuularını rabbım bagışlasın :amin: :opucuk: anneme bıle okuttum oda ne guzel yureklı arkadasların varmıs dedı  :love9: :love9: :love9: emırde bende sızlerı çok seıyoruz  :love9: :love9: :love9: çok şanlı benım kuzum  :nazar:

Balböceği

deyzesinin seker topagi  :love9:
gelmene bi kac gun kaldi, artik heyecan dorukta dort gozle seni bekliyoruz  :love9:
9 ay bize su gibi annene cokkk uzun gecti  :) ve artik geliyorsun  :hello2:
hayirlisi ugurlu gel bitanesi  :love9: seni cok seviyoruz  :nazar:

belkis_nur

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:    AZ KALDI PASAMIZ GELIYORRRRRRR       :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:     SIBELCIM SENINLEYIZ    :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2:     :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

sibellll nerdesin gittin mi dr.a çok merak ettim seni gir artık telden falanda haber ver ne alemdeymiş emir paşa inş. güzel haberlerle gelirsin  :amin: :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥