இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 24 Haziran , 2011, 23:41:46
MİNİK ÇALIKUŞUMUN GÜNLÜĞÜ HAYIRLI OLSUN
:k06:   :k06:   :k06:  :k06:  :k06:  :k06:   :k06: 
HEP GÜZEL ANILAR YAZMAN DİLEĞİYLE SİBELİM
:love9:   :love9:  :love9:  :love9:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
çok tesekkur ederım mıraycım  :flowers: :opucuk:

allah yavrularını bagışlasın :amin:   çok opuyorum prenseslerı :opucuk: 

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Haziran , 2011, 01:20:11
Sibelim günlüğünüz hayırlı uğurlu olsun  :love9: :flowers: :opucuk:
Allahım daha nice güzel haberlerini burdan paylaşmanı nasip etsin inşallah :amin:

çok sagol gozdecım  :opucuk: :flowers:

senınde hayırlı olsun olsun allah hep mutlu etsın  :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Haziran , 2011, 11:21:35
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Haziran , 2011, 19:55:07
Eda teyzesinin calikususu  :k06: ben hic erkek calikusu gormedim ama annisin sana calikusu diyor  :k06: :k06: :k06:

senin gelmeni annen gibi bizde cok istedik senin icin dualar ettik  :amin:

halada dualarimizdasin  :amin: simdide senin icin safak sayiyoruz  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

icimden bi ses erkek yegenin gelecek diyor eda  :hieyt:

Hayirli ugurlu gelde yavrum  :amin:

:ehi: :toothy10: edacım çok tesekkur ederıım bal yıgenımın annesı  :opucuk: :flowers: şimdılık çalıkuşu 15 temmuzda bellı olacak cınsıyetı o zaman degıstırırım bakarız duruma gore  :k06:
edacım allah razı olsun sende bana dua çok ettın hep zor zamanlarımda yanımda oldun  :love9: rabbım o yuce gonlune gore versın  :amin:
bakalım canım  tahmınler tutacak mı yoksa surprız mı yapacak gülbeşekerım  :love9: :love9: :love9:

Aminn aminn  :amin: Rabbim saglik sihhat versin erkek kiz farketmez  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

canım cok uzun zamandır giremiyorumm foruma şimdi bi bakıyım dedimmmm ve ne gördummmm cok sevindim canımmm valla cok mutu oldumm allah saglıkla sıatle kucagına almayı nasip etsinnnn cok uslu hayırlı bir evlat olur inşallahhhh  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :opucuk:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥ღ♥  JADE  ♥ღ♥ - 25 Haziran , 2011, 21:24:35
canım cok uzun zamandır giremiyorumm foruma şimdi bi bakıyım dedimmmm ve ne gördummmm cok sevindim canımmm valla cok mutu oldumm allah saglıkla sıatle kucagına almayı nasip etsinnnn cok uslu hayırlı bir evlat olur inşallahhhh  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :opucuk:
canım çok tesekkur ederım :opucuk: :flowers: senı çok merak ettım ::) gercı çocuk olunca herkes eskısı kadar takılamıyor saglık olsun eymen ve sen ıyı olunda sen yınede arada ugra eskı gunlerımızı ozluyorum  :love9: :love9: kımbılır eymen ne kadar buyumustur benım facebook yok acarsam mutlaka eklerım senıde ıkınızıde çok opuyorum :opucuk:

Shadowqueen

Canım günlüğünüz hayırlı olsun, umarım her defasında güzel şeyler yazmak nasip olur  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 26 Haziran , 2011, 02:29:00
Canım günlüğünüz hayırlı olsun, umarım her defasında güzel şeyler yazmak nasip olur  :amin: :amin:
gizemcım çok teşekkur ederım canım  :opucuk: :flowers: ınsallah hepımız hep guzel paylaşımlarda bulunuruz meleklerımızın  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

26 Haziran , 2011, 11:57:06 #37 Son düzenlenme: 26 Haziran , 2011, 11:59:19 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
    Merhaba ömrüm hayatım dunyam herşeyim  :love9: :love9: :love9: :opucuk:

Güzel yavrum annen bır kac gündür rahatsız  :( yıne sabahlıyorum canım yavrum bobreklerde problem var sanırım yarına Kadar Gecmesını beklıyorum  :amin: geçmezse dr amcana gıdecez babanla  :-\
Bitanem  kuzenın dıdar ablan da geldı bır haftadır anneannende  :love9:

Oda her gun karnımı opuyor sevıyor senı sabırsızlıkla beklıyor    :opucuk: :love9: senın için şimdıden bır sürü hayaller kuruyor az Kaldı bahar gozlum sana kavuşmamıza 4 aydayız  :nazar: :nazar: :nazar: 5 ayımız var ınsallah çabuk gecer bıran once kavuşuruz  :amin: Senı çok sevıyorum ve sevıyoruz  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: ALLAH a emanet ol balım gülbeşekerim  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:       

Balböceği

Gecmis olsun sibosummm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

insallah bir problem cikmaz  :amin: findigima Masallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

5 ay cabucak gecsinnn  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

SAGOL EDACIM  :opucuk: :flowers: ÇOK AGRIM VAR SU İÇİYORUM SÜREKLI YARINA KADAR GECMEZSE TEKRAR DR GIDECEM  :'(

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Bahar Annedir

Sen sevginin mevsimi Bahar'ı bilir misin
Gönüllere mutluluktur gelişi, gözlere şenlik!
Bir anne şefkati gibi sarar hepimizi; ıpılık...
Ne üşütür, ne de yakar güneşi...

Sen renklerin mevsimi Bahar'ı bilir misin
Mavi bir küpedir gökyüzü onda
Yeşili dünyanın en güzel gözleri...
Gecenin siyahı saçlarıdır, yıldızlar simi...

Sen cennetin mevsimi Bahar'ı bilir misin
Geldi mi eteğini serer allı morlu
Büyükler, küçükler fistanında oynar mutlu...
Nefesi havalandırır çocukların uçurtmalarını

Peki sen Bahar'ı veren Allah'ı bilir misin

ÜMİT DEMİR

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:   

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

masallah sibosum ne guzel ifade ediyorsun duygularini Rabbim sizi hic ayirmasin  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Hakikaten cok guzel siirr  :love9:

Peki sen Bahar'ı veren Allah'ı bilir misin  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 26 Haziran , 2011, 13:23:53
masallah sibosum ne guzel ifade ediyorsun duygularini Rabbim sizi hic ayirmasin  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin:  SAGOL AYNURUM  :opucuk: BAZI ŞEYLERI YAZMAK ISTEMIYORUM ÇOK DUYGUSALIM AGLAMAYA BASLARIM DIYE DERINLERE INMIYORUM CANIM  :y25: SABIRLA BEKLIYORUM AY YUZLUMU  :amin: ALLAHIM HERKESE YAŞATSIN BU GUZEL DUYGULARI  :amin: