இܓBALLI LOKUMUM EMİRİMİN DÜNYASI இܓ

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 21 Haziran , 2011, 19:19:47

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kızlar doktordan geldim rabbıme şükürler olsun bebegımın saglıgı ıyı  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
sadece dedıkı bır ay sonrakı kontrol bızım için çok onemlı beynının içindekı boşluk dolmuş mu kalbı ıyımı dıye renklı doplerle bakılacakmış nedense hıc bu testlerın sonu gelmıyor  :cildir: tam bırıne sevınıyorsun haydaaa bır dahakı ay baska bısey  :cildir: neyse bebegım saglıklı olsun beklemeye razıyım  :amin:
gogus uçlarım agrıdıgı için bepanten sur dedı bırde karnım çatlamasın dıye bır krem yazdı  :k06: bebegın olçumlerıne baktı hersey ıyı dedı  :nazar: :nazar: cınsıyetı yuzde yuz kesınleştı doktorum  eger kız olursa gerı getırın bana dedı  :ehi: :toothy10: eşimde kızda olsa bızım için  fark etmez dedı  :love9: artık herkesle paylaşmaya basladım şehzedemmmm gelıyorrrrrrrrrrrr  :ehi:  rabbım herkese nasıp etsın  :amin: mınık paşam yıne kıpır kıpırdı   :love9: işte boyle arkadaşlar bır dahakı aya kadar bakalım nasıl bekleyecem allahtan cd sı var arada ızlerım yakışıklı balımı  :opucuk: :love9:

Balböceği

Cok sukur  :nazar: :nazar: :nazar: Rabbim kucagina almayi nasip etsin sibosum  :amin: :amin: :amin:

Nazar degmesin pasama  :nazar: :nazar:

Bu testler insani cok yoruyor strese sokuyor, sen strese girme rabbime emanet.

Diyelim test yapiyorlar burda bazi arkadaslar bu deger normalmi degilmi diye soruyorlar

halbuki hic geregi yok boyle seylere, bosa canlarini SIKIYORLAR

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

amınnn canım allah razı olsun  :amin:

edacım ınan rabbıme emanet dıyorum içim rahat o ne demışse bas goz ustune hamd olsun bugunlerıde gorduk mucıce gıbı bırseydı yaşadıklarım  :y25:

hıc beklemedıgım bır anda geldı onca ugraştan sonra  :amin: doktordayken sıra bekleyen bırı vardı test sonucunu almış hamıle degıl ama kadın bılmıyor sanıyor kı test pozıtıf ınan içim sızladı gozumun onune geldı yaşadıklarım  :'( allahım kımsenın kucagını boş koymasın  :amin:

Balböceği

Aminn aminnn, sen icini rahat tutt inan birsey olmayacak  :amin:

Bugun Mubarek gun rabbim o kadinada, yillarca bekleyen arkadaslarada nasip etsin  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 15 Temmuz , 2011, 17:28:25
Aminn aminnn, sen icini rahat tutt inan birsey olmayacak  :amin:

Bugun Mubarek gun rabbim o kadinada, yillarca bekleyen arkadaslarada nasip etsin  :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: sagol canım  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

benim yakışıklı paşam 17 haftalıkmı olmuş
maşallah kuzuma

esma...

bıraz gec bı tebrık ama yenı gordum hayırlı olsun bebısın saglıkla kavusursun ıns bebegıne :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: esma... - 18 Temmuz , 2011, 00:23:13
bıraz gec bı tebrık ama yenı gordum hayırlı olsun bebısın saglıkla kavusursun ıns bebegıne :k06:
amınnn canım sagolasın  :opucuk: onemlı degıl canım   :flowers:

<<AyBüKe>>

Canım Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yakışıklı paşanı  :opucuk:   Rabbim hep iyi günler göstersin sana ve bebişine  :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 19 Temmuz , 2011, 08:46:25
       Canım Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yakışıklı paşanı  :opucuk:   Rabbim hep iyi günler göstersin sana ve bebişine  :flowers:
:amin: :amin: çok tesekkur ederım aybukecım  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

SİBELİM NASIL GİDİYO PASAMIZ NASIL SEN NASILSIN RABBİME EMANET OLUN HER DAİM  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Temmuz , 2011, 19:16:09
SİBELİM NASIL GİDİYO PASAMIZ NASIL SEN NASILSIN RABBİME EMANET OLUN HER DAİM  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:
AMINNN CANIM ÇOK SAGOL KEVSERCIM IYIYIZ CANIM ŞİMDILIK  :amin: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

24 TEMMUZ 2011 PAZAR
MERHABA ŞEKER OĞLUM BAL KAYMAK OGLUM  :love9: :love9: :opucuk:
18.HAFTAMIZ BITIYOR CANIM YAVRUM 19 . HAFTAMIZA GIRMEK UZEREYIZ  :nazar: :muzz: :hieyt:
GÜZEL OGLUM BENIM ANNEN SON GUNLERDE ÇOK YORULUYOR IYICENE HIZLANMAYA BASLADIK HERSEY TEYZEN İÇİN AZ KALDI :occasion5: EVLENECEK INSALLAH ÇOK MUTLU OLSUN   :love8::amin: SENDE ÇOK DUA ET OLUR MU  :opucuk: BAZEN GOZLERIM DOLUYOR :y25: BIR BUCUK AYI KALDI TEYZENIN EVLENMESINE :sad1: YAA ONU ÇOK OZLERSEM YA ENISTEMIZ GELMESINE IZIN VERMEZSE  :'(  :caca: ÇOK UZULURUM INSALLAH KARA ENISTEMIZ BOYLE SEYLER YAPMAZ YOKSA KULLAHLARI DEGIŞIRIZ ONA GORE  :nono: NEYSE CANIM GELELIM BIZE BEN IKI GUNDUR DAHA IYIYIM KASIK AGRISI CEKMEKTEN CANIM ÇOK ACIDIM BALIM ANNENE DUA ETMEN GEREKIYOR MINIGIM BENIM INSALLAH BIR DAHA OYLE ŞEYLER YAŞAMAZ ANNECIGIN  :amin:
BU ARADA KUZENIN IKI GUNDUR ANNENEYE GELDI OYLE TATLIKI TAM 5 AYLIK OLDU ONU YEDIM KEMIRDIM BITIRDIM OHHHHH YINE YIYESIM GELIYOR KUZENIN BU KADAR TATLI SEN KIMBILIR NASIL TATLI OLACAKSIN DUŞUNMEK İSTEMIYORUM BILE LOKUMUMMM BENIM  :opucuk: :nazar: ODA BILIYOR SEVILDIGINI HALASINA NELER YAPIYOR CANIMIN İÇİ BUTUN ÇOCUKLARI ÇOK SEVIYORUM SENDE ANNEN GIBI OL EMI KUZUM INSANLARI ÇOK SEV HAYVANLARIDA BEN ÇOK KORKTUGUM İÇİN HAYVANLARI ELLEYEMIYORUM AMA SEN CESUR YUREK OLACAKSIN BILIYORUM  ;) ;D
DUN AKŞAM SAHILE CIKMIŞTIK TEYZENIN BIR ARKADASIDA ARAMIZA KATILDI BENIM HAKKIMDA YORUM YAPTI GORUR GORMEZ OGLUN MU OLACAK DEDI NERDEN BILDIM DEDIM YUZUN HIC DEGIŞMEMIS DEDI KIZ ANNELERI ÇOK ŞİŞERMIS FALAN DEDI NEYSE SONRA SENIN YAY BURCU OLACAGINI SOYLEDIM BASLADI ANLATMAYA  ;D ÇOK HIPER AKTIF OLURMUSDA DEDIGINI YAPTIRIRMISDA ZEKI VEDE HAYVANLARI ÇOK SEVERMIŞ HERSEYE OKEY AMA SEN ANNENI BABANI UZMEYECEKSIN BUNA ÇOK INANIYORUM  ÇUNKU ÇOK DUA ALDIN SEN BALIM BENIM HAYIRLI BIR EVLAT OLACAKSIN VATANA MILLETE HERKESE INSALLAHHH  :amin:
ALLAHA EMANET OL BALIM  :amin:
BU ARADA AYSEN TEYZEN AŞILAMA OLDU ONUN İÇİNDE DUA ET INSALLAH IKIZLERI OLUR AMINNN DE YAVRUM  :amin: :amin: SANADA
ARKADAŞ GELECEK INSALLAH  :amin: :muzz: :hieyt:

miray

Sibelim maşallah yolu yarilamissiniz artık   :nazar:
Rabbim tamamına erdirsin hayirlisiyla gülüm  :nazar
canım kasık ağrılarının nedeni bebis büyüyor rahim genişliyor artık
ondan dolayı ama sen yinede dikkat et fazla yorma kendini usutme  :k06:
buarada kardesin evleniyomus hayırlı olsun Allah mutlu etsin Ins