இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 13 Aralık , 2011, 18:51:25
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Aralık , 2011, 14:21:48
maşaallah sibelim nasılda toparlamış 1 haftadır emir  :nazar: :nazar: :nazar:
Allah sana şifa versin hemen toparlanırsın inş.  :amin: :amin:
Allah yardımcın olsun kolaylıkla şu doğumuda atlatırsın inş.  :amin: :amin: :amin:
amın cananım sagol tatlım  :opucuk: bugun cok kotuydum bıraz dınlenıp sıcak banyo yapacam belkı ıyı gelır bogazım cıgerlerım acıyor  :'( oglum gelmeden toparlanmalıyım  :amin: cananım cok sukur toparlandı demek kı yıyınce kılo aldı ben bıraz ıstahsızdım meyve yıyordum hep oda bebege yaramıyordu  :k06: sımdılık ıyı cok sukur  :amin:
canımsın sen şu anda kendine dikkat et gerçekten bebekler doğunca hemen toparlanıyorlar ama sen emiri sağlıkla karşıla şurada merhaba demesine kalmadı  :love9: :love9: limonlu ballı su rahatlatıyormuş boğazı herkes tavsiye etti ben yapmadım bal yemediğim için sen bir dene istersen  :dontknow: :dontknow: tekrar acil şifalar diliyorum sibelim  :amin:

KONYALI

cnm allah kolay ve saglıklı dogumlar nasip etsın...hıc dert etme 3 kılo gayet ıyı...bırde son haftalarda daha hızlı kilo alıyorlar dogana kadar 3,5 olur o merak etme..ama sen sağlıklı beslen...dogduktan sonrada saglıklı besleneceksın cnm..yoksa sut olmaz...yemek zorunda kalıcaksın sımdıden alıstır kendını...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Aralık , 2011, 19:04:49
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 13 Aralık , 2011, 18:51:25
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Aralık , 2011, 14:21:48
maşaallah sibelim nasılda toparlamış 1 haftadır emir  :nazar: :nazar: :nazar:
Allah sana şifa versin hemen toparlanırsın inş.  :amin: :amin:
Allah yardımcın olsun kolaylıkla şu doğumuda atlatırsın inş.  :amin: :amin: :amin:
amın cananım sagol tatlım  :opucuk: bugun cok kotuydum bıraz dınlenıp sıcak banyo yapacam belkı ıyı gelır bogazım cıgerlerım acıyor  :'( oglum gelmeden toparlanmalıyım  :amin: cananım cok sukur toparlandı demek kı yıyınce kılo aldı ben bıraz ıstahsızdım meyve yıyordum hep oda bebege yaramıyordu  :k06: sımdılık ıyı cok sukur  :amin:
canımsın sen şu anda kendine dikkat et gerçekten bebekler doğunca hemen toparlanıyorlar ama sen emiri sağlıkla karşıla şurada merhaba demesine kalmadı  :love9: :love9: limonlu ballı su rahatlatıyormuş boğazı herkes tavsiye etti ben yapmadım bal yemediğim için sen bir dene istersen  :dontknow: :dontknow: tekrar acil şifalar diliyorum sibelim  :amin:
:amin: :amin:cok sagol cananım  :opucuk: :love9: :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: KONYALI - 15 Aralık , 2011, 00:50:47
cnm allah kolay ve saglıklı dogumlar nasip etsın...hıc dert etme 3 kılo gayet ıyı...bırde son haftalarda daha hızlı kilo alıyorlar dogana kadar 3,5 olur o merak etme..ama sen sağlıklı beslen...dogduktan sonrada saglıklı besleneceksın cnm..yoksa sut olmaz...yemek zorunda kalıcaksın sımdıden alıstır kendını...
amın canım çok sagol  :opucuk: :flowers:  ınan saglıklı beslenmekten cok yoruldum ve  sıkıldım  :k06: artık bebegım için herseyı yapıyorum  o yeterkı saglıklı olsun  :amin:  3 kılo oldu ya bana yeter  :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

15.12.2011 Perşembe

Canım Oglum AHMET EMİR'im  :love9: :love9:
adını soylerken bıle içim titriyor  :love9: :y25: oglum cok az kaldı kavuşmamıza  :amin: annen gıttıkçe agırlasıyor  :sad1: 3 hafta içinde 2 grıp gecırdım  :'( son grıp annenın canını cok acıttı oksuruge cevırdı  :'( ınsallah sen gelmeden gecer  :amin: senı saglıklı ve guclu bır şekılde karsılamak istıyorum  :amin:
sende annenın ıyleşmesını beklıyorsun oyyy yerımmm senı  :opucuk: :love9: kurban olurum senı verene  :amin:
oglum doktorumuz senın için çok nazlı ve de ınatçı bır bebek dedı  :ehi: eee o kadar olacak demı yavrum yıllarca yolunu bekledık  :love9: nazlı kuzum benım :amin: boyun 49 cm kılon 3 kılo olmus   :nazar: ahh Bırde kafanı ceksen o agrıyan bolgemden anneyı çok mutlu edeceksın   :love9: :love7: haftaya pazartesı tekrar kontrolumuz var herkes senı beklıyor heyecanla  :hieyt: :hello2: artık daha var demekten yorulduum  arayanlara  :k06: senı senı annenın gobışını çık sevdın demı ballı oglum  :love9:
herseyımız hazır oglum  :nazar: her yer her sey tertemız oldu senın sayende mıs gıbı bır ev senı beklıyor  :muzz: :muzz: oglum allaha emanet ol gorusmek uzere  :amin: :opucuk: senı çok sevıyoruz  :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Oglum kuzenın senın için yazdıgı mektubu burda da paylaşmak ıstedım  :k06: oglum annen bu yıgenını cok sevıyor oda senı gormeden çok sevdı burda bu mektubu paylaşmak ıstememın sebebı omur boyu saklı kalsın  :k06:

9.12.2011 CUMA

Benim tatlı mı tatlı bır yiğenim olacak  :love9: adı EMİR olacak ama ben ona emoşum dıyecem  benım hayatım olacak  :love9: bol bol fotolar cekıp evimizin köşesinde asılı kalacak  :love9:
O benım meleğim olacak ilk günden kucagıma alacam  :love9: Teyzeeeee    :director: sakın kucagıma vermezlık yapma  :caca: vermezsen aramız bozulur   :'(  her neyse o çok baska olacak onu kuzen gıbı degil de kardeş gibi koruyacam ona asla kuzen demıyecem oglum paşam kuzum kardeşim dıye sevecem  :love9: :love9: sen bunu okudugunda teyzecım yuzunde hafıf bır tebbessum olacak  :ehi: bunu sakla sakın kaybetme teyzecım  neyse o benım herşeyım  :love9:  o benım yakışıklı emırom olacak teyze....
:love9: :love9: :love9: :love9:

xxcansuxx

maşaallah emire de yeğeninede ne sevgi çok şanslı emir bebek...  :love9: :love9:  sevgi yumağı halinde aranızda büyüyecek  :love7: :love7: :love7: sağlıkla gelsin bak bebeği yeğeninin kucağına vermemezlik yapmak teyzoşu    :caca: :caca: nasıl bekliyor kuzum kıyamam  :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Aralık , 2011, 15:14:46
maşaallah emire de yeğeninede ne sevgi çok şanslı emir bebek...  :love9: :love9:  sevgi yumağı halinde aranızda büyüyecek  :love7: :love7: :love7: sağlıkla gelsin bak bebeği yeğeninin kucağına vermemezlik yapmak teyzoşu    :caca: :caca: nasıl bekliyor kuzum kıyamam  :love9: :love9:
sagol canan teyzemız  :opucuk: emır cok sanslı gercekten hem bıze sans getırdı varlıgını ogrenır ogrenmez hemde herkes yolunu cok bekledı belkıde ondan  :nazar: :nazar: :nazar: :love9:
bır suru kıyafet almışlar emıre almayın dıyorum fazlasıyla var işte cocuk almak ıstıyor bu yıgenımı çok baska severım cananım  :love9: :love9: ben evlenırken kabullenmemıstı esımı evlılıgımı ıstemıyordu  :k06: teyzesını paylaşmak hıc hosuna gıtmemıstı  :k06: ama sonradan esımı çok sevdı  :love9: bebegım dogdugunda ılk once annem alsın kucagına ıstıyorum çok ıyı bır ınsan oldugu ıcın annemın emegı çok oldu bende  :love9: :love9: :love9: sonra esım sonrada bu yıgenıme verecem cok dua ettı teyzesıne  :love9: :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

siboşum emir geldi gelcek  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
canım teyzesi kaç yasında merak ettim  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Aralık , 2011, 15:26:53
siboşum emir geldi gelcek  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
canım teyzesi kaç yasında merak ettim  :k06:
sagol kevserım  :opucuk: :love9: daha 11 yaşında teyzesı kız yıgenım  :love9:

Lă_Tăhzen!

canım ya okurken tuylerım dıken dıken olduu masallahh cok akıllı belli daha 11 yasında neler dökturmuss

hayırlarla gelsın emir insallahh buyuk bır heyecanla beklıyoruz her sabah uyandıgımda bır heyecanla gırıyorum acaba bır haber varmı dogurdumu dıye :D

dogum şeklin bellimi normalmı olcak sezeryanlamı ???

xxcansuxx

SİBELLL  :director: :director: :director: BEN ÇOK HEYECANLIYIM :hieyt: :hieyt:  EMİR İÇİN SAĞLIKLA DÜNYAYA GELSİNDE   :amin: :amin: FOTOLARINI PAYLAŞIRSIN DEĞİL Mİ  :love9: :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 15 Aralık , 2011, 17:31:51
canım ya okurken tuylerım dıken dıken olduu masallahh cok akıllı belli daha 11 yasında neler dökturmuss

hayırlarla gelsın emir insallahh buyuk bır heyecanla beklıyoruz her sabah uyandıgımda bır heyecanla gırıyorum acaba bır haber varmı dogurdumu dıye :D

dogum şeklin bellimi normalmı olcak sezeryanlamı ???

canım 11 yaşında masallahı var benım en ıyı arkadaslarımdan bırı  :k06: bılmedıgı yok masallah  :nazar: bıde emıre oğlum demış ona cok guldum  :ehi:
nurum cok sagol canım benım  :opucuk: :love9: bende sızlerle paylaşmayı sabırsızlıkla beklıyorum ama benım oglum annesı gıbı nazlı  :k06: bakalım teyzesı ne zaman teşrıf edecek  ::)
benım sabrım gıttıkçe azalıyor nurum az once cok agladım  :crybaby2: :crybaby2: ayaklarımın halını gordukçe :y25:bırde  nefes alamıyorum tıkanıyorum  :crybaby2: :crybaby2: annemde benımle beraber agladı  :crybaby2: dualarınıza cok ıhtıyacım var rabbımden sabır dılıyorum  :amin: :amin:
rabbım hepınızden razı olsun  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Aralık , 2011, 22:30:11
SİBELLL  :director: :director: :director: BEN ÇOK HEYECANLIYIM :hieyt: :hieyt:  EMİR İÇİN SAĞLIKLA DÜNYAYA GELSİNDE   :amin: :amin: FOTOLARINI PAYLAŞIRSIN DEĞİL Mİ  :love9: :love9: :love9:
canım benım  :opucuk: :love9: bak gozlerım sulu zaten yıne heyecanlandım  :crybaby2: :crybaby2: resımlerını paylaşacam ama ılk zamanlar ev kalabalık olur musaıt olamayabılırım duruma gore paylasacam  :hello2: :love9:
emırın odasını paylaşacaktım ılk geldıgı zamnkı halı var elımde yerlesmemıs halı unuttum cekmeyı anneme geldım bırde grıp olunca hıc bırsey yapmak gelmıyor ıcımden  :y25:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 15 Aralık , 2011, 22:36:52
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Aralık , 2011, 22:30:11
canım benım  :opucuk: :love9: bak gozlerım sulu zaten yıne heyecanlandım  :crybaby2: :crybaby2: resımlerını paylaşacam ama ılk zamanlar ev kalabalık olur musaıt olamayabılırım duruma gore paylasacam  :hello2: :love9:
emırın odasını paylaşacaktım ılk geldıgı zamnkı halı var elımde yerlesmemıs halı unuttum cekmeyı anneme geldım bırde grıp olunca hıc bırsey yapmak gelmıyor ıcımden  :y25:

bol bol ıhlamur iç canım limonlu benim göğsümü o rahatlattı... geçmiş olsun ya... az kaldı sibelim ağlayıp da kendini strese sokma tüm sıkıntıların ağrıların geçecek bak hep söylüyorum... kızzz  o gül yüzlü emir her şeyi unutturacak sana çok bekledik bu bebişlerimizi rahat ol... senin için herkes dua ediyor için rahat olsun  :opucuk: :opucuk: