இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 01 Ağustos , 2011, 17:46:08
o1.07.2011 pazartesi

SELAMÜN ALEYKÜM GÜZEL OĞLUM  :opucuk:

BUGUN RAMAZANIN ILK GUNU SENINLE ILK KUTLAYIŞIMOLACAK NICE  NICE RAMAZANLAR HEP BIRLIKDE KUTLAMAK DILEGIYLE  :amin: :amin:

BUGUN DOKTORA GITTIM DAYANAMADIM SENIN HASRETINE  :love9: DOKTOR AMCAMIZ SENIN KEYFININ PEK YERINDE OLDUGUNU SOYLEDI BACAKLARINI UST USTE ATMIŞ ELINIDE YUZUNDE GEZDIRIYORDUN  :nazar: DOKTOR AMCAMIZ ELINI DURTTU ÇEK BAKAYIM YUZUNU GORELIM DEDI SENDE ELINI KALDIRDIN  :k06: KUSURA BAKMA KEYFINI KACIRDIK AMA ÇOK TATLIYDIN CANIM BENIM  :love9: :love9:

ALLAHIM SENI HER TURLU KOTYULUKTEN KORUSUN BU MUBAREK GUNLER HURMETINE  :amin:

BENI GORENLER HAMILE OLDUGUMA INANAMIYORLAR AZ KILO ALDIM BIDE 2 YADA 3 AYLIK ZANNEDIYORLAR  :k06:

BU ARADA 350 GR OLMUŞSUN  :nazar: :nazar:

ANNECIN HAFTAYA AŞI OLACAK TETENOZ  :sad1:

15 GUN SONRA SENI TEKRAR GORECEM ŞİMDIDEN ÇOK OZLEDIM  :love9: :love9:

SENI ÇOK SEVIYORUM LOKUMUM BENIM ARTIK SANA DAHA FAZLA MUZIK DINLETECEM İLAHILER KURANLAR KLASIK MUZIKLER FALAN FILAN  :muzz:

SENI ÇOK OZLUYORUZ  BABAN VE BEN O MINIK ELLERINI OPUYORUZ SENINDE RAMAZANIN HAYIRLI OLSUN BAL OGLUM  :amin: :opucuk: :wave: :love9:

Maşallah canım hep meleğin sana göz kırpsın. Allah nazarlardan saklasın sizi. İnsan görünce büyüleniyor. Diğer randevuyu zorla bekliyor vallahi.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ağustos , 2011, 18:19:35
oyy teyzesi yesin onu.ballı lokum seni doğsunda yiyim bitireyim tatlı tatlı.korkma annesi birazcıkta sana koyarım :ehi: :ehi: ayy bacak bacak üstüne atmıs demeekk :k06: vay kerata vayy usluymus annesi bak hemen çekmis elini.aferim ona.ama annesi kızdım sana kuzumun keyfini kacırma bidahaa :caca: :caca: :caca: :love9: allahım sana bağıslasın bebeğini.masallah size.nasıl kıpırtılar canım hissediyormusun net
  :ehi: :ehi: sumeyra teyzesı bacaklarını ust uste atmış çok şaşırdım bırde elınde tesbıhı olsa tamamdır  :ehi: cok sagol canım oda arkadasını çok meralk edıyor acaba kız mı erkek mı olacak  ::)
yee teyzesı sende ye bızler ac gozluyıuzdoymayız kı bak burda ne kadar yıgenım oldu hepsınıde cok sevıyorum ınan yakın olsam gıder severım mıncıklarım rabbım hedıyelerı onlar bızım ,için  :nazar: :opucuk:
sumeyracım ınsallah dedıgın gıbı uslu bır bebek olur herkes gozumu korkuttu ama benım balım akıllı olacak ınsallah  :amin:
son zamnalarda bıseyler hıssetmıyordum doktorum dedıkı mumkun degıl şimdıye dek hıssettıklerın bebek kıpırtıları degıl neet hıssetmeler 20.hafta sonunda hısedılırmış ama ben bısey hıssedıyorum dedım onlar bagırsak oynamalarıdır  :ehi: :ehi: :ehi:
bakalım 21 haftada hıssedecekmıyım  :dontknow:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2011, 19:39:31
sibel ne ara gittin dr.a hızına yetişilmiyor ha  :k06: :nazar:
maşaallah efeye keyfi yerinde ne de olsa annesi yeri rahat gelmiştir hep öyle olsun kuzum  :nazar: :nazar:
demek seninde 20. haftanda olacak aşın
Allah a emanet olun paşanla  :amin: :nazar:
:opucuk: :opucuk: cansucum benım ıkı doktorum var bırı testlere bakıyor bırıde daımı gıttıgım doktorum  :k06:
bugunde doktoruma gıtmek ıstedım  ;D  ilaç içemıyorum dıye bana elevıtı onerdı bırde bunu deneyecem  ::)  haftada bır balık ye dedı  :sad1:
tetenoz ıgnesını   doktorum saglık ocagında yaptır dedı  :icon_scratch:  ben şimdıye kadar hıc saglık ocagına gıtmedım  :dontknow:
ne yapmam lazım  :dontknow:
sızler gıttınız mı kızlar neler yapılıyor
her hangı bısey istıyorlar mı

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: aydinays - 01 Ağustos , 2011, 21:11:24
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 01 Ağustos , 2011, 17:46:08
o1.07.2011 pazartesi

SELAMÜN ALEYKÜM GÜZEL OĞLUM  :opucuk:

BUGUN RAMAZANIN ILK GUNU SENINLE ILK KUTLAYIŞIMOLACAK NICE  NICE RAMAZANLAR HEP BIRLIKDE KUTLAMAK DILEGIYLE  :amin: :amin:

BUGUN DOKTORA GITTIM DAYANAMADIM SENIN HASRETINE  :love9: DOKTOR AMCAMIZ SENIN KEYFININ PEK YERINDE OLDUGUNU SOYLEDI BACAKLARINI UST USTE ATMIŞ ELINIDE YUZUNDE GEZDIRIYORDUN  :nazar: DOKTOR AMCAMIZ ELINI DURTTU ÇEK BAKAYIM YUZUNU GORELIM DEDI SENDE ELINI KALDIRDIN  :k06: KUSURA BAKMA KEYFINI KACIRDIK AMA ÇOK TATLIYDIN CANIM BENIM  :love9: :love9:

ALLAHIM SENI HER TURLU KOTYULUKTEN KORUSUN BU MUBAREK GUNLER HURMETINE  :amin:

BENI GORENLER HAMILE OLDUGUMA INANAMIYORLAR AZ KILO ALDIM BIDE 2 YADA 3 AYLIK ZANNEDIYORLAR  :k06:

BU ARADA 350 GR OLMUŞSUN  :nazar: :nazar:

ANNECIN HAFTAYA AŞI OLACAK TETENOZ  :sad1:

15 GUN SONRA SENI TEKRAR GORECEM ŞİMDIDEN ÇOK OZLEDIM  :love9: :love9:

SENI ÇOK SEVIYORUM LOKUMUM BENIM ARTIK SANA DAHA FAZLA MUZIK DINLETECEM İLAHILER KURANLAR KLASIK MUZIKLER FALAN FILAN  :muzz:

SENI ÇOK OZLUYORUZ  BABAN VE BEN O MINIK ELLERINI OPUYORUZ SENINDE RAMAZANIN HAYIRLI OLSUN BAL OGLUM  :amin: :opucuk: :wave: :love9:

Maşallah canım hep meleğin sana göz kırpsın. Allah nazarlardan saklasın sizi. İnsan görünce büyüleniyor. Diğer randevuyu zorla bekliyor vallahi.
:amin: :amin: :amin: çok sagol tatlım  :opucuk: ınan sırf gorebılmek ıcın  gıttım çok ozluyorum bırde merak edıyorum bu haftaları bır atklatsam çok rahatlayacam hamılelıgın en zor taraflarından bırıde sureklı test sonuclarını netıcesını beklemek ınsallah renklı doplerımde iyi çıkarsa çok rahatlayacam  :amin: :amin:

Balböceği

Oy oyyy kuzuma bak sen yaaa ayaklarini ust uste atarmista  otururmus  :k06: :k06: :k06: :k06:

Burda tetenoz asisi falan yok  :ehi: Rabbime emanet olsun kuzucuk  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 02 Ağustos , 2011, 01:54:59
maşaallah efeye keyfi yerinde ne de olsa annesi yeri rahat gelmiştir hep öyle olsun kuzum  :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: cansucum benım ıkı doktorum var bırı testlere bakıyor bırıde daımı gıttıgım doktorum  :k06:
bugunde doktoruma gıtmek ıstedım  ;D  ilaç içemıyorum dıye bana elevıtı onerdı bırde bunu deneyecem  ::)  haftada bır balık ye dedı  :sad1:
tetenoz ıgnesını   doktorum saglık ocagında yaptır dedı  :icon_scratch:  ben şimdıye kadar hıc saglık ocagına gıtmedım  :dontknow:

ben 1 kere gittim canım kaydını alıyorlar... son adet tarihin,yaşın, ilk gebelik mi vs... kilona, tansiyona bakıyorlar, bana ayda 1 geleceksin dediler kontrol için hiç uğramadım daha... tetanoz aşısı için giderim artık... sende git hamilelik kaydını alsınlar aksatma zaten bebe olunca aşılarını da orada takip edecekler... iyi olmuş elevit verdikleri içmeye çalış onu...  :opucuk: A.e.olun canlar...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Ağustos , 2011, 12:42:40
Oy oyyy kuzuma bak sen yaaa ayaklarini ust uste atarmista  otururmus  :k06: :k06: :k06: :k06:

Burda tetenoz asisi falan yok  :ehi: Rabbime emanet olsun kuzucuk  :amin:

:ehi: :ehi: :ehi: keyfıne duşkun olacak paşamız teyzesı  :k06:

amın canım zaten doktorum kişeye kalmış bısey dedı ben ısterım yapılmasını dedı bende yaptıracam  :-\

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ağustos , 2011, 15:21:37
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 02 Ağustos , 2011, 01:54:59

ben 1 kere gittim canım kaydını alıyorlar... son adet tarihin,yaşın, ilk gebelik mi vs... kilona, tansiyona bakıyorlar, bana ayda 1 geleceksin dediler kontrol için hiç uğramadım daha... tetanoz aşısı için giderim artık... sende git hamilelik kaydını alsınlar aksatma zaten bebe olunca aşılarını da orada takip edecekler... iyi olmuş elevit verdikleri içmeye çalış onu...  :opucuk: A.e.olun canlar...
sagol canancım  :opucuk: bunları bılmem çok ıyı oldu allah razı olsun tatlım  :opucuk:  elevıtı gunde bır tanemı içiyorsun  :icon_scratch: sende mınık melegımde allaha emanet ol  :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 05 Ağustos , 2011, 01:53:20
sibeeell bebiş napıyo  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
bebiş ıyı çok şukur teyzesı  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: ama annesi hasta  :y25: bobreklerımde sancı var yarın tahlıl yapacam ınsallah taş yada kum degıldır  :amin: delı oluyorum sancı tuttugunda  :cildir: :cildir:
sen nasılsın yagmur ne yapıyor  :opucuk:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

geçmiş olsun cnm  :'(
o böbrek ağrısı çok zormuş diyolar
doğum yapmak daha kolaymış ondan  ???

inşllh kum değildir cnm bi de onu çekme  Allah korusun

yağmur da iyi yerde uyuyo
dötünü bi oraya atıyo bi buraya  :k06:
resmen sızmış sanki dünyanın işini yapmış gibi

videomuzu gördünmü kız  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım ıkı buklum yuruyorum nefessız kalıyorum  :'( annemler hayret edıyor ybu nasıl bısey bende bılemıyorum  :'(

oyyy yaradana kurban ne talıdır kımbılır  :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar:
nerde vıdeosu ben gormedım canım  :dontknow:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

cnm bizim kış bebekleri sayfasına eklemiştim buraya da koyayım sen izle kaldırırım sonra  :k06:

http://imageshack.us/clip/my-videos/803/nt3.mp4/

xxcansuxx

bende baktım yağmurun videosuna oyyyy ya çok tatlı  :nazar: :nazar: ısırmalık tam yanaklar  :hungry:
sibelim evet canım eleviti günde 1 kere alıyorum geçmiş olsun tekrar inş. böbrek değildir :amin:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ