இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 26 Haziran , 2011, 13:26:08
Hakikaten cok guzel siirr  :love9:

Peki sen Bahar'ı veren Allah'ı bilir misin  :love9:

sagol balımın annesı  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

MERHABA PRENSIM  ;D BUGUN CINSIYETINI OGRENDIM ÇOK AMA ÇOK MUTLU OLDUM :hieyt:  :love9:  GERCI SENI HEP KIZ DIYE SEVDIM :laughing7:  KALBIM NEDENSE ERKEK DIYORDU DILIMSE KIZ OLSUN YAVRUM BEN HEP ALLAHTAN HAYIRLISINI DILEMIŞTIM DEMEK KI BOYLESI HAYIRLI  :amin: SENI ÇOK SEVIYORUM NASILDA ACMMIŞTIN BACAGININ ARASINI SENI YARAMAZ :angel12:B SANKI YIGIDIN MALI MEYDANDA DERCESINE  :ehi: :ehi: SEN HELE BI DUNYAYA GEL YIYECEM BACAKLARINI KOLLARINI  :opucuk: :opucuk: :love9: ALLAHA EMANET OL GUZEL YAVRUM  :amin:     

Balböceği

yeyim ben onun bacaklarini  :nazar: :nazar: :nazar:

masallah prensimeee  :nazar: :nazar: rabbim nazardan korusunn  :amin:

cok merak ediyorummm yaaa kime benziyecek
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Haziran , 2011, 16:57:55
yeyim ben onun bacaklarini  :nazar: :nazar: :nazar:

masallah prensimeee  :nazar: :nazar: rabbim nazardan korusunn  :amin:

cok merak ediyorummm yaaa kime benziyecek
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

SAGOL EDA TEYZEMIZ  :opucuk: :love9:

BENDE ÇOK MERAK EDIYORUM BAKALIM BEKLEYIP GORECEZ  :k06:           

βαlκιz

sibeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel
ben sana erkek demedim mi bak bahar deme ayıp oluyo demedim mi  :ehi:

ayyyyyyyyy çok sevindim canım saglıklı olsun ne önemi var cinsiyetin
hayırlı evlat olsun

canım benim
tickerinide degiş bak hala bahar deme çocuga  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

xxcansuxx

aaaaaaaaa sibel cinsiyetiniz belli olmuş tebrikler paşa geliyor desene  :binkybaby: :binkybaby: valla kış bebekleri erkekle gidiyor melis, ilkay, sen oooo iyisiniz doldurdunuz paşalarla  :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: βαlκιz - 27 Haziran , 2011, 17:33:02
sibeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel
ben sana erkek demedim mi bak bahar deme ayıp oluyo demedim mi  :ehi:

ayyyyyyyyy çok sevindim canım saglıklı olsun ne önemi var cinsiyetin
hayırlı evlat olsun

canım benim
tickerinide degiş bak hala bahar deme çocuga  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: 

ÇOK SAGOL GULOM  :opucuk: EVET SENDE DEMIŞTIN TAHMININ TUTTU  :k06: AMINNNN CANIM BENDE HEREP HAYIRLISINI DILEMIŞTIM CANIM

TICKERIMI AYNUR YAPMIŞTI GELSIN SOYLEYEYIM YAPSIN  :ehi: BAHARADA COK ALIŞMIŞTIM ARTIK BAHAR GOZLUM DERIM BENDE  :ehi:   

Balböceği

Bende dedim deme cocugu calikusu falan diye  :ehi: :ehi: :ehi:

valla artik su imzani avatarini bi degistir  :k06: :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Haziran , 2011, 17:36:55
aaaaaaaaa sibel cinsiyetiniz belli olmuş tebrikler paşa geliyor desene  :binkybaby: :binkybaby: valla kış bebekleri erkekle gidiyor melis, ilkay, sen oooo iyisiniz doldurdunuz paşalarla  :k06: :k06:
   SAGOL CANANCIM  :opucuk:      CANIM DRUM IKILI TESTDE BANA DEDI CINSIYETI FAKAT BEN EMIN OLMAK ISTEDIM YANILMA OLABILIRDI DIYEE  BEKLEDIM  :k06: EVET CANIM BIR PAŞAMIZZ DAHA OLUYOR  :hieyt:  SIRA SENDE SENI  BEKLIYORZ HADI BAKALIM AZ KALDI SANADA        :muzz:

xxcansuxx

İYİ YAPMIŞSIN CANIM EMİN OLMAYI İSTEMEN EN GÜZELİ...  EĞER ERKEKSE HEMEN BELLİ EDİYORMUŞ KENDİNİ BAKALIM ÖYLEYSE AZ KALDI BENİMDE... AYYY YA CİNSİYETİNİ BİLEREK ONLA KONUŞMAK BAMBAŞKA DUYGUDUR :love9: :love9:  :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Haziran , 2011, 17:46:58
İYİ YAPMIŞSIN CANIM EMİN OLMAYI İSTEMEN EN GÜZELİ...  EĞER ERKEKSE HEMEN BELLİ EDİYORMUŞ KENDİNİ BAKALIM ÖYLEYSE AZ KALDI BENİMDE... AYYY YA CİNSİYETİNİ BİLEREK ONLA KONUŞMAK BAMBAŞKA DUYGUDUR :love9: :love9:  :nazar:
Hadi bakalim canim  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

az kaldi sende dersin bi kac hafta sonra oglusum geliyor diye yada kizim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

HAKKINDA HAYIRLI OLSUN INSALLAH KIZ OLSA DAHA ÇOK SEVINECEM GELIN ADAYLARIM OLACAK   :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: EVET ŞİMDI BEN KENDIMI ALIŞTIRMAYA ÇALIŞIYORUM BAKALIM BIRAZ ZAMAN ALACAK  :k06:         

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Haziran , 2011, 17:50:06

az kaldi sende dersin bi kac hafta sonra oglusum geliyor diye yada kizim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

BAK ŞİMDİ HEYECANLANDIM... CÜMLENİ SONUNA KADAR OKUMADAN SENDE DERSİN OĞLUŞUM GELİYOR A KADAR GELDİM YOKSA BENİMDE Mİ OĞLUM GELİYOR ALLAH MI SÖYLETTİ DEDİM SONRA "yada kızım" kısmını okudum  :ehi: :ehi: yoksa benimde mi oğlum geliyor heyecanlandım bir an   :love9: :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 27 Haziran , 2011, 17:53:59
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Haziran , 2011, 17:50:06

BAK ŞİMDİ HEYECANLANDIM... CÜMLENİ SONUNA KADAR OKUMADAN SENDE DERSİN OĞLUŞUM GELİYOR A KADAR GELDİM YOKSA BENİMDE Mİ OĞLUM GELİYOR ALLAH MI SÖYLETTİ DEDİM SONRA "yada kızım" kısmını okudum  :ehi: :ehi: yoksa benimde mi oğlum geliyor heyecanlandım bir an   :love9: :love9:
valla canim ben kendim haric dedigim cinsiyet tahminlerim hep tuttu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

simdi senin icin tahmin ediyorum oglan diyecem ama kizi daha yakin goruyorum  :k06: :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Haziran , 2011, 17:42:33
Bende dedim deme cocugu calikusu falan diye  :ehi: :ehi: :ehi:

valla artik su imzani avatarini bi degistir  :k06: :k06: :k06:

evet evet sen gecen gun de demıştın  :opucuk: :love9: :flowers:

içinıze dogmuş temız kalplı arkadaslarım benım :love9: :love9:  allah sızınde gonlunuze gore versın  :amin: rabbıme ne kadar şukretsem azdır :amin:  bu gunlerı gordugume ınanamıyorum  :y25: