இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

bizim pasamız artık tekmelere basladı masallahhh pasaya
canım duanı ne güzel etmişsin ya  :honk: içim bi acayip oldu aminn diyelim bizde esilamla  :amin: :amin: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Ağustos , 2011, 07:47:14
bizim pasamız artık tekmelere basladı masallahhh pasaya
canım duanı ne güzel etmişsin ya  :honk: içim bi acayip oldu aminn diyelim bizde esilamla  :amin: :amin: :opucuk:
amın canım butun meleklerımız rabbıme emanet olsun  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

24.08 2011 çarşamba
canım oglum selamlar nasılsın bakayım yakışıklı oglum  :opucuk:
çok ozledım senı doktor randevumuz ılk defa bu kadar uzun oldu  :sad1: offf keske her gun gorebılsem senı  :love9:
oglum annen bugun teyzen için alışverıs yaptı sonrada doktor teyzemızın yanına gıttık cılt bakımı yaptıracak annecın guzellıgıne pek duskun  :k06: şimdıden senıde alıştırıyorum  :k06: ordakı ablalar herkes senın için dua ettı hele bır ablamız vardı su boregı yapıyordu  :hungry: sana yedırtmeden gondermem dedı ve yedırdı sagolsun çok lezzetlı olmustu  :hungry:
herkes senı cok merak edıyor ozellıkle saclarını sorup duruyorlar acab saclımı olacak sacsız mı  :dontknow: acaba gozlerı renklı mı olacak  :dontknow: anneye mı benzeyecek babaya mı  :dontknow: her gun bu sorularla karsılaşıyorum oglummmm sacın olsada olmasada gozlerın renklı olsada olmasada senı cok sevıyorum :love9: :love3:  sen ben ve bababının bır parcasısın :love8:  cennetten gelen mucızem benımmmm :opucuk:  hayırlı guzel evladım benım  :amin:
bayram tatıle bır yerlere gıdelım dıyor baban ama bende kararsızım oglum  ::) şu dugun telaşı olmasa neysede şimdı annneannenlerı yanlız bırakmak ıstemıyorum zaten içimden de tatıl yapmak gelmıyor  :k06:
burda yavaş yavaş eglencelerımız baslayacak akrabalar gelmeye basladı bakalım annecıgın neler yapacak eglencenın tadını cıkaracam oglum senınle beraber fazla senı yormadan tabi  :occasion14: :occasion5: :muzz:
şurda kavusmamıza uc ay kaldı  :hieyt: bu arada tekmelerını yerım senın ne tatlısın kımbılır  :opucuk: :love9:
dugunden sonra odanı yaptıcam oglum herseyını  :amin: ınsallah hayalımdekı gıbı yapacam sade ama şık olsun ıstıyorum  :amin: sonra kıayafetlerın sonrada gerıye sayım baslayacak  :hello2: :hieyt:
alalha emanet ol gorusmek uzere askımmm benımmm  :opucuk: :love9:

xxcansuxx

sibelim maşaallah  :nazar: :nazar: tekmele tosunum tekmele bizler çok hayal ettik,bekledik o tekmelerinizi   :k06: :k06: düğünede az kaldı oğluşunun gelmesine de  :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ağustos , 2011, 18:45:15
sibelim maşaallah  :nazar: :nazar: tekmele tosunum tekmele bizler çok hayal ettik,bekledik o tekmelerinizi   :k06: :k06: düğünede az kaldı oğluşunun gelmesine de  :love9: :love9:
SAGOL CANIM  :opucuk: HASRETLE YOLLARINI BEKLEDIK INSALLAH ÇOK HAYIRLI BIR EVLAT OLURLAR  :amin: DUGUNEDE AZ KALDI BIR YANDAN DA BIR HUZUN VAR KARDESIME UZULUYORUM SANIRIM GOZLERIM DOLU DOLU OLUYOR YUZUNE BAKINCA  :y25: HEM YUVASINI KURSUN ISTIYORUM HEMDE BOYLE SEYLERDE YASIYORUM ARADA İŞTE KIZ EVI OLUNCA BOYLE HAFIF BURUKLUK OLUYOR  :( ALLAH BUTUN GENCLERE GUZEL YAZILR YAZSIN GITTIKLERI YERDE MUTLU OLSUNLAR  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 24 Ağustos , 2011, 18:53:43
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ağustos , 2011, 18:45:15
SAGOL CANIM  :opucuk: HASRETLE YOLLARINI BEKLEDIK INSALLAH ÇOK HAYIRLI BIR EVLAT OLURLAR  :amin: DUGUNEDE AZ KALDI BIR YANDAN DA BIR HUZUN VAR KARDESIME UZULUYORUM SANIRIM GOZLERIM DOLU DOLU OLUYOR YUZUNE BAKINCA  :y25: HEM YUVASINI KURSUN ISTIYORUM HEMDE BOYLE SEYLERDE YASIYORUM ARADA İŞTE KIZ EVI OLUNCA BOYLE HAFIF BURUKLUK OLUYOR  :( ALLAH BUTUN GENCLERE GUZEL YAZILR YAZSIN GITTIKLERI YERDE MUTLU OLSUNLAR  :amin:

aminnnn inş. hayırlı evlat olurlar... eee kız evlat olunca evlenecek öyle buruk sevinç oluyor oğlan evine bak şen şakraktır  :k06: :k06: huzurlu mutlu evlilikleri olsun inşaallah... sen öyle deyince abim gözümün önüne geldi ben gelinlikle öyle gitmeyi beklerken  :k06: abim bakıp bakıp ağlıyordu hiç göz göze gelmemeye çalıştım düğün sonunda kendi ağlıyor bana ağlama diye tembih ediyordu  :y25: :y25:
AMİNNNN CANIM YAZILARI GÜZEL OLSUN GENÇLERİMİZİN...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende çok merak ediyorum paşamı
missss gibi kokacağı kesin ballı lokmam

Balböceği

Ay ne guzel yaaa sibosum seni boyle mutlu gormekkk cok guzell  :love7:

cok zor gunler gecirdinn s :y25:  sukur hepsi geride kaldiii insallah hayirlisi ile alirsin yavrunu kucaginnaaa  :amin: :amin:

Bizde deyzeleri oalrak bekliyoruzz  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Ağustos , 2011, 00:13:11

cok zor gunler gecirdinn s :y25:  sukur hepsi geride kaldiii insallah hayirlisi ile alirsin yavrunu kucaginnaaa  :amin: :amin:

evet canım çok zor gunler gecırdım halaa mıdemdekı agrılar benı delı edıyor  :cildir: dayanacam mecbur baska care yok  :'( yıgenın ıyı olsunda  :amin: çok sagol edoş teyzem  :opucuk: :flowers:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 28 Ağustos , 2011, 04:28:14

evet canım çok zor gunler gecırdım halaa mıdemdekı agrılar benı delı edıyor  :cildir: dayanacam mecbur baska care yok  :'( yıgenın ıyı olsunda  :amin: çok sagol edoş teyzem  :opucuk: :flowers:
sibelcimm hayırlı olsun bebeğin uzun zamandr girmiyodum ben çok sevindim duyunca...  hayırlı evladın olsun inşşş

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 28 Ağustos , 2011, 04:30:44
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 28 Ağustos , 2011, 04:28:14

sibelcimm hayırlı olsun bebeğin uzun zamandr girmiyodum ben çok sevindim duyunca...  hayırlı evladın olsun inşşş
  amınnn canım çok sagol  :flowers: darısı basına ınsallah   :amin:

nisan rüzgar

miray

Sibelim maşallah bende Cok sevindim seni mutlu gördüğüme
rabbim hayirlisiyla tamamına erdirsin canım
cogu bitti azı kaldı Cok şükür  :k06:
mide sorunlari bendede oldu malesef
yediklerime Cok dikkat ettim sürekli
ozellkle gece mide yanması mahvediyordu
hayirlisyla ballı lokumuna kavuşman dileğiyle  :k06: