இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 24 Temmuz , 2011, 23:08:58
Sibelim maşallah yolu yarilamissiniz artık   :nazar:
Rabbim tamamına erdirsin hayirlisiyla gülüm  :nazar
canım kasık ağrılarının nedeni bebis büyüyor rahim genişliyor artık
ondan dolayı ama sen yinede dikkat et fazla yorma kendini usutme  :k06:
buarada kardesin evleniyomus hayırlı olsun Allah mutlu etsin Ins
sagol mavişim  :opucuk: allaha şukurler olsun yarıladık  :nazar: bundan sonra daha çabuk gecsın ınsallah mınık kuzuma kavuşmak için  :amin: canım kasık agrım benı mahvettı b u nasıl bısey ben dusuk bıle yaptım bu kadar acı cekmedım allaha şukur ıkı gundur ıyıyım ınsallah boyle olur  :amin: canım son kardesımde evlenıyor hem sevınçlıyım hemde burukluk var  :crybaby2: :love9: çok tesekkur ederım guzel dıleklerın için  :amin: darısı tum bekarlara  :amin:

**Gül**

Oyyy maasallah binlerce  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Sibel nasil tatli yigenin var boyle.  :nazar: :nazar: Allahim esirgesin.  :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

sagol canım  :opucuk: teyzesı gozlerıde mavı yada yesıl olacak benı mahvettı bu çocuk yıyorıum opuyorum doymuyorum bırde gozlerını dıkıyor gozlerıme gel benı yee dıyıor bende dalıyorum  :opucuk: :opucuk: gulucuklerı oyle guzelkı  :nazar:

**Gül**

Doyulurmu maasallah.  :nazar: :nazar: :nazar:
Bukadar bakmaktan sevmekten senin oglunda yigeninin ikizi olur artik  :D Hani kime bakarsan ona benzermis ya  :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Allahım yemeden durulurmu maşallah nasılda büyümüş görmeyeli
balllll gibi sibelim Allahım nazarlardan korusun
çooooooooook canlar yakacak valla,bakışlara bak çapkıııın yerim seniiiiiii
  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Temmuz , 2011, 14:35:38
Doyulurmu maasallah.  :nazar: :nazar: :nazar:
Bukadar bakmaktan sevmekten senin oglunda yigeninin ikizi olur artik  :D Hani kime bakarsan ona benzermis ya  :k06: :k06:
hadı yaaa benzesın buna bu kadar bayıılıyorsam melegıme nasıl oluryum bılemıyorum belkıde aklımı oynatırım  :ehi: delı gıbıyım çocuk severken bırde guloş neler yapıor bana sevıldıgını bılıyor şımarık sey dahada baglanıyorum  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 25 Temmuz , 2011, 14:53:33
oyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Allahım yemeden durulurmu maşallah nasılda büyümüş görmeyeli
balllll gibi sibelim Allahım nazarlardan korusun
çooooooooook canlar yakacak valla,bakışlara bak çapkıııın yerim seniiiiiii
  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sagol canım  :opucuk: buda tontık teyzesı bacakları katlanmış etlerı ayırıp masaj yapıyorum masallah   :k06: :nazar:
ılerde yandı kızlar bakalım benımkı nasıl olacak  :k06: abılerı gıbı olacak mı

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tabi benzer kuzenler birbirine
bizimki çok benziyor aynı yiğenimin küçüklüğü
oy Allahımın hediyesi bunlar ya hepsine 41 kere maşallah

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 25 Temmuz , 2011, 15:15:48
tabi benzer kuzenler birbirine
bizimki çok benziyor aynı yiğenimin küçüklüğü
oy Allahımın hediyesi bunlar ya hepsine 41 kere maşallah
ınsallah canım  :amin:

Balböceği

Sibel'imm yeni ayiniz hayirli ugurlu olsun  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

cok sukur yariladin yolu  :hieyt: :hieyt: :hieyt: su gunler cok cabuk gecse sende melegine kavussan  :love9:

ondan sonra sira aysene gecse ne guzel olurdu  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Temmuz , 2011, 18:46:36
Sibel'imm yeni ayiniz hayirli ugurlu olsun  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

cok sukur yariladin yolu  :hieyt: :hieyt: :hieyt: su gunler cok cabuk gecse sende melegine kavussan  :love9:

ondan sonra sira aysene gecse ne guzel olurdu  :love9:

:amin: :amin: edacım guzel dıleklerın için  çok tesekkur ederım benım duşuncelı arkadasım  :opucuk: :love9: :flowers:
evet canım yarıladık yolu şukurler olsun allahıma  :amin: darısı aysenıme ve de ısteyen herkese ınsallahhhh sureklı haamıle haberlerı gelsın   :amin: :hieyt: :muzz:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

01 Ağustos , 2011, 17:46:08 #192 Son düzenlenme: 02 Ağustos , 2011, 04:18:14 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
o1.08.2011 pazartesi

SELAMÜN ALEYKÜM GÜZEL OĞLUM  :opucuk:

BUGUN RAMAZANIN ILK GUNU SENINLE ILK KUTLAYIŞIMOLACAK NICE  NICE RAMAZANLAR HEP BIRLIKDE KUTLAMAK DILEGIYLE  :amin: :amin:

BUGUN DOKTORA GITTIM DAYANAMADIM SENIN HASRETINE  :love9: DOKTOR AMCAMIZ SENIN KEYFININ PEK YERINDE OLDUGUNU SOYLEDI BACAKLARINI UST USTE ATMIŞ ELINIDE YUZUNDE GEZDIRIYORDUN  :nazar: DOKTOR AMCAMIZ ELINI DURTTU ÇEK BAKAYIM YUZUNU GORELIM DEDI SENDE ELINI KALDIRDIN  :k06: KUSURA BAKMA KEYFINI KACIRDIK AMA ÇOK TATLIYDIN CANIM BENIM  :love9: :love9:

ALLAHIM SENI HER TURLU KOTYULUKTEN KORUSUN BU MUBAREK GUNLER HURMETINE  :amin:

BENI GORENLER HAMILE OLDUGUMA INANAMIYORLAR AZ KILO ALDIM BIDE 2 YADA 3 AYLIK ZANNEDIYORLAR  :k06:

BU ARADA 350 GR OLMUŞSUN  :nazar: :nazar:

ANNECIN HAFTAYA AŞI OLACAK TETENOZ  :sad1:

15 GUN SONRA SENI TEKRAR GORECEM ŞİMDIDEN ÇOK OZLEDIM  :love9: :love9:

SENI ÇOK SEVIYORUM LOKUMUM BENIM ARTIK SANA DAHA FAZLA MUZIK DINLETECEM İLAHILER KURANLAR KLASIK MUZIKLER FALAN FILAN  :muzz:

SENI ÇOK OZLUYORUZ  BABAN VE BEN O MINIK ELLERINI OPUYORUZ SENINDE RAMAZANIN HAYIRLI OLSUN BAL OGLUM  :amin: :opucuk: :wave: :love9:

KasrıCinan

oyy teyzesi yesin onu.ballı lokum seni doğsunda yiyim bitireyim tatlı tatlı.korkma annesi birazcıkta sana koyarım :ehi: :ehi: ayy bacak bacak üstüne atmıs demeekk :k06: vay kerata vayy usluymus annesi bak hemen çekmis elini.aferim ona.ama annesi kızdım sana kuzumun keyfini kacırma bidahaa :caca: :caca: :caca: :love9: allahım sana bağıslasın bebeğini.masallah size.nasıl kıpırtılar canım hissediyormusun net

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

sibel ne ara gittin dr.a hızına yetişilmiyor ha  :k06: :nazar:
maşaallah efeye keyfi yerinde ne de olsa annesi yeri rahat gelmiştir hep öyle olsun kuzum  :nazar: :nazar:
demek seninde 20. haftanda olacak aşın
Allah a emanet olun paşanla  :amin: :nazar: